Gebeliğe Hazırlık 🐞🤰2020 Yılında Gebelik Pilanlayan Güzel Anne Adayları🤰🐞

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hoşbuldum canım... Amiiin inşallah. 🤲🤲🤲 Yakın zamanda tek tek herkesten güzel haberleri almak kısmet olur inşallah bu topikte.

Hg aramıza canım bu ay bende famera kullandım sabah akşam 1 er tablet kullandım cuma günü kontrole gittim en küçüğü 9mm en büyüğü 12mm olmak üzere 4 5 tane yumurta varmış yarın yine çağırdı istenilen büyüklüğe ulaşınca çatlatma iğnesi yapılacak inşallah hepimiz hayırlı sonuçlar alırız allahım emeklerimizi boşa çıkartmaz inşallah 🤲🤲🤲inşallah seninde gelişir yumoşların

Kizceler nasilsiniz bakalim size birsey sorcam bana dr klomen verdi sabah aksam ic cumaya gel dedi bu cama basladim bugun 3 gunum sali gunu bitecek ve 3 gun snra gidecem dr cumaya gel dedigi icin normalmi bu hic blgim yok bu konuda yeni basladik aklima takildi 3 olacak biteli ilac

Kizceler nasilsiniz bakalim size birsey sorcam bana dr klomen verdi sabah aksam ic cumaya gel dedi bu cama basladim bugun 3 gunum sali gunu bitecek ve 3 gun snra gidecem dr cumaya gel dedigi icin normalmi bu hic blgim yok bu konuda yeni basladik aklima takildi 3 olacak biteli ilac
Normal canım benide 3 gün sonra çağırdı sonra pazartesi gel dedi yrın hidecem bakalım 9.20 de randevum var inşallah büyümüştürde iğnemi yaparım artık

Kızlar ben geldim 4 5 tane yumurtadan 1 tane yumurta kalmış 20 mm bugün öğlen çatlatma iğnemi olcam ama nere gitti bu yumurtalar acaba

gunaydin canlar bugun dr kontorlum var gidiyrum 😄 klomenden sonra ilk muyane heycanim cok insallah buyumuslerdir :KK51: :dua: :nazar:

gunaydin canlar bugun dr kontorlum var gidiyrum 😄 klomenden sonra ilk muyane heycanim cok insallah buyumuslerdir :KK51: :dua: :nazar:
Günaydın canım hadi hayırlı haberlerle gel inşallh haber ver bizlerede bende pazartesi iğnemi vuruldum 5.günümdeyim ama çok heycan var dayanamadım iğne etkisini merak ettiğim için test yaptım sabah iğne etkisiylede olsa görmek muhteşem bişey

Günaydın canım hadi hayırlı haberlerle gel inşallh haber ver bizlerede bende pazartesi iğnemi vuruldum 5.günümdeyim ama çok heycan var dayanamadım iğne etkisini merak ettiğim için test yaptım sabah iğne etkisiylede olsa görmek muhteşem bişey
Onu bende yapacagim sirf 7 yilldir hic gormedgim icin bende muyane oldum 3 tane olusmus ama boyutlari istedgim gbi dgl dedi yarina cagirdi boyutlari 9 .10. 13

Bakarmısın mutlu etti beni bu çizgi allahım trst günü de görmeyi nasip etsin inşallah

Eklentiler

• IMG_20200221_094558.jpg
    IMG_20200221_094558.jpg
    99,3 KB · Görüntüleme: 20
Belirtiletim çok farklı yani iğneden sonra kasıklarımdaki değişimler inşallah hamiş olursam hepsini yazacam buraya

Üzülme yarına 20 milim olmaya bilir benim 2gün sonra büyüdü seni pazartesiye çağıra bilir yada iğneni pazar günü şu saatte vurun diyebilir ama büyür hiç üzülme sitres üzüntü tetikler
Ben aslinda buna sukediyorum nasil bir skintilar uzuntuler yasadim ki hic olmaz sandim bu ay ama umudum var cok

X