2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ctsi Dr kontrolüm vardı 19 haftamız bitmiş 20 nin içindeyim Dr 21-22. Hafta gibi yaptirmami söyledi. İkili testi medilife Beylikdüzü nde yaptırmıştım perinatolog dışardan geliyormuş fena değildi ama raporda ne ismi yazıyor ne biseyi randevu alırken hastane Dr un soyadını bile bilmiyordu ona göre internetten araştırma imkanım bile olmadı sadece doçent olduğu soylenmisti. Şimdi detaylı için başka yer arastiriyorum fiyat olarak da çok fark olmayacaksa bu sefer başka bir perinatolog görse daha mantıklı sanki. yarın fiyat alcam ama Beylikdüzü'nde oturuyorum yakınlarda Altan cebeci diye bir Dr duymustum ona gidecek olan var mı ya da fiyat alan ? Bu civarda tavsiyeleriniz varsa sevinirim 🙏

Arkadaslar merhaba bu haftalarda akintiniz var mi sizin de ?benim sulu bazen de hafif bulanik (sulu-sut renginde) akintim oluyor bu 2 haftada
Akıntı benimde ara ara oluyor hep. Progestan fitil kullanıyorum acaba ondan mi diyorum. İdrar tahlilinde birşey çıkmamıştı. Sanırım normal diyorum artık.
Kızlar sizinde ağrı/kasılmalarımız oluyor mu arada bi ?
Ağrı evet oluyor hatta bugün adet olacakmışım gibi ağrım,sızlamam vardı. Öyle durumlarda çok yürümemeye ve dinlenmeye çalışıyorum

Akıntı benimde ara ara oluyor hep. Progestan fitil kullanıyorum acaba ondan mi diyorum. İdrar tahlilinde birşey çıkmamıştı. Sanırım normal diyorum artık.

Ağrı evet oluyor hatta bugün adet olacakmışım gibi ağrım,sızlamam vardı. Öyle durumlarda çok yürümemeye ve dinlenmeye çalışıyorum
Benim ağrim az oluyor ama dünden berı hafif kasılmalarım var acaba normal mı ? 2 gündür yemek yiyorum yatıyorum ihtiyaç için kalkıyorum yataktan

Son düzenleme:
Valla bu hafta bende de gariplikler oldu.Karin-kasik ağrısı bel ağrısı.Zaten arada vajinal zonklama kasıklarda saplanma gibi ağrılar arada oluyordu.
Aynen bende de oyle oluyor ki aşağı yukarı hepimizde benzer ağrılar oluyor demekki herşey normal ozaman tek ben değilmişim

Ctsi Dr kontrolüm vardı 19 haftamız bitmiş 20 nin içindeyim Dr 21-22. Hafta gibi yaptirmami söyledi. İkili testi medilife Beylikdüzü nde yaptırmıştım perinatolog dışardan geliyormuş fena değildi ama raporda ne ismi yazıyor ne biseyi randevu alırken hastane Dr un soyadını bile bilmiyordu ona göre internetten araştırma imkanım bile olmadı sadece doçent olduğu soylenmisti. Şimdi detaylı için başka yer arastiriyorum fiyat olarak da çok fark olmayacaksa bu sefer başka bir perinatolog görse daha mantıklı sanki. yarın fiyat alcam ama Beylikdüzü'nde oturuyorum yakınlarda Altan cebeci diye bir Dr duymustum ona gidecek olan var mı ya da fiyat alan ? Bu civarda tavsiyeleriniz varsa sevinirim 🙏
Altan Cebeci çok beğenilen bir doktor 700 liraymış ücreti. Ben kendi kliniğime gelen perinatologa muayene olacağım eğer olmasaydı anlaşmalı perinatologları ben de Altan Cebeci'ye gidecektim araştırmıştım.

Herkese çok teşekkür ederim☺️ Hastanede yatıyoruz hala suyum bir daha gelmedi o günden sonra kanamam devam ediyor tabi tuvalet harici kalkmıyorum ama rahimde 2 cm’lik açılma olduğu için ne kadar daha dayanırız bilmiyorum kuzenimde burada asistan yarın gelecek o daha güzel bilgi verir gidişatla ilgili inşallah bekliyoruz şu an Allahtan hayırlısını dilemekten başka yapacak bir şey yok
Kız iki girmedim gözlerim neler görüyor suyun gelmiş açıklık 😔
Rabbim şifa versin çok şaşırdım ve üzüldüm. Şimdi nasılsın?
Ikiz anneleri grubunda biri 3 cm açıklıkla 8 hafta gezdim demişti 28.haftada açılması başlamış. Inşallah seninki de iilerlemezsen erken 37 38.haftaları görürsün 🤲

Akıntı konusu konuşulmuş. Şimdiye kadar sanırım bu üçüncü olacak başlarda su gibi şeffaf geliyor bir iki hafta sonra sarıya dönüyor ve enfeksiyon çıkıyor. Artık korkar oldum akıntıdan falan. Aslında şeffaf akıntı için normal demişti doktorum ama bi şekilde enfeksiyon oluşuyor. Gerçi bende serklaj var belki ondandır.

Akıntı konusu konuşulmuş. Şimdiye kadar sanırım bu üçüncü olacak başlarda su gibi şeffaf geliyor bir iki hafta sonra sarıya dönüyor ve enfeksiyon çıkıyor. Artık korkar oldum akıntıdan falan. Aslında şeffaf akıntı için normal demişti doktorum ama bi şekilde enfeksiyon oluşuyor. Gerçi bende serklaj var belki ondandır.
Benim çamaşırım şefaf islanıyor ama beraberinde sarımsı bir akıntı da var kokuyorda enfeksiyon belirtisimi ?

Herkese çok teşekkür ederim☺️ Hastanede yatıyoruz hala suyum bir daha gelmedi o günden sonra kanamam devam ediyor tabi tuvalet harici kalkmıyorum ama rahimde 2 cm’lik açılma olduğu için ne kadar daha dayanırız bilmiyorum kuzenimde burada asistan yarın gelecek o daha güzel bilgi verir gidişatla ilgili inşallah bekliyoruz şu an Allahtan hayırlısını dilemekten başka yapacak bir şey yok
Guzel haberlerini bekliyoruz insallah daha gelmez suyun🤲 Hepimiz saglikla kucaklarimiza alalim insallah bebeklerimizi🤲

Canım daha önce geçirdiğim bi ameliyat nedeniyle rahim ağzı kontrol ediliyor bu haftada yaptırdım bende vajinal ultrason herhangi bir sıkıntı yok. Bi sıkıntı olacak olsa riske atmak istemezler zaten doktoruna güven.

Canım çok geçmiş olsun.. güzel düşün güzel olsun herşey. Dualarım sizinle...
Çok teşekkür ediyorum canım

geçmiş olsun iyisiniz değil mi şu anda

doktoruma güveniyorum çok şükür ama kayıp gebeliklerim olunca ister istemez tedirgin oldum

X