2020 Şubat Anneleri

Vulva varisi yani,3. hamilelikte çıktı baştan beri son zamanlarda arttı bebek baskı yapınca.öyle zor cidden kadın olmak, sağlıklı sıhhatli gelsin bebişler inşallahh
Merhaba bu varis konusu beni endiselendiriyor bende de var ve 2 tane cikinti olmus tuvalete oturunca cikiyo agrisi yok fakat cok baskim var atl tarafa normal dogum yapacakmiyim bilmiyoru. Artarsa ne kadar artar bilmiyorum ikinci hamileligim ilkinde hic biseyim yoktu bu surekli asagilarda baski yapiyo yatinca iyi ama kalkinca ayni😞 simdiden boyle ise sonu nasil gelecek kafamda bir suru soru tavsiyelerinizi bekliyorum birde insallah normal dogum olursunuz sizde

G gamzeli_bebis bebekle ilgilenmeye çalışıyordum cnm zaman çabuk geçiyordu bebekle bir düzen oturtmaya çalışıyordum.

Ama bu akşam çok kötü şeyler yaşadım. Altından nasıl kalkıcam bilmiyorum. Çok kötü durumdayım içimi dökmem lazım kime ne anlatayım bilemedimden rahatlamak için buraya yazıyorum. Aldatıldığımı öğrendim

Kızımı ilk kez eşimle yıkıcaktık elimden kaydı küvetine düştü deli gibi ağlıyorum kaç saattir yaşadığımı atlatamıyorum ağlamıyo ağrısı olsa bişey olsa ağlardı sürekli dimi kafayı yemek üzereyim annemi arasam panik olur hastaneye gitsem mi ağlamıyo emdi uyudu
Çok geçmiş olsun canım. Küvette hamak yok muydu ne kadar yüksekten düştü.

G gamzeli_bebis bebekle ilgilenmeye çalışıyordum cnm zaman çabuk geçiyordu bebekle bir düzen oturtmaya çalışıyordum.

Ama bu akşam çok kötü şeyler yaşadım. Altından nasıl kalkıcam bilmiyorum. Çok kötü durumdayım içimi dökmem lazım kime ne anlatayım bilemedimden rahatlamak için buraya yazıyorum. Aldatıldığımı öğrendim
Allah yardımcın olsun. Dilim varmıyor ama eşinle mi ilgili 🙁

Canım nasıl ya Rabbim yardımcın olsun gerçekten psikolojik olarak gerçekten çok çok zor bir durum ama sen annesin yapan yaptığından utansın

Kızımı ilk kez eşimle yıkıcaktık elimden kaydı küvetine düştü deli gibi ağlıyorum kaç saattir yaşadığımı atlatamıyorum ağlamıyo ağrısı olsa bişey olsa ağlardı sürekli dimi kafayı yemek üzereyim annemi arasam panik olur hastaneye gitsem mi ağlamıyo emdi uyudu
Gecmis olsun. Ben oglumu besiginden alirken o kadar yuksekten dusurdum, burda ds yazdim bilmem denk gelip okumusmuydun :KK43:
Keske olmasa ama oluyor boyle talihsizlikler.
Ben de emzirdim uyudu , takip ettim sikinti olmadi xok sukur. Sen de takip et ki bence bisey olmaz sen kisa mesafeden dusurmussun anladigim kadariyla. Olmazsa yarin sabah bi dr a gidip muayene ettir canim.

Tekrar gecmis olsun 🙏

Canim direk esin tarafindan aldatildigin anlaşılıyor mesajindan. Insallah degildir.
Ben cok üzüldüm, yakin sayiliriz 2 bebekle ben gelemem ama gelmek dertlesmek istersen beklerim , cok ciddiyim. Allah im yar ve yardimcin olsun. Rabbim selamet versin, kalbine ferahlik versin. Ve her ne olursa olsun onceligin evladin olsun. onu dusunerek at adimlarini.

Ve mutlaka biriyle paylas, icinde yasama.

Gecmis olsun. Ben oglumu besiginden alirken o kadar yuksekten dusurdum, burda ds yazdim bilmem denk gelip okumusmuydun :KK43:
Keske olmasa ama oluyor boyle talihsizlikler.
Ben de emzirdim uyudu , takip ettim sikinti olmadi xok sukur. Sen de takip et ki bence bisey olmaz sen kisa mesafeden dusurmussun anladigim kadariyla. Olmazsa yarin sabah bi dr a gidip muayene ettir canim.

Tekrar gecmis olsun 🙏
Sağol canım Okumuştum aklıma sen geldin hatta ama hemen görürmüsün diye yazmadım
ayağı burkulmuşmudur emin olamıyoruz başında bekliyoruz
Evet olmasa keşkee atlatamıyorum o anı

Kızlar ikra bilgemin doğumgünü 5 şubat 🤗 doğurdum ben de ❤ aciklik 7 cm e kadar normal ilerleyip sonrasında sezeryan ile doğumum gerçekleşti. Detay vermiyorum daha doğurmayı bekleyenler olduğu için 😊 3350 gr doğdu ama şuan 3 kilo sütüm pek gelmiyor hala 😔 boyunu henüz öğrenemedim. 3 gündür hastahanedeyim bugün taburcu edilcem muhtemelen.
Doguran oldu mu 4 şubattan beri takip edemedim burayı ama darısı bekleyenlerin başına inşallah ❤
Şunu diyebilirim ama son olarak eşi benzeri olmayan bir duygu. Öyle anlatmayla anlaşılmaz yasamak gerekiyor. yaşanılan her türlü zorluga da misliyle değiyor 😊🌸
Allah yardımcın olsun. Dilim varmıyor ama eşinle mi ilgili 🙁
Canım nasıl ya Rabbim yardımcın olsun gerçekten psikolojik olarak gerçekten çok çok zor bir durum ama sen annesin yapan yaptığından utansın

Amin sağolun. Hamilelik öncesi varmıydı bilmiyorum ama hamilelik döneminde başladı. Kuzenleriyle grup kurmuştu erkek muhabbeti diye telefonunu vermemeye başladı. Sora oyun oynuyorum ayağına saatlerce tuvalette geçiriyordu. Bunun üzerine onunla birkaç kez tartıştım. Kaç kez ikazda bulundum. Soraları birlikte olamıyoruz kendini tatmin ediyordur diye çok üzerine düşmedim ara ara laf söyledim ama gözlemliyordum sürekli. Çok detaylı uğraşmak istemedim onunla bilgisayar mezunuyum ben tlefona program kurup takip edebilirdim.Belki yüzleşmek istemedim eğer birşey varsa kaldıramam belki diye. çünkü kendimce mutlu bir evliliğimiz vardı. Herkesin imrendiği bir evlilikti etraftan. Eş kişiside genel itibari ile çok ilgiliydi ya da öyle görünüp gözümü boyuyordu bilmiyorum. Akşam annesi ve kızkardeşi gelmişlerdi. Annemde bizdeydi zaten. Bende çocuğu emzirmeye yatak odasına gelmiştim o ara eşim geldi giderken telefonunu bıraktı önce ikilemde kaldım sora karıştırdım. Aynı anda 2 instagram vardı telefonda biriyle konuşuyormuş çok detaylı bakamadım gözüm döndü. Yazışmalar ve ses kayıtları vardı . Canım daha çok yanmasın diye hepsine bakamadım çok az okudum. O hışımla içeri gidip telefonunu yere attım bi kaç kez bağırdım.valizleri çıkardım annemler sakinleştirdi. Kayınvalimlerle gitti . Gelmesin dedim. Hafta sonu gibi memlekete dönücem annemle

Sağol canım Okumuştum aklıma sen geldin hatta ama hemen görürmüsün diye yazmadım
ayağı burkulmuşmudur emin olamıyoruz başında bekliyoruz
Evet olmasa keşkee atlatamıyorum o anı
Ben de asiri derecede aglamistim seni cok iyi anliyorum. Vicdan yapip kendimizi yıpratıyoruz.
Eger ağlamıyorsa burkulma vs olmamistir canim. Emiyor ve aglamiyorsa herzamankinden farkli olarak, ozaman korlulacak bisey yok bence. Ama dedigim gibi eger icin rahat etmezse sabah bi dr a git canim.

Ben de asiri derecede aglamistim seni cok iyi anliyorum. Vicdan yapip kendimizi yıpratıyoruz.
Eger ağlamıyorsa burkulma vs olmamistir canim. Emiyor ve aglamiyorsa herzamankinden farkli olarak, ozaman korlulacak bisey yok bence. Ama dedigim gibi eger icin rahat etmezse sabah bi dr a git canim.
İnşallah olmamıştır canım hayırlısıyla bi sabahı edelim de inliyo gibi şuan tam dalamadı normaldede inliyodu uykusunda normal mi buda ya 😞

Çok sğlamak istiyorum yanlız kalmak istiyorum ama annem yanımda ve bebeğim var keşke bir kaç saat yanlız kalabilsem
Ne diceğimi bilemedim annene bırak bebegi başka bi odaya geç ağla rahatla ama kendinide çok yıpratma lütfen anne oldun bak önceliklermiz değişti artık onlar için yaşıyoruz, belki gidip kafanı dinlemek daha iyi olucaktır Allah yardımcın olsun gönlünü ferah tut bak emziriyoruz biz ne güzel bi duygu ki bu yavrumuzu besliyoruz sütün etkilemesin onların bize ihtiyacı var

Amin sağolun. Hamilelik öncesi varmıydı bilmiyorum ama hamilelik döneminde başladı. Kuzenleriyle grup kurmuştu erkek muhabbeti diye telefonunu vermemeye başladı. Sora oyun oynuyorum ayağına saatlerce tuvalette geçiriyordu. Bunun üzerine onunla birkaç kez tartıştım. Kaç kez ikazda bulundum. Soraları birlikte olamıyoruz kendini tatmin ediyordur diye çok üzerine düşmedim ara ara laf söyledim ama gözlemliyordum sürekli. Çok detaylı uğraşmak istemedim onunla bilgisayar mezunuyum ben tlefona program kurup takip edebilirdim.Belki yüzleşmek istemedim eğer birşey varsa kaldıramam belki diye. çünkü kendimce mutlu bir evliliğimiz vardı. Herkesin imrendiği bir evlilikti etraftan. Eş kişiside genel itibari ile çok ilgiliydi ya da öyle görünüp gözümü boyuyordu bilmiyorum. Akşam annesi ve kızkardeşi gelmişlerdi. Annemde bizdeydi zaten. Bende çocuğu emzirmeye yatak odasına gelmiştim o ara eşim geldi giderken telefonunu bıraktı önce ikilemde kaldım sora karıştırdım. Aynı anda 2 instagram vardı telefonda biriyle konuşuyormuş çok detaylı bakamadım gözüm döndü. Yazışmalar ve ses kayıtları vardı . Canım daha çok yanmasın diye hepsine bakamadım çok az okudum. O hışımla içeri gidip telefonunu yere attım bi kaç kez bağırdım.valizleri çıkardım annemler sakinleştirdi. Kayınvalimlerle gitti . Gelmesin dedim. Hafta sonu gibi memlekete dönücem annemle
Yaaa çok üzüldüm kuzum böyle bir dönemde böyle birşey olması, Allah yardımcın olsun 😔sen bebeğini düşün üzülme aklına getirme en güzel dönemdeyiz yeni anne olduk üzülme

X