2020 Şubat Anneleri

Canim ya cok zor bir donemden geciyoruz yorgun yipratici ve bu hayata alisma duzen kurma hepsi ayni anda gelince birde emzirme stresi gercekden kötü ama kendini kotu hissedecegin bir durum yok benimki emiyorda ne oluo uyutmadiigi icin geceleri mamaya geccem ve israrla almio delircem alsa en azindan bende oda dinleniriz diye umut ediyorm ama icmio malesef ve her an emme istio ben yoruldm😞
Herşeyin bı zorluğu var işte elimde değil o ağlıyor ben ağlıyorum çok zorda hissediyorum kendimi
Bazende gerçekten çok çevre baskısı altında kaldığımızı hissediyorum biberonla beslense nolur anne sütü alsın yeterki diyorum her bebek emmiyo sonuçta her annede emziremiyo sütü olmuyo olamiyo onlar napsin diyorum kafam karmakarışık

Selam kızlar. Ben 5 yıldır evliyim. 1 aşılama 1 tüp bebek denedik tutmadı. Yakın zamanda yeniden tüp bebek denedik. Bugün kan sonucum pozitif çıktı inşallah :)
Tüp bebekte gebelik haftası hesaplamayı bilen var mı? Bir de kahve rengi akıntı, bel ağrısı ve karın ağrısı oluyor. Bunlar normal mi?
Hafta sonuna denk geldiği için doktorlarımla iletişim kuramıyorum. Pazartesiye kadar da meraktan çatlarım.

Herşeyin bı zorluğu var işte elimde değil o ağlıyor ben ağlıyorum çok zorda hissediyorum kendimi
Bazende gerçekten çok çevre baskısı altında kaldığımızı hissediyorum biberonla beslense nolur anne sütü alsın yeterki diyorum her bebek emmiyo sonuçta her annede emziremiyo sütü olmuyo olamiyo onlar napsin diyorum kafam karmakarışık
Canim bu kadar cevreni dinleme bence yiprandiginla kalirsin herkesin agzi var herkes konusur uzerine vazife olsada olmasa da. Surekli sagarak sut vermek senin icin zor olur tabii ama onemli olan anne sutuyle beslenmesi ister memeden olsun ister biberondan olsun mahrum kalmasin sutunden yeter ki uzme kendini bebegin ne sekilde iciyosa o sekilde besle memeyide ver zamanla alir hic belli olmaz 💜

Canim bu kadar cevreni dinleme bence yiprandiginla kalirsin herkesin agzi var herkes konusur uzerine vazife olsada olmasa da. Surekli sagarak sut vermek senin icin zor olur tabii ama onemli olan anne sutuyle beslenmesi ister memeden olsun ister biberondan olsun mahrum kalmasin sutunden yeter ki uzme kendini bebegin ne sekilde iciyosa o sekilde besle memeyide ver zamanla alir hic belli olmaz 💜
İnşallah canım cok çaresizim ağlamaktan başka bişey gelmiyo elimden yine o döngüye girdik şu an

dun geldik eve tatlim biraz agrim var.misafir gelen giden cok oluyor,ece uyudukca elayla ilgilenmeye çalışıyorum. çok bakamadim oyuzden kac gundur.sen nasilsin
Masallah canim sevindim herseyin yolunda olmasina agrilarinda en kisa zamanda gecer insallah canim bende iyiyim şükür bendeki ela hanim da uyutmamakda cok israrci saolsun ruh gibi geziom😕🙄

Aglama canim kendini topla bosver anne sutu alsinda biberon olsun varsin bende mama icmedigi icin zorlaniyorum uyutmuyor ve bende sut azaliyor buda epey yorucu inan bana 😥 mamayla buyuyen buyumuomu sanki cnm ya takma valaha yazik kendini heba etme cevrendekilere kulagini tika bence

İnşallah canım cok çaresizim ağlamaktan başka bişey gelmiyo elimden yine o döngüye girdik şu an
Bence tek yapman gereken sey kulaklarini tikayip bebegini sutunle beslemen aglama cok bilmis insanlar yuzunden ne guzel sutun var boyle kendini uzersen Allah korusun sutunde kesilir sen bebegine bir sekilde sutunu icirebiliyosun ya o yeter 🥰

dun geldik eve tatlim biraz agrim var.misafir gelen giden cok oluyor,ece uyudukca elayla ilgilenmeye çalışıyorum. çok bakamadim oyuzden kac gundur.sen nasilsin
Benim oğlum çok kıskanıyor zorlanıyorum sürekli bebeği bırak diye ağlıyor hiç dokunayim istemiyr senin kızın nasıl tepki verdi canım

Kızlar bbebeklerinizin gözleri capaklaniyormu neyle temizliyorsunuz ya çayla yapıyorum yine aynı ılık suyla yapıyorum aynı

Benim oğlum çok kıskanıyor zorlanıyorum sürekli bebeği bırak diye ağlıyor hiç dokunayim istemiyr senin kızın nasıl tepki verdi canım
benimki seviyor simdilik ama icinden neler geciyor kimbilir,4yasinda benimki,biraz agresif hareketlerivar kardesi geldigindennberi ,bugun zil caldi ,yeter artik kimse gelmesin diye bagiriyor,😀

benimki seviyor simdilik ama icinden neler geciyor kimbilir,4yasinda benimki,biraz agresif hareketlerivar kardesi geldigindennberi ,bugun zil caldi ,yeter artik kimse gelmesin diye bagiriyor,😀
ay ama bence de haklı kız daha ilk günden bu kadar gelinir mi 😂

iyi geceler, gece kuşu anneler ve yavruları kimler bakalım 🤪

bizim yavrukuşa bu gece bişey oldu, 2 buçukta uyandı emdi, alt değiştirildi vs ama bir türlü uyumuyor gözler cin gibi.
arada tekrar emdi, emdikçe gazı oluyor ama bir daha istiyor deli midir nedir 😂 çivi çiviyi söker mi diyor artık anlamadım 😀

biraz önce yine kaka yaptı değiştirdim, koydum beşiğine en son. öylece etrafa bakıyor. saat 5 oldu uyumak bilmedi bu gece ya. çok uykum var 😭

iyi geceler, gece kuşu anneler ve yavruları kimler bakalım 🤪

bizim yavrukuşa bu gece bişey oldu, 2 buçukta uyandı emdi, alt değiştirildi vs ama bir türlü uyumuyor gözler cin gibi.
arada tekrar emdi, emdikçe gazı oluyor ama bir daha istiyor deli midir nedir 😂 çivi çiviyi söker mi diyor artık anlamadım 😀

biraz önce yine kaka yaptı değiştirdim, koydum beşiğine en son. öylece etrafa bakıyor. saat 5 oldu uyumak bilmedi bu gece ya. çok uykum var 😭
Emisiyoruz suan 😂😂

X