2020 Şubat Anneleri

Evet Konyalı seviyor kiloyu kendisi de kilolu. Hatta kilo vermesi gerekiyor dizlerinden rahatsız. Sürekli ye diyerek önüme birşeyler itekliyor yemezsem alınıyor. Kötü niyetle söylemedi biliyorum ama yinede emziren bir bayana kilo almış da denmez bence. Ben şu an 60 kiloyum göze batar bir kilom yok sanıyordum ama varmış 🤣🤣🤣
Evet öyle demesi hiç olmamis gerçekten 60 kilo çok iyi beni görse şok olur herhalde😂😂😂😂 ben 86 tüm 60 olmaya çalışıyorum 😂😂

Kızlar ya ben bebişi uyurken yanlız bırakamıyorum gün içinde yanımızda uyuyunca da en ufak bi tık sesinde uyanıyor. Bebek telsizi aldık ama bizim bebiş uyanırken ağlamak yerine kafasını sağ sola çeviriyor🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ O yüzden kamera almak istiyorum. İçinizde kamera kullanan varmı memnunmusunuz hangi marka aldınız sizce almalımıyım🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda

Sütünü etkiledimi canım bende başlamam lazım dogumdan sonra bende çok aldım mutsuzum eşim hiç sevmez kiloyu bir şey demiyor ama alınganlık yapar oldum her hareketine
Canım etkilemedi çok sıkı yapmıyorum sadece hamur işi abur cubur tatlı yemiyorum bir de akşamları 30 dk Leslie sansone ile yürüyüş videolarından yapıyorum. Ben de öyle valla çok alıngan oldum. Ama ben gerçekten çok kilo aldım 25 kilo🙈🤭

Canım mutlaka al bence ben çok çok rahat ediyorum. Şuan bile kapısı kapalı uyuyor ben süpürgemi de yapıyorum yemeğimi de yapıyorum uyanmadığı sürece odaya da girmiyorum böylelikle ses olmamış oluyor 😊 bizimki weewell modelini bilmiyorum ama istersen bulurum. Şimdi uyandı 😂🥰

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    62,5 KB · Görüntüleme: 26
Canım etkilemedi çok sıkı yapmıyorum sadece hamur işi abur cubur tatlı yemiyorum bir de akşamları 30 dk Leslie sansone ile yürüyüş videolarından yapıyorum. Ben de öyle valla çok alıngan oldum. Ama ben gerçekten çok kilo aldım 25 kilo🙈🤭
Benimki etkilendi ben bıraktım çocuklarım için feda ettim kendimi 🤣 Konya’dakiler benim fit ve bakımlı Halime alışkın. Böyle salaş görünce şaşırdı galiba 😧 Erzurum’a dönünce tekrar ufaktan yürüyüşle başlıcam ek gıdası oturunca yoğun bir tempoya gireceğim

Kızlar ya ben bebişi uyurken yanlız bırakamıyorum gün içinde yanımızda uyuyunca da en ufak bi tık sesinde uyanıyor. Bebek telsizi aldık ama bizim bebiş uyanırken ağlamak yerine kafasını sağ sola çeviriyor🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ O yüzden kamera almak istiyorum. İçinizde kamera kullanan varmı memnunmusunuz hangi marka aldınız sizce almalımıyım🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda
Kafasını çevirsin ne olabilir? Kızlar ben kendimi evhamlı sanıyorum sonra sizi okuyunca şoklardan şoklara giriyorum :KK70:
Uyanınca ağlamıyor ne güzel mutlu uyanıyor demek ki. Benim kız yan dönüyor sırtüstü yüzüstü keyfine göre uyuyor. Uyanınca da kendi kendine oynuyor. Sıkılınca ağlıyor.
Bırak oyalansın. Sesini duyurmak istediğinde duyurur,telsizden duyarsın.
Ama alırken kameralısından almak lazım ben de odasını ayırınca öyle yapmayı düşünüyorum.

Kafasını çevirsin ne olabilir? Kızlar ben kendimi evhamlı sanıyorum sonra sizi okuyunca şoklardan şoklara giriyorum :KK70:
Uyanınca ağlamıyor ne güzel mutlu uyanıyor demek ki. Benim kız yan dönüyor sırtüstü yüzüstü keyfine göre uyuyor. Uyanınca da kendi kendine oynuyor. Sıkılınca ağlıyor.
Ama alırken kameralısından almak lazım ben de odasını ayırınca öyle yapmayı düşünüyorum.
Uyaninca kendi kendine oynamak mi ne guzel kaan alp apartmani inletiyo uyurkende uyanirkende 😆

Canım mutlaka al bence ben çok çok rahat ediyorum. Şuan bile kapısı kapalı uyuyor ben süpürgemi de yapıyorum yemeğimi de yapıyorum uyanmadığı sürece odaya da girmiyorum böylelikle ses olmamış oluyor 😊 bizimki weewell modelini bilmiyorum ama istersen bulurum. Şimdi uyandı 😂🥰
Bende weewell in telsizini almıştım kamerasına da bi bakayım canım
Kızz öyle hafif hafif değil deli danalar gibi sallıyo kafasını gözler kapalı uyandırmaya çalışıyo kendini uyanamıyo da ben elimi koyuyorum anca duruyo😂😂 hee tabi evhamlıyımda canım görsem rahat ederim😂

Uyaninca kendi kendine oynamak mi ne guzel kaan alp apartmani inletiyo uyurkende uyanirkende 😆
Bu ara kafayı taktı,emekleyecekmiş.
24 saat yüzüstü duruyor. Yorgunluktan ağlıyor diye çeviriyorum. Tekrar dönüyor ağlaya ağlaya debeleniyor. Uyandığı gibi aaa dur ya şunu bi daha deniyim diyip işlerine başlıyor :KK70:
Bugün geri geri dizlerinin üstünde gidebilmeyi başardı. Oyuncağa ulaşmaya çalıştıkça uzaklaşıyor :KK70:

Bende weewell in telsizini almıştım kamerasına da bi bakayım canım

Kızz öyle hafif hafif değil deli danalar gibi sallıyo kafasını gözler kapalı uyandırmaya çalışıyo kendini uyanamıyo da ben elimi koyuyorum anca duruyo😂😂 hee tabi evhamlıyımda canım görsem rahat ederim😂
Normalde sallayarak mı uyutuyorsun? Öyleyse belki kendini tekrar uyutmayı deniyordur.
Allah allah niye sallıyor acaba ?

Bu ara kafayı taktı,emekleyecekmiş.
24 saat yüzüstü duruyor. Yorgunluktan ağlıyor diye çeviriyorum. Tekrar dönüyor ağlaya ağlaya debeleniyor. Uyandığı gibi aaa dur ya şunu bi daha deniyim diyip işlerine başlıyor :KK70:
Bugün geri geri dizlerinin üstünde gidebilmeyi başardı. Oyuncağa ulaşmaya çalıştıkça uzaklaşıyor :KK70:
Kiyamam yaa 🤣
Kaan Alp te yuzustu donmeyi cok seviyo ama sonra dondugune bin pisman oluyo 🤣🤣 sinirleniyo agliyo 😃

yeb4 yeb4 bu arada sana yazacaktim firsat bulamadim sunnetinizi oldunuz dimi nasil gecti nasil simdi Mete ? Bizde 4 gun sonra yaptiracagiz bakalim bu huysuzlukla birlesince neler olacak :olamaz:
olduk 11 haziranda. sandığım gibi zor olmadı canım, ilk saatler zor sonrası çok rahat geçti. 4-5 günde büyük oranda iyileşti. siz oldunuz mu?

X