2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Benim de karnım küçük herkes sürekli fotoğraf at diyor görelim göbeğini vs halbuki olan şey kendi göbeğim 😂 1.7 kilo aldım şimdiye kadar.Son 2 ay regl göbeğinden normal gebe gçbeğine döner herhalde!Şu an hareketlerim vs çok daha rahat ne kadar geç olursa o kadar iyi 😬
1,7 mı bacım ben her ay adet döneminde alıyordum o kiloyu nettin 🤣

Benim hala fazla belli değil kimse inanmıyor haftan küçüktür diyor
Banada nerde kız bebek fln bir sıkıntı yok dimi diyorlardı kilo almayınca ne kadar densiz laflar.Halbu ki süreli aktif olduğum yürüdüğüm için ve dikkat ettiğim için almamiştim.Hayir birde bünye meselesi anca anca göbeğim belirginleşti.Simdide şaşırıyorlar günlük mü büyüyor bu bebek diyorlar bir anda belli olunca 😊Toplam 4 kilo Max 5 kilo aldım.

Ay dogru catlak da olmaz🤣
Çatlak için ne kullanıyorsun sadece nemlendirmek yeterli mi?
Ben bi krem var kuzum onu kullanıyorum çok iyi geldi bana ki doktorum 11 kilo almana rağmen hala çatlamaması çok iyi dedi bi de Hindistan cevizi yağı aldım yine doktorum ikisini de kullan çabaladım dedi

Banada nerde kız bebek fln bir sıkıntı yok dimi diyorlardı kilo almayınca ne kadar densiz laflar.Halbu ki süreli aktif olduğum yürüdüğüm için ve dikkat ettiğim için almamiştim.Hayir birde bünye meselesi anca anca göbeğim belirginleşti.Simdide şaşırıyorlar günlük mü büyüyor bu bebek diyorlar bir anda belli olunca 😊Toplam 4 kilo Max 5 kilo aldım.
Afedersiniz ama öyle diyenler b.k yesin sinir şeyler sizene diyecen aslında da işte neyse😂😂

Ben 7 kilo aldım 🤦🏼‍♀️ 68 kiloyum şu an. İlkinde 65 kiloylaydı sanırım doğuma girmiştim.
kiloya çok takılmıyorum demiştim ama son günlerde canım sıkılmaya başladı. Boy da kısa olunca 🙊 sırf bu yüzden hamile çekiminden vazgeçecek gibiyim.

Ben bi krem var kuzum onu kullanıyorum çok iyi geldi bana ki doktorum 11 kilo almana rağmen hala çatlamaması çok iyi dedi bi de Hindistan cevizi yağı aldım yine doktorum ikisini de kullan çabaladım dedi
Ne kullanıyorsun ben de bi bakayım. Hicnir sey kullanmıyorum şu an henüz çatlamadım ama bu gidişle çatlayacagim

Biri sırtımdan kaburgamı söküyor gibi ağrıyor dayanamıyorum sıcak su torbasına su koyup sırtıma aldığımda biraz rahatlıyorum zararı yoktur demi emin olamıyorum artık hiç bir şeyde

Ne kullanıyorsun ben de bi bakayım. Hicnir sey kullanmıyorum şu an henüz çatlamadım ama bu gidişle çatlayacagim
Bak kuzum bu krem bunu kullanıyorum öteki de inanılmaz güzel kokuyor Hindistan cevizi yağı göğüslere de sürülebiliyor çatlak olmaması için

Eklentiler

• A9A022CF-6EDF-461D-84EE-2E6C2A5AA0DE.jpeg
    A9A022CF-6EDF-461D-84EE-2E6C2A5AA0DE.jpeg
    137,5 KB · Görüntüleme: 20
  • EF7461C4-ADB3-4CCD-ABCE-AC19AEB97DEB.jpeg
    EF7461C4-ADB3-4CCD-ABCE-AC19AEB97DEB.jpeg
    237 KB · Görüntüleme: 31
Aslinda ne gerek var dimi böyle seylere.insani zorla günaha sokuyorlar. Biz yazlık evdeyiz şuanda . 1 saat önce yan komsu ,karisi ,torunlariyla kapıya gelmis biz bahcedeydik. Esim bizde korona olma riski var dedi yoksa yanımiza gireceklerdi. Kosar adim kactılar. Allah affetsin yalanımızı.
Bugün yan blokun bahçesinde 4 aile falan toplanıp piknik yaptılar. Maske mesafe Yok çoluk çocuk cümbür cemaat toplanmış 15 kişi falan. Biz de bekleyelim corona bitecek diye. Ben hastaneye gidip geliyorum korka korka evdekilere bir şey taşırsam diye.

Biri sırtımdan kaburgamı söküyor gibi ağrıyor dayanamıyorum sıcak su torbasına su koyup sırtıma aldığımda biraz rahatlıyorum zararı yoktur demi emin olamıyorum artık hiç bir şeyde

Benimde sırtım cok ağrıyor sanki kemiklerim yer değistiriyor gibi. Ben güneşe çıktım iyi geldi. Sıcak su torbasina cesaret edemedim

Bende 33 yaşına kadar her iliskide hamile kalınıyor saniyordum.😂 Yumurtlama zamanı ,ovulasyon testi, hatta ve hatta beta hcg testini yeni ögrendim. Oglumda direkt kese görmüştük. Insan cok arayıp cok bekleyince araştırıyor ögreniyor. bu gebelik için 6 sene bekleyince herseyi arastirir oldum. Rabbim hepimizin bebegini bizlere bağışlasın.
Aminnnn saglikla gelsinler bebislerimiz hic de kolay degilmis aslinda 🤣ovulasyon testlerini ben de az kullanmadim😬ve ben de hemen gebe kaliniyor saniyordum 🤣🤣kader sillesini carpiyor oyle ...ne diyelim Rabbim yavrularimiza saglikla kavustugumuz gunleri de gormeyi nasip etsin🤲

Benimde sırtım cok ağrıyor sanki kemiklerim yer değistiriyor gibi. Ben güneşe çıktım iyi geldi. Sıcak su torbasina cesaret edemedim
Bende hep kaçıyordum sıcak su torbasından ama karnıma belime değil de sırtımda daha üst kaburgalarıma doğru bi 10 dk koydum hafifletti de sanırım sağlıklı değil sıcak su torbası :KK43: Magnezyum da alıyorum ama ağrılar çok can yakıcı

Markete gelmiş kilosu 8 tl ama tadi nasil bilmiyorum. Bende ufak yesil bir meyve varya 3 aydir onu bekliyordum oda çikmis şükür 🙆
Karpuzu aldim ben tadi guzeldi hem de sasiritici derecede.. halbuki mevsiminde bile aldigimda tatsiz bisey secerim genelde🤣🤣ama evet gercekten cok pahali biz hamilelere goz hakki diye indirimli olmaliydi😬🤣🤣

X