2020 Şubat Anneleri

Erkek bebek anneleri sizinde bebekler altlari acilinca pipileriyle oynuyo mu ?
Kaan 5 aylikken falan yapiyodu bunu sonra birakmisti simdi yine yapiyo
Bizimkide yapıyor ya altını açtığım an o el otomatik olarak pipiye gidiyor tutuyor sıkıyor çekiyor çok önemsemeden elini ordan çekiyorum pek tepki vermiyorum ki komik bişey sanıp yapmasın sürekli diye

Hanımlar sizin çocuklarda sürekli kucak istiyor mu öyküyü taşımaktan kollarım koptu. Sürekli peşimde bacaklarıma yapışıyor. Kucağıma alınca susuyor ama oturmak yok. Oturunca aşağıya kayıyor yere oturtunca ağlıyor . Yaşlı insanların tabiri ile Kollarımda Sinir sıkışması yaşıcam artık

Eger birlikte oturup oynarsak sorun yok ama eger evde bir is yapmaya kalkarsam o zaman kucaga gelesi tutuyo ve is falan yaptirmiyo bana evde izin verdigi tek sey supurge acmak onda da kavga ediyoruz elimden almaya calisiyo supurge hastasi vermeyince sinirleniyo ciglik atip agliyo gorende canı falan yandi sanar
Bu hevesi buyuyuncede devam ederse ev supurme isi kaanda olur

Kizlar kaan in her 2 ayagininda son 2 parmagi boyle biraz yamuk duruyo bi sorun mudur acaba sizde boyle olan var mi kafama takildi

Eklentiler

• P_20201225_110754_1_1.jpg
    65 KB · Görüntüleme: 19
  • P_20201225_110744.jpg
    50,9 KB · Görüntüleme: 21
Sabaha dogru kaan i yanima aldim emerek uyudu bende dalmisim bi ara uyandim baktim yanimda yatakta kaan yok aklim cikti kafami cevirdim besigini ittirip yatakla besigin arasinda yerde oylece ayakta duruyodu şok oldum besiginin tekerleklerinde firen var ben bile kitli oldugunda oynatamiyorum kaan onu nasil itti ve nasil yuksek yataktan dusmeden asagi inebildi aklim almiyo bu cocuk cok tehlikeli daha yurumeyi ogrenmeden tirmanmayi falan ogrendi resmen

Alerji fln olabilirmi acaba Yada blendır kullanıyomusun pütürlü mü geldi ki
Alerji olsa benden de geçmez miydi çünkü ben yoğurt peynir filan yerim. Normal yemek yiyor pilav yiyor mesela eline but veriyorum yiyor pütürlü yiyemese onları da yiyemez demi
Normalde muhallebiyi severler ama yogurda da aynisini yapti demissin belki de yumusak seyler yemeyi sevmiyodur
Belki de ama çok üzülüyorum yoğurt yemiyor diye

Benimde en korktuğum şeydir. Yanıma almaya korkuyorum . Annemler kendi evim gibi fazla sıcak değil gece yanıma alıp ısıtıyorum yerine koymaya kıyamıyorum üşüyecek diye. Öykü de nerde kafasını vuracak yer var oraya kafasını vuruyor yada inmeye çalışıyor. Çocuk büyütmek zor ya bizler nasıl büyüdük acaba. Şu an aklım kalbim ikiye bölünmüş durumda daha fazla çocuğu olanları düşünemiyorum bile.

Belki de ama çok üzülüyorum yoğurt yemiyor diye
İcine meyve katip yedirmeyi denedin mi meyveli yogurt gibi ? Ya da yayla corbasi yapabilirsin o sekilde de yogurt tuketmis olur. Kaan bazen tarhanaya burun kivirir cani yemek yemek istemediginde ama icine 2 kasik yogurt katip karistirinca o eksiligi gidiyo o zaman birazda olsa yiyo bu sekilde de deneyebilirsin. Kahvaltisina da pankek yapabilirsin ona da yogurt koyuluyo yani sade yemiyosa bir cok cesit var aslinda yedirmek icin.

Kaan butun gun agladi ve surekli 2 elini birden isirdi yemiyo yine yemek hele taneli seyleri asla peyniri bile cikariyo elimle verdigimde bende midesine bir sey gitsin diye mecbur tupperdan bayagi bir gecip kucultup veriyorum yemeklerini brokoli havuc kabak yapmistim onu o sekilde yedi mesela omlet pankek yemiyo eski usul karisik muhallebi tarzinda yapiyorum kahvaltisini anca 4 5 kasik ondan yiyo biraz tam duzeldi diyorum dişler hareketlenince başa sariyoruz

İyiydi iştahı son zamanlarda değil mi? Dişler geçene kadar böyle devam et düzelince tekrar eski düzen gidersin canım hiç değilse muhallbe tarzı yiyormuş öyle de gidiyordur vitamini kalorisi

Kızlar ben kırışık karşıtı serumlar sipariş ettim bu kremler vesaire kullanabiliyor muyuz emzirirken bir de saç boyayabiliyirmuz? Artık bakım yapmak istiyorum zayıfladıkça eski halime dönmek istiyorum 67 oldum bu arada kaldı 7 d

Saç boyamanın zararı olmadığını söyleyen de var ama mecbur kalmadıkça boyamadım. 2 senede 2 kez boyandılar
Tabiki bir kereye mahsus boyayabilirsin, görece daha iyi içerikli olanları tercih edersin.
Kırışık karşıtı serumun sorun yaratacağını sanmam.
Bu arada tebrik ederim

Diş çıkarma dönemlerinde iştahsızlık çok normal, düzelir.

Bir defa boyattım doğumdan sonra . Covidden dolayı pek gitmemeye çalışıyorum. Beyazlar da var ama Allahtan görünmüyor pek:))
Serumları bilemicim.

Allah yardımcın olsun. Baya uğraştıracak bu oğlan seni. Herkesin yolculuğu farklı oluyor kimininki sessiz sedasız çıkarıyor dişleri yemeklerini yiyor. Bizimkilerde zor çıkarıp yemeyenlerden oldu. Öykü bana resmen yapışmış durumda. Bacaklarıma sarılıyor tuvalete gitmek için birinin kucağına veriyorum. Akşama kadar 10 küsür kilo çocuğu taşımaktan kollarım ağrıyor. Denizcim de annecim beni biraz kucağına alıp sevsene diyor ay kıyamıyorum alıp seviyorum. Birde öykü emerken görünce meme istiyor arada veriyorum ama oda ısırmaya başladı öykü de ısırıyor. Çocuklarımdan şikayetim yok ama onlara yetişemediğim için çok üzgünüm ve mutsuzum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…