2020 Şubat Anneleri

Kızlar Erzurum’a nasıl kar yağdı anlatamam. Sabah randevum vardı hastanede mecbur arabayla çıkmak zorunda kaldım eşim temizledi arabayı ama ben çıkınca bir daha temizledim. Oda bugün gitme demedi bende erteleyim diyemedim karda çıkmış oldum. Ama çok zormuş karda araç kullanmak . Eşim pratik olsun diye gitme dememiş 😫 gelirken yokuşta kaydım neyseki kurtardım. Eşimde camda izliyor. Bu araba kaldıramaz hata sendedir diyor hakkaten bendeydi yokuşa aheste çıkarsan yukardan bayılırsın işte. Doktor ilaç verdi menier hastasıyım. mecbur içeceğim kulağımın işitmesi baya azalmış atak gelebilir dedi.
Erkek kardeşimin eşi hamileymiş bu mesajı yazarken mesaj attılar. Bizim eşyaların yeri belli oldu 😃😃😃
Biz Kocaeli deyiz burada bile 2 gündür fena kar vardı şuan sıcaklık - 8 derece 🙄 Oralar nasıldır Allah yardımcınız olsun 😊 Hayırlı olsun sağlıkla kucaklarına alsınlar inşallah 🙏

Biz Kocaeli deyiz burada bile 2 gündür fena kar vardı şuan sıcaklık - 8 derece 🙄 Oralar nasıldır Allah yardımcınız olsun 😊 Hayırlı olsun sağlıkla kucaklarına alsınlar inşallah 🙏
Evet yoğun kar yağışı halen devam ediyor. Arabalar kara gömüldü. Ama evler sıcacık tişörtle oturtabiliyoruz.
Teşekkür ederiz amin inş. 🥰

Kızlar uzun zamandan beri yazamıyordum çünkü sezeryan sonrası gerçekten hayatım felç oldu bilmiyorum suni de yediğim içinmi etki etti spinal bu kadar bende ama gerçekten çok zor atlatıyorum daha dün bugün biraz daha topladım kendimi bebeği bile gözüm görmedi bir ara baş ağrısı omuz ağrısı çok çektim birde kızımla ilgilenemiyorum diye çok ağladım üzüldüm ama şükür ki geçiyor yavaş yavaş🤲🏻Sizler bebişleriniz iyisinizdir inşallah
Merhaba bas agriniz ne kadar surdu acaba, benm 11. Gunum hala oluyor, ozellikle tuvalette ikindigimda

Oğlumun doğum günü Çarşamba günü hafta sonu yapicaz biz de aile arasında yapicaz ama 15 yıl sonra olunca konseptli bir doğum günü istedim. Kıyafeti süsleri pastası herşeyi hazır bu arada 63 kilo oldum kendime de bir elbise aldım. Fit olucam dedim oğlumun doğum günün de oldum çok şükür 3 kilo daha vericem kızlar boyum 1 69 tam ideal olacak 95 kilodan bugünlere geldim ya çok şükür. Bütün kuzularimizin doğum günü kutlu olsun uzun ömürleri çok mutlu hayatları olsun. Beraber büyüttük burada birbirimize danışarak kırmadan kardeş gibi o yüzden herkese çok teşekkür ediyorum inşallah hepimiz yavrularımıza çok mutlu olalım

Teşekkür ederim. Evet ilk olacak . Çok heyecanlılar bende çok mutlu oldum ve duygulandım. Bebeğe dair hiçbir şey bilmiyorlar yaşları küçük daha. Şimdiden gelinimizi annelik duygusu ve endişesi kaplamış. Bulantılar yüzünden hamileliğimi özleyemiyorum 🤪
Hayırlı olsun sağlıkla kavussunlar bebeklerine inşallah🙏❤️

Hayırlı olsun sağlıkla kavussunlar bebeklerine inşallah🙏❤️
Teşekkür ederiz. Maşallah 🧿 diyelim. Ne güzel kilo vermişsin. Darısı diğer vermek isteyenlerin başına. Bende 53 kiloyum. İki çocukta da 1 yaşına girdiğinde kiloları vermiş oldum. 3 kilo daha versem fena olmaz benimde.
Şimdiden 1 yaşını tebrik ediyorum çok daha güzel ,mutlu, sağlıklı yaşları olsun inş.

Teşekkür ederiz. Maşallah 🧿 diyelim. Ne güzel kilo vermişsin. Darısı diğer vermek isteyenlerin başına. Bende 53 kiloyum. İki çocukta da 1 yaşına girdiğinde kiloları vermiş oldum. 3 kilo daha versem fena olmaz benimde.
Şimdiden 1 yaşını tebrik ediyorum çok daha güzel ,mutlu, sağlıklı yaşları olsun inş.
Amin çok cok teşekkür ederim ne güzel vermişsin sen de 3 kilo bişey değil gider en kısa zamanda .Ben rejim yapmasaydim öyle kalırdım biliyorum. Senin güzel kızının da doğum günü kutlu olsun. Mutlu sağlıklı ömürleri olsun insallah❤️🙏

Kızlar alıntı yapamıyorum hepinize teşekkür ederim 🤗 🥰 pamuk şeker doğdu o kadar tatlı ki Rabbime şükürler olsun 🥰 mucize küçüçük minnak minnacık 😍 bebek iyi çok şükür gece 12 de kan alınacak kan uyuşmazlığı var benim 0 pozitif bebeğin a rh pozitif inşallah bi sıkıntı çıkmaz 🤩 o kadar değişik bir duygu ki kelimeler yetmiyor çok güzel çok tatlı minnacık pamuk gibi darısı sizlere hayırlı doğumlar olsun inşallah 🥰
Ahh yaaa bu yazımı gördüm 🥺zaman ne kadar çabuk geçiyor ilk bu foruma yazdığım günü hatırlıyorum 🤗 Merhaba kızlar, hepiniz iyisinizdir inşallah 🤗 uzun zamandır bakmamıştım bebişlerin doğum günleri geldi geliyor 🥰 bizimde 30 ocak 🥳 az kaldı çok güzel heyecanlar ☺️

Bugun kahvaltidan sonra kaani babannesiyle birakip eve geldim bir guzel supurdum komple halilari kaldirdim camasir suyu,sirke,vernel karistirdim dans ede ede sildim yerleri sildikce mutlu oldum stres attim ev bir guzel koktu oohh miisss kaan dogdugundan beri deterjan kokusundan etkilenmesin diye sirkeyle siliyodum yerleri uzun zamandir boyle kokmuyodu 🤣

Sonra dus aldim bir guzel kopuklu kopuklu cocuk uyandi mi agladi mi dustu mu derdi olmadan sonrada oturdum kahve ictim tatli yedim bugun cok modumdayim temizlik cok iyi geldi ama belim yine agriyo 145 m2 evi hunharca temizledim resmen hic affetmedim 😂😂

Simdide makinadaki camasirlar bitti onlari asıp balik alip gecicem kv ye oglusumuda ozledim ayrida kalamiyorum sipamdan 🥰

Bugun kahvaltidan sonra kaani babannesiyle birakip eve geldim bir guzel supurdum komple halilari kaldirdim camasir suyu,sirke,vernel karistirdim dans ede ede sildim yerleri sildikce mutlu oldum stres attim ev bir guzel koktu oohh miisss kaan dogdugundan beri deterjan kokusundan etkilenmesin diye sirkeyle siliyodum yerleri uzun zamandir boyle kokmuyodu 🤣

Sonra dus aldim bir guzel kopuklu kopuklu cocuk uyandi mi agladi mi dustu mu derdi olmadan sonrada oturdum kahve ictim tatli yedim bugun cok modumdayim temizlik cok iyi geldi ama belim yine agriyo 145 m2 evi hunharca temizledim resmen hic affetmedim 😂😂

Simdide makinadaki camasirlar bitti onlari asıp balik alip gecicem kv ye oglusumuda ozledim ayrida kalamiyorum sipamdan 🥰
Afiyet olsun. İnsan temizlikte olsa kendince vakit geçirince mutlu oluyor. Bende hava almaya çıktım markete gittim arabayı temizledim 🤣

Oğlumun doğum günü Çarşamba günü hafta sonu yapicaz biz de aile arasında yapicaz ama 15 yıl sonra olunca konseptli bir doğum günü istedim. Kıyafeti süsleri pastası herşeyi hazır bu arada 63 kilo oldum kendime de bir elbise aldım. Fit olucam dedim oğlumun doğum günün de oldum çok şükür 3 kilo daha vericem kızlar boyum 1 69 tam ideal olacak 95 kilodan bugünlere geldim ya çok şükür. Bütün kuzularimizin doğum günü kutlu olsun uzun ömürleri çok mutlu hayatları olsun. Beraber büyüttük burada birbirimize danışarak kırmadan kardeş gibi o yüzden herkese çok teşekkür ediyorum inşallah hepimiz yavrularımıza çok mutlu olalım
Maşallah ne güzel kilo verip zayıflamışsın darısı başıma inşallahhhj tabi ikinciyi doğurduktan sonra 🙈🙈🙈 bende pasta siparişi verdim şimdiden daha 1 ay var ama olsun 5 kişi olacağız sadece ama ilk doğumgünü hevesleniyorum bende☺️☺️ Sizin konsept nasıl bebişe nasıl bi kıyafet aldın ben kıyafet konusunda çok kararsızım bilemiyorum ne alacağımı

Ohhh missss insan biraz kendi kendine kalmak istiyor iyi yapmışsın biz iyi olacağız ki çocuklara da iyi enerjilerle bakalım☺️☺️

Maşallah ne güzel kilo verip zayıflamışsın darısı başıma inşallahhhj tabi ikinciyi doğurduktan sonra 🙈🙈🙈 bende pasta siparişi verdim şimdiden daha 1 ay var ama olsun 5 kişi olacağız sadece ama ilk doğumgünü hevesleniyorum bende☺️☺️ Sizin konsept nasıl bebişe nasıl bi kıyafet aldın ben kıyafet konusunda çok kararsızım bilemiyorum ne alacağımı
Cook teşekkür ederim canim inşallah bebigin sağlıkla doğsun sen de veririsin kilolarını. Ben patron bebek konsepti yaptım. kıyafetini de papyonlu ceketli beyaz gömlekli aldım. Sen de dusunebilirsin 😍

Ay kızlar zaman ne hızlı
Kızım pamuk prensesim 1 yaşına girdi bugün 😘
Bütün çocukların hayırlı uzun ömürleri olur 🙏
Rabbim hepsini korusun.

çok şey paylaştık burda yaklaşık 2 senedir beraberiz ♥️ Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim 😍

biz çok güçlü anneleriz

Cook teşekkür ederim canim inşallah bebigin sağlıkla doğsun sen de veririsin kilolarını. Ben patron bebek konsepti yaptım. kıyafetini de papyonlu ceketli beyaz gömlekli aldım. Sen de dusunebilirsin 😍
Ya bizimki aslan hastası evde kükreyerek dolaşıyor resmen🤣🤣 bende aslanlı bi pasta yaptırıyorum ona uygun bişeyler mi alsam yoksa normal zamanda da giyebileceği bişey mi alsam bilemedim. Patron bebekte çok tatlı ya hazal kaya yapmıştı çok şeker olmuştu

Ay kızlar zaman ne hızlı
Kızım pamuk prensesim 1 yaşına girdi bugün 😘
Bütün çocukların hayırlı uzun ömürleri olur 🙏
Rabbim hepsini korusun.

çok şey paylaştık burda yaklaşık 2 senedir beraberiz ♥️ Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim 😍

biz çok güçlü anneleriz
Dogum gununuz kutlu olsun🥰

Ya bizimki aslan hastası evde kükreyerek dolaşıyor resmen🤣🤣 bende aslanlı bi pasta yaptırıyorum ona uygun bişeyler mi alsam yoksa normal zamanda da giyebileceği bişey mi alsam bilemedim. Patron bebekte çok tatlı ya hazal kaya yapmıştı çok şeker olmuştu
Ayyy aslan çok güzel olmuş ya aslanlı bir kostüm olabilir çok tatlı olur olmuşken tam olsun canım😃😃😃🧿🧿

X