2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ya aynısından benimki de evet dişarida 2 tane kucuk. Biraz igrenc olacak anlatinca ama kremi surerken onu da iceri ittirmek gerekiyormuş. Bence doktoruna soyle sana da krem yazsin sür iyi geliyor. Ve kabiz olmamaya çalış ıkınmak daha beter ediyor. Geçmiş olsun.
Yarın yazayım o zman hemen hamilelikte kullanılmaz diye düşünmüştüm umuyorum geçer bunlar bizle kalmazlar

Bebegını kaybetmıs bırı olarak senı okadr ıyı anlıyorum kı cok zor zamanlar gecırmıssın ınsallah sende bu sefer saglıcakla kucagına alırsın dualarım senınle 🤲🏼
Canim alinti yaptim happymum uygulamasindan,,bende 2 kez yasadim kayip ama bukadar buyuk degillerdi cok sukür saglikla kucaklarimiza alalim insallah hepimiz🤲

Hemoroid sorunu olan var mı kızlar ben çok fenayım napsam bilmiyorum 🥺
Canım bi yerde okumuştum kahvaltıda 2-3 tane zeytin çekirdeği yutmak iyi geliyor diye. Birkaç gün öncesine kadar benim de kötü olmasa da vardı deneyeyim dedim işe yaradı çok şükür. Sen de bi dene istersen

Yarın yazayım o zman hemen hamilelikte kullanılmaz diye düşünmüştüm umuyorum geçer bunlar bizle kalmazlar
Kremin prospektüsünde hamilelikte gerekli olmadikça kullanmayin yaziyor ama doktorlar hep yaziyormus onu arastirdim. Yine de isim yazmayayim ben. Doktorun en iyisini bilir. Insallah kalmazlar evet cok zor 😔

Canım bi yerde okumuştum kahvaltıda 2-3 tane zeytin çekirdeği yutmak iyi geliyor diye. Birkaç gün öncesine kadar benim de kötü olmasa da vardı deneyeyim dedim işe yaradı çok şükür. Sen de bi dene istersen
Ben onu hamilelikten once yapiyordum cok nadir de olsa cikiyordu arada cunku😁 yine denedim ama benimkini geçirmedi ya bu sefer durum ciddi galiba 😅

Denerim canım teşekkür ederim sanırım benım ki biraz ilerlemiş hali

Okadar cok ilac iciyorum ki o kucucuk hapi icmekte cok zor geliyor demir hapi da baslatilar acayim agir geliyor onari da icmiyorum midemi berbat ediyor :KK43:
Cnm artık dişimizi sıkacaz kaldı 1,5 ay civarı o yüzden başla sende yavas yavas yapacak hiç bişey yok o kadar şeye katlandın biraz daha sabır 😍

Son düzenleme:
Ne yedigime bagli 🤣 yedigime dikat ettigim surece hic birsey hisetmiyorum aslinda benim o konudan hamileligim cok rahat gecti mide bulantisi fln baslarda vardi ondna sonra cok rahatti sadece et yiyemiyorum 🤣 baskada bi sorunum yok mideyle ilgili
o zaman senin prenses te orta saçlı desene 🤣🤣

Kızlar dün karnım ve belimde sanki adet olacakmışım bir ağrı vardı ama az. Şimdi de belden yukarı doğru çıkan ortadan bir ağrı var. Böyle bişey yaşayan var mı acaba 🤷‍♀️ Biraz endişelendim

Bunu ne için götürüyorsunuz kızlar lohusa şerbeti yerine mi yoksa süt olsun diye mi🙈
Kabız olmamak için ve süt yapması için canım
Öykü, miray , beste benim favorilerimdi canım. Belki fikir olur
Öykü kızımızın ismi olacak inşallah 😍😍
Arkadaşlar merhaba , 30. Haftam bitmek üzere ama benim hiç midem falan yanmıyor acaba benim bebeğim kel mi olacak çok merak ettim sizin çevrenizde de böyle olan var mı 😅
Hiiic alakası yok😂 oğlum saçlı doğdu ve hiç yanmadı. Şimdi de yanmıyor ve son kontrolde saçlarını gördü doktor ultrasonda 😂

Nefesimmmsin Nefesimmmsin .!. benim de yanmıyor ve saçlı şimdilik 😂

Kızlar bu gün kafamı kaldırmadan yattım tüm gün baş dönmesi kalp çarpıntısı vardı. Eşim bembeyaz olduğumu söyledi durdu sanki kan çekildi vücudumdan. Ben kan ilacının yaptığını düşünüyorum öncesinde maltofer flakon kullanıyordum. Son kontrolde doktorum gyno ferro sanol ile değiştirdi B12 vitamini var diye. Çok ağır geldi bana hem mide ağrısı hem de beni bi ağırlaştırıyor. Günde iki kullanıyorum birde kullanan varmı bu ilacı? Bende mi yan etkisi bu kadar fazla oldu acaba 😞

X