2020 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar günaydın 17 haftalık hamileyim. Çok kötü boğaz ağrom ve burun akıntım var. Bu konuda tecrübesi olanlar neler yaptınız. Öneriniz varmı ya. Bebeğe zararı olur diye soğuk algınlığım çok korkuyorum :KK43:

Kızlar günaydın 17 haftalık hamileyim. Çok kötü boğaz ağrom ve burun akıntım var. Bu konuda tecrübesi olanlar neler yaptınız. Öneriniz varmı ya. Bebeğe zararı olur diye soğuk algınlığım çok korkuyorum :KK43:
Gecmis olsun oncelikle, zencefilli bal, nane limon vs icebilirsiniz bogazdaki agriyi hafifletir.

Korkmana gerek yok o alacagino senden aliyor.beslenmene dikkat et ben. Ilik limonlu su icebilirsin tansiyonun dusetse seker ilave et.
Ilk gebeligimde dr onermisti iyi gelmisti ilacsiz atlatmistim

Kızlar bi ara magnezyumu toz halinde kullanmayın diye konuşulmuştu burda, dr toz verdi bana. Burada konuşulduğu için aklıma takıldı, neden toz olmasın acaba bilen var mı? Bir de toz yerine öneriniz var mı

Ben degil ama arkadasim fena durumda gitmis doktora mecbur ilac vermisler anribiyotik bogaz spreyi falan doktoruda kullan demis

Korkmana gerek yok o alacagino senden aliyor.beslenmene dikkat et ben. Ilik limonlu su icebilirsin tansiyonun dusetse seker ilave et.
Ilk gebeligimde dr onermisti iyi gelmisti ilacsiz atlatmistim
Bunu duyduğuma sevindim teşekkür ederim

Merhaba arkadaşlar ben de Ocak sonu annesi olacağım inşallah. 15. haftalık hamileyim yaşım 39 2 düşük, başarısız bir aşılama ve tüp tedavisinden sonra Rabbim mucizevi bir şekilde bebeğimi gönderdi. Ama sürekli endişe ve korku içindeyim elimde olmadan. Geçen hafta nifty testi sonucumuzu aldık çok şükür temiz çıktı 2li 3lu testlere gerek kalmadı bu testi yaptırınca buna rağmen hep korkularım var doktor kesin olmamakla beraber erkek dedi bakalım sağlıklı olsun da hiç onemli değil. Bir de hala çok halsiz ve uykuluyum hep uzanma isteği var progestan ilacı alıyorum bir sikinti yok ama doktor düşük geçmişinden dolayı kullanmami istiyor inşallah bu yolculuğu hepimiz en güzel şekilde geçiririz hepimizin bebekleri sağlıklı bir şekilde dünyaya gelir kollarıma almadan rahatlayamayacagim herhalde ben☺️

Çok geçmiş olsun ben de aynı şekilde soğuk algınlığı geçirdim 7 8 gün sürdü benimki hiç ilaç kullanmadım ama ev yapımı elma sirkesi vardı eşim zorla ilk 3 gün içirdi boğaz ağrılarıma çok iyi geldi gerçekten sonra da hafif atlattım şükür inşallah seninkide hafif geçer ☺️

Çok geçmiş olsun ben de aynı şekilde soğuk algınlığı geçirdim 7 8 gün sürdü benimki hiç ilaç kullanmadım ama ev yapımı elma sirkesi vardı eşim zorla ilk 3 gün içirdi boğaz ağrılarıma çok iyi geldi gerçekten sonra da hafif atlattım şükür inşallah seninkide hafif geçer ☺️

Annemde önermişti sirkeyi ama pek güvenememiştim:) teşekkür ederim bu arada sıcak su limon karışımı içtim oda iyi geldi. İnş bir an önce geçer

Merhaba arkadaşlar ben de Ocak sonu annesi olacağım inşallah. 15. haftalık hamileyim yaşım 39 2 düşük, başarısız bir aşılama ve tüp tedavisinden sonra Rabbim mucizevi bir şekilde bebeğimi gönderdi. Ama sürekli endişe ve korku içindeyim elimde olmadan. Geçen hafta nifty testi sonucumuzu aldık çok şükür temiz çıktı 2li 3lu testlere gerek kalmadı bu testi yaptırınca buna rağmen hep korkularım var doktor kesin olmamakla beraber erkek dedi bakalım sağlıklı olsun da hiç onemli değil. Bir de hala çok halsiz ve uykuluyum hep uzanma isteği var progestan ilacı alıyorum bir sikinti yok ama doktor düşük geçmişinden dolayı kullanmami istiyor inşallah bu yolculuğu hepimiz en güzel şekilde geçiririz hepimizin bebekleri sağlıklı bir şekilde dünyaya gelir kollarıma almadan rahatlayamayacagim herhalde ben☺
Nifty testinizde cinsiyet kesin olarak anlasiliyor ama sonuc kagidinda yazmiuor firmayi arayarak ogrenebilirsiniz. Biz kiz oldugunu biliyoduk ama firma bizi arayip cinsiyeti soyledi. Rapora yazmak yasak sadece

Öyle mi? Ben de niye yazmıyor cinsiyet dedim. Çok teşekkür ederim bilgi için. ilk iş olarak arayacağız firmayı😊çok sağolun

X