2020 Şubat Anneleri

ay cidden Deniz kocaman oldu ya doğru ya
belki gaz problemimiz çok olursa göbek düştükten sonra bende yatırırım öyle uyanıkken.

bu arada bende hala çiş kazalarına alışamadım kakayla kaza yaşamadık ama bi kere kendi suratına bile işedi düşün mendil koyuyorum üstüne bazen poposunu silerken. alışıcaz herhalde zamanla bilemedim

Benimki de bunalıyor anne gitmek istiyorsan söyle dedim. İstemiyorum dedi. Ben tek kalamam Deniz çok tehlikeli hareketler yapıyor. İnş. yaza doğru ikisi de ilerleme kaydedip arkadaş olurlar.

Benim oğlan da 8,5 yaşında. Beni daha çok seviyorsunuz di mi demeye başladı halbuki çok dikkat ediyoruz. Büyüyünce kardeşime ben annemle babamın 1 numarasıyım dicem diyor

Benim oğlan da 8,5 yaşında. Beni daha çok seviyorsunuz di mi demeye başladı halbuki çok dikkat ediyoruz. Büyüyünce kardeşime ben annemle babamın 1 numarasıyım dicem diyor
Ayy yerim yaa hepsi aynı demek:)
Ama ablası abisi daha küçüklerin daha dikkatli olmaları lazım.
Büyük olmasına rağmen laf dinlemiyo kendi başına almaya çalışıyo şap diye öpüyo. Ağlıyo ya suussss diye bağrıyo:))

Lohusa ve bebekk 40 gun yalniz kalmaz uzerlerine kapi kapatilmaz derler ya halk arasinda ay ondan midir bilmem annemle kv oglumu yikayacaklardi bende o sirada firsatten istifade uyuym dinleniyim biraz dedim odanin kapisinida kapattim ruyamda icine cin girmis insanlar gordum ruhum daraldi surekli kacmaya calisiyodum ayy cok kotuyduu

benimki seviyor simdilik ama icinden neler geciyor kimbilir,4yasinda benimki,biraz agresif hareketlerivar kardesi geldigindennberi ,bugun zil caldi ,yeter artik kimse gelmesin diye bagiriyor,
Kıyamam yabende 1 hafta oldu ev boş kalmadı her gün biri ben bile çok sıkıldım çocuk napsın keşke biraz düşünceli olsalar da 40 çıktıktan sonra gelseler ama nerdeeee

valla canim ilk gun biraz agrim oldu cidden ama ikinci gun sabahinda dshs iyiydim cok sukur ,
insan unutuyormus dimi ya bebek gelince cok sevimliler

Ne kdar

nekadar sürdü cnm doktora da gitmek istemiyorım hemen ayı dolmadan
baya uzun sürdü cnm gitmenj tavsiye ederim damla verir bana cocuk doktoru bebeklerin goz pinarlari dogduklarinda bazilarininki kapali oldugu icin bu sekilde capaklanir demisdk masaj yapioduk oglumda ve damlasını kullanioduk
katılıyorum ya cok zor kadin olmak vala aksam olunca daralir oldum gece kabus gibi gecince korkuom aksamin olmasindan yoruldum 20 gundur mucadele veriyorum duzen oturtmak icin ama biliyorum ki henuz erken ama ben gene de yiprandim hemde cok hava soguk disariyada cikamiyorum iyice bunaldim ben
Benimki de bunalıyor anne gitmek istiyorsan söyle dedim. İstemiyorum dedi. Ben tek kalamam Deniz çok tehlikeli hareketler yapıyor. İnş. yaza doğru ikisi de ilerleme kaydedip arkadaş olurlar.
Benimkiler ayni sehirdeler canim sehir disinda olsalarda sanirim 1 hafta anca kalirlardi

Kıyamam yabende 1 hafta oldu ev boş kalmadı her gün biri ben bile çok sıkıldım çocuk napsın keşke biraz düşünceli olsalar da 40 çıktıktan sonra gelseler ama nerdeeee
ya cocuklu misafir zor geliyor bana ,yetiskinler getiriyo goturuyor topluyor flnda cocuklu aile gelince ev batiyor ona canim sikiliyor

Kolay değil napalım beni en çok uykusuzluk ve stres bitirdi buna da bir şükür biraz idre etsinler onlar da hepsi geçecek Allah tan
Beni de uykusuzluk zorluyor. Annem benle yatıyor ama gece bir faydası yok. Allah için gündüz çok bakıyor. Eşime sen gel gece en azından gazını çıkarırsın diyorum ayarlama yapıyorum anneme söylüyorum kadın tamam diyor tam yatacakken annem yatsın diyor. Annem de bizim kız azdı diyordur. Aslında alakası yok

ya cocuklu misafir zor geliyor bana ,yetiskinler getiriyo goturuyor topluyor flnda cocuklu aile gelince ev batiyor ona canim sikiliyor
Al.benden de o kadar ilk hafta birde benim ablamin cocuklari 1 hafta yalayip yutugum evin icine 1 gunde etmisler ben yokum die evin her yerine girmisler annem soledi delirdim yatak odama kadar girmis banyomu kurcalamis deli oldum ya bogasim vardi onlari sen düşünhala kinim gitmis deil

Buraya yazdıktan sonra bende araştırdım canım evet dediğin gibi uyanıkken durmadığı zaman sık emziriyorum ondan sindiremiyo sanırım benim damladan sonra oldu o yüzden damladan mı diye düşündüm

Ben tek kaldım canım olmadı bana kötü rüya onla alakası yoktur kısa süre uyuyoruz ya uyu düzenimiz falan bozuldu bilinç altımızda hep meşgul bebekten derinde uyuyamıyoruz ondandır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…