Popüler Konu 2020 Ocak Anneleri

sbkt86

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2015
1.158
696
Hmm karatas bana cok uzak. O yuzden hic dusunmedim. Evet cinarlinin fiyati bize de uygun geldi cok. Doktor ayri hstane ayri olunca 5-6 civari oluyor. Cinarlidaki doktoruma da tavsiye uzerine gidiyorumm cok iyi bir dr
merhaba çınarlıda doktorunuz kimdi acaba bende arayıştayım bir yakınım onur bey ve reşat beyi önerdi

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 31-07-2021

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 76 gün kaldı.

Hızlı büyümeden dolayı önümüzdeki üç gün içinde bebeğinizin beyni buruşuk, kırışık bir hal alır. Bu buruşukluklara beyin kıvrımları(konvolüsyonlar) denir. Kıvrımlı, buruşuk beyin düz hatlı, kıvrımsız bir beyinden daha çok beyin hücresi içerir ve potansiyel olarak daha kuvvetlidir. Bebeğinizin boyu yaklaşık 26-28 cm civarında ve ağırlığı yaklaşık 1300-1400 gr.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

ayana

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2010
111
199
Merhaba arkadaşlar umarım hepiniz iyisinizdir. Biz 11 aylık olduk. Fakat bir süredir boyun bölgesinde isilikten büyük sivilceden küçük kırmızı lekeler oluştu. Yeni bir şey denetmediğim halde oldu. Yumurtayı altı aylıktan beri yiyor acaba o sonradan alerji yapar mı? Aramızda bu durumu yaşayan var mı

ayysskolik

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2013
835
1.048
Merhaba arkadaşlar umarım hepiniz iyisinizdir. Biz 11 aylık olduk. Fakat bir süredir boyun bölgesinde isilikten büyük sivilceden küçük kırmızı lekeler oluştu. Yeni bir şey denetmediğim halde oldu. Yumurtayı altı aylıktan beri yiyor acaba o sonradan alerji yapar mı? Aramızda bu durumu yaşayan var mı
Bazı besinler sonradan da alerji yapabiliyormuş. İsterseniz bi süre yumurta vermeyin denemiş olursunuz.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 508 gün geçti.

ayana

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2010
111
199
Arkadaşlar merhaba
Oğlum iki alttan iki üstten diş çıkardı🧿 şükür ama bikaç gündür geceleri kafasını sallayarak uyanıyor sağa sola dönerek. Ağlıyor uyuyamıyor. Acaba yeni dişlerden olabilir mi. Aranızda bu durumu yaşayan var mı ? Bir de dişlerinin üzerinde lekeler var 😓 tülbentle temizliyorum ama doğru mu yapıyorum bilemedim.

btlkyn

Guru
Kayıtlı Üye
25 Mart 2011
115
203
Arkadaşlar merhaba
Oğlum iki alttan iki üstten diş çıkardı🧿 şükür ama bikaç gündür geceleri kafasını sallayarak uyanıyor sağa sola dönerek. Ağlıyor uyuyamıyor. Acaba yeni dişlerden olabilir mi. Aranızda bu durumu yaşayan var mı ? Bir de dişlerinin üzerinde lekeler var 😓 tülbentle temizliyorum ama doğru mu yapıyorum bilemedim.
Silikon diş fırçaları var onlardan alıp kullanabilirsin ki bir kaç doktordan ağız sağlığı için 6aydan sonra mutlaka kullanın diyen duydum canım hem diş kaşıyarak rahatlatiyor da tavsiye ederim yani☺️

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 495 gün geçti.

Camdakikiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2020
3.491
1.973
25
Kızlar merhaba ben pcosum
Bende klomeni 5 gün iki defa günde kullandım
13.günü bugün kontrol vardı iki yumurtan var biti 11 biri 13ml yumurtalarım büyür mü 15-16.güne kadar endişeliyim çok büyümese diye

Si33l

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2019
155
78
34
Merhaba arkadaşlar oğlum 1 yaşında ek gıdaya basladigmizdan beri yemek yediremiyorum diştir alıştırma sürecidir dedim ama yok olmuyor kan ve idrara bakıldı sıkıntı yok.
1 yaşında herkez öğüne geçti ben daha aynı yerimde sayıyorum.
Sadece uykuya geçeceği zaman emiyor sabah 7 öğlen 2 akşam 8 onu dışında emmiyor ek gida almıyor ek gıdaya hic ilgisi yok

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 487 gün geçti.

elmacikkemikleri

ne dem bâki, ne gam bâki...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2019
644
510
27
Merhaba arkadaşlar oğlum 1 yaşında ek gıdaya basladigmizdan beri yemek yediremiyorum diştir alıştırma sürecidir dedim ama yok olmuyor kan ve idrara bakıldı sıkıntı yok.
1 yaşında herkez öğüne geçti ben daha aynı yerimde sayıyorum.
Sadece uykuya geçeceği zaman emiyor sabah 7 öğlen 2 akşam 8 onu dışında emmiyor ek gida almıyor ek gıdaya hic ilgisi yok
bulamac tarzi mi veriyorsunuz? tek tek taneli mi veriyorsunuz? benim oglum da oyleydi megerse taneli yemek istiyormus

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 475 gün geçti.