2020 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Arkadaşlar benim.bebek sırtüstü emekliyor .ayaga kaldırıp bastirdigim zaman basıyor ama kuvvetli değil dik durmuyor sağlık yönünden bir sorunumuz yok ama ay olarak herkezin bebegi emeklerken dik dururken benim bebek böyle olunca aklıma takılıyor. Geçen ay doktora genel kontrol için götürmüştük ayağını basma için doktor çalıştır dedi . Benim gibi olan varmı. Sirt üstü emeklerken nasıl normale dönecek bilmiyorum
Merhaba doktor kontrolündeyseniz stres yapmayın bence. Her çocuk gerçekten de farkı gelişim gösteriyor. Birkaç gün içinde bir bakmışsınız bir aylık gelişim göstermiş. 5 aylıkken bize de gelişim geriliği var denmişti yuvarlanmıyor diye şimdi yuvarlana yuvarlana evi talan ediyor. Bizim doktorumuz ilk iki yılda çocuklar inanılmaz hızlı gelişir demişti.sadece bazen onunla yorucu aktivite yapmak gerekebilir. Sevgiler

Merhaba doktor kontrolündeyseniz stres yapmayın bence. Her çocuk gerçekten de farkı gelişim gösteriyor. Birkaç gün içinde bir bakmışsınız bir aylık gelişim göstermiş. 5 aylıkken bize de gelişim geriliği var denmişti yuvarlanmıyor diye şimdi yuvarlana yuvarlana evi talan ediyor. Bizim doktorumuz ilk iki yılda çocuklar inanılmaz hızlı gelişir demişti.sadece bazen onunla yorucu aktivite yapmak gerekebilir. Sevgiler
Gerçekten de öyle. Bebekler bir anda sıçrayabiliyorlar gelişimde. Benim oğlum daha geçen ay emekleyemezken bir anda ayağa kalkıp adımlamaya başladı. Sonra emeklemeye başladı. Bazen sıralama bile farklı olabiliyor.

Gerçekten de öyle. Bebekler bir anda sıçrayabiliyorlar gelişimde. Benim oğlum daha geçen ay emekleyemezken bir anda ayağa kalkıp adımlamaya başladı. Sonra emeklemeye başladı. Bazen sıralama bile farklı olabiliyor.
Inşallah bende bir sabah oğlumu ayağa kalkmış görürüm

Sirtustu emekleyince belini ve sırtını yere çok vuruyor sonra ağlıyor. Acaba yürüteç mi kullansam diye düşünüyorum. Doktorlar önermiyor ama en azından yürümeye yardımcı olur ayakları üzerine basar biraz. Sirt üstü pek yol alamayacağız gibi geliyor bisey yapmadan da bekleyemiyorum

Bebeğine tarhana çorbası veren varmı.
Kendimiz için kullandığımız ev tarhanası verilir mi bebege içinde domates ve maya var sonuçta .
8 aylık olduk bisey olur mu acaba
Merhaba
Ben de yeni aldım glütensiz Bebek tarhanası. İçeriğinde mısır unu pirinç unu Keçi yoğurdu ve tarhana özü var. Daha denemedim bakalım deneyince size de yazayım ☺️☺️

Bebeğine tarhana çorbası veren varmı.
Kendimiz için kullandığımız ev tarhanası verilir mi bebege içinde domates ve maya var sonuçta .
8 aylık olduk bisey olur mu acaba
ben 6 aylikken ekşitilmemis tarhana vermeye başladım. domatesli tarhana için erken olabilir.
bu ay domatesli tarhana vermeyi düsünüyorum artık

Merhaba
Ben de yeni aldım glütensiz Bebek tarhanası. İçeriğinde mısır unu pirinç unu Keçi yoğurdu ve tarhana özü var. Daha denemedim bakalım deneyince size de yazayım ☺☺
Merhaba merakla bekliyor olacağım. Nerden aldiginizi da yazarsaniz

Merhaba merakla bekliyor olacağım. Nerden aldiginizi da yazarsaniz
İstanbulda caddede İpek hanımın çiftliği var oradan aldım. İnternette de satışı var sanırım.dün tesadüfen girdim görünce alayım dedim. Severse eşimin annesine söyleyeceğiz o yapacak bundam sonra 😇

X