2020 Şubat Anneleri

Biz dışarı çıkıyoruz, her akşam en az 1 saat yürüyoruz. Dönüşte banyo, sonrasında uyku.
Dışarı çıkma saatini uyku saatine göre ayarlıyorum. Hem rutin oluşmuş oldu ,uyku vakti olduğunu anlıyor.
Kalabalık bir muhitte böyle rahat çıkamazdım tabii ama yoğunluk olmayan saatleri tercih edebilirsiniz aslında. Hep evde olmak bize de bebeğe de zor
Çok güzel bir rutin oluşturmuşsunuz👍🏻🥰evet bize de bebişlere de evde olmak çok zor dilerim kısa zamanda kurtuluruz normal hayatımıza döneriz🙏🏻🤲🏻Malesef burası kalabalık oluyor ama akşam saatlerinde çıkmadığım için bilemiyorm belki akşam 8 gibi daha sakin oluyordur denemeden bilemem, dolaşmak için akşam saatleri de düşünülebilir ☺️

Bizde çıkıyoruz buralar sakin yogunluk yok şu angiyindik yine çıkacaz evimin önünde park yürüyüş yolu var oradanda teyzesine. Ara ara çıkmakta fayda var stres baska türlü gitmiyor Allahım tüm evlatları korusun dikkat etmekte lazım

Sozde bugun İstanbul yagisliydi hala yagmadi bu taraflara buharlastikkk :ruh:
Erzurum’u özleyeceğim aklıma gelmezdi 🤣 çocuğu büyük olanlar için Erzurum gerçekten iyiymiş. Biz yanlış zamanda gitmişiz. Çocuklar ilk okula giderken tayin olsaydık kayak paten öğrenirlerdi. Ama Konya’da olmakta güzel. Sıcak ama olsun. Çünkü d vitamini alıyor çocuklar doğayla iç içe hayvanları seviyor kedileri kucakliyor Deniz. Konuşması ilerledi. Çocuklar oynatıyor. Büyükleri ile iletişim kuruyor.

Bizde çıkıyoruz buralar sakin yogunluk yok şu angiyindik yine çıkacaz evimin önünde park yürüyüş yolu var oradanda teyzesine. Ara ara çıkmakta fayda var stres baska türlü gitmiyor Allahım tüm evlatları korusun dikkat etmekte lazım
Sakin olması çok güzel yürüyüş sana da bebeğine de çok iyi gelir👍🏻Amin amin 🤲🏻🙏🏻

Kızlar benim oğlum çok az kilo almış 20 günde 250 Gr moralim bozuldu biraz. 10 gün sonra 6 aylık olacak ek gıdaya basliyacagiz ilk ne kadar veriyoruz yani gün içinde kaç çay kaşığı?

Kızlar benim oğlum çok az kilo almış 20 günde 250 Gr moralim bozuldu biraz. 10 gün sonra 6 aylık olacak ek gıdaya basliyacagiz ilk ne kadar veriyoruz yani gün içinde kaç çay kaşığı?
2 kaşık yeterli.
Ek gıdaya hazırım artık süt tüm ihtiyacımı karşılamıyor demek bu :)
Moral bozma bu aylarda normal. Bu ay az alır sonraki ay çok alır artık olacak bunlar.

2 kaşık yeterli.
Ek gıdaya hazırım artık süt tüm ihtiyacımı karşılamıyor demek bu :)
Moral bozma bu aylarda normal. Bu ay az alır sonraki ay çok alır artık olacak bunlar.
Selozy sen cansın çok teşekkür ederim her soruma cvp veriyorsun Allah razı olsun senden. Tamam ben de baslayim artık. Dediğin çok doğru biz yemek yerken de ağzını sapirdatiyordu çocuk😂

Selozy sen cansın çok teşekkür ederim her soruma cvp veriyorsun Allah razı olsun senden. Tamam ben de baslayim artık. Dediğin çok doğru biz yemek yerken de ağzını sapirdatiyordu çocuk😂
Rica ederim ne demek. Önümüzdeki ay daha fazla alır merak etme :)

Burun tıkanıklıgı için neler yapıyorsunuz. Burun solusyonu damlatıp yumuşayınca aspiratörle çekiyorum ama aspiratör zararlıymış mukozayı komple çektigi için savunması azalırmış solüsyonda kulak enfeksiyonuna neden oluyormuş fazlası. Azıda gidermiyo öyle oluncada uyuyamıyor napacagımı şaşırdım
Sterimar tıkalı burunları için olanı var ben onu kullanıyorum cok cok memnunum. Çekmeye gerek kalmıyor bile ve çok kullanışlı. Serum fizyolojik damlaları actığında muhafaza etmek zor oluyor birde damlatırken burun deliğininheryerine nufüz etmiyor. Tavsiye ederim

Sagol canim ya ben her zamanki gibi huysuzlugu yuzunden gitmistim farkli bi dr oldugu icin dogumundan basladim anlatmaya hepsini idrarda ureme cikti diyince uzerine dustu iyi ki de dusmus ogrenmis olduk.
Miktar soylemediler ama su icmeye yeni basladiklari icin bende 30 cc veriyorum gunluk birden yuklenmek istemedim p.tesi tekrardan kontrole gidicez o zaman sorucam dr a miktarini
Çok geçmiş olsun şifa versin Allah 🙏
İyi bir doktora denk gelmişsiniz darısı başımıza

Kızlar bugün eşimle kv oturmuş ben geçerken kilo aldığımı konuşuyorlar bende sütyen takmıyorum pijama ile dolaşıyordum. Baya pejmürde görünüyordum. benim canım kocacım emziriyor o yüzden sorun etmiyor demiyor. Gıcık oldum artık dikkat edeceğim. Kv. Kiloyu sever aslında. Yemicem fazla. Tenhada eşime çıkıştım 😡 hakkaten nedir bu kadınların kadınlara yaptığı. 🤷‍♀️

Kızlar bugün eşimle kv oturmuş ben geçerken kilo aldığımı konuşuyorlar bende sütyen takmıyorum pijama ile dolaşıyordum. Baya pejmürde görünüyordum. benim canım kocacım emziriyor o yüzden sorun etmiyor demiyor. Gıcık oldum artık dikkat edeceğim. Kv. Kiloyu sever aslında. Yemicem fazla. Tenhada eşime çıkıştım 😡 hakkaten nedir bu kadınların kadınlara yaptığı. 🤷‍♀️
Ben de 3 haftadır rejim yapıyorum sporla günde yarım saat 5 kilo verdim ama ben 25 kilo aldım hamilelikte sonrasında da çok yedim. 25 kilo daha vermem lazım KV Konyalı değil mi bizim konyalilar çok sever kiloyu aslında 😂 hele ki 60 yaş üstü bayilir

Ben de 3 haftadır rejim yapıyorum sporla günde yarım saat 5 kilo verdim ama ben 25 kilo aldım hamilelikte sonrasında da çok yedim. 25 kilo daha vermem lazım KV Konyalı değil mi bizim konyalilar çok sever kiloyu aslında 😂 hele ki 60 yaş üstü bayilir
Evet Konyalı seviyor kiloyu kendisi de kilolu. Hatta kilo vermesi gerekiyor dizlerinden rahatsız. Sürekli ye diyerek önüme birşeyler itekliyor yemezsem alınıyor. Kötü niyetle söylemedi biliyorum ama yinede emziren bir bayana kilo almış da denmez bence. Ben şu an 60 kiloyum göze batar bir kilom yok sanıyordum ama varmış 🤣🤣🤣

Sütünü etkiledimi canım bende başlamam lazım dogumdan sonra bende çok aldım mutsuzum eşim hiç sevmez kiloyu bir şey demiyor ama alınganlık yapar oldum her hareketine

X