2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
30 olduk ama bel ağrım çok oluyor kızlar nasıl ayırt edicez bu sancıları acaba ya 😂 Doktor bebek büyüdükçe ağırlık yapar belin ağrır demişti de sancıdan ya da yalancı sancıdan farkı nedir acaba?
Valla öyle bi vuruyo ki sanci anlamamak mümkün değil 🤣🤣🤣 bende senin gibi düşünüyordum ilk çocuğunda yaşadım valla insan anlıyo 😁

Dogum hikayelerini okuyorun geneli söyle diyor hamilelik boyunca her seye suyummu acaba diyorduk her turlu islakliga:) ama gercek su oldugumu öyle bır anlasılıyorkı anlamamak mümkün degılmıs dıyorlar,,, yanı kızlar rahat olun su geldımı cok rahat anlıycaz sancı zaten en büyük belırtısı duzenlı gelmesı,,, sancın geldımı dk tutucaksın satte 1mı yarım saatte 1mı 10 dk 5dk herkesde degısır👍 Hepımız o gunlerı görelım inşallah ben okadar yanılırdımkı hep sancıdan dolayı, gercek sancım oldumu hiç anlamazdım sıkılasmıyana kadar ama anlasılıyor yanı merak etmeyın🤭

Çok iyi fiyat vermişler gerçekten, ankaradayjm kaça çıkacağımı henüz bilmiyorum beş sene önce bile daha yüksekti fiyatlar
Cnm ilden ile değişir fiyatlar ama sanırım hastaneden kaynaklı bu fiyatlar tanınmış Bi hastane olunca fiyatlarda uçuk oluyor.

Benim 0.3 mm yine dustu stres sikinti yapma hic birsey olmaz benim 22+6h da 1.8cm di simdi 31+6 h 0.3 mm dikat ett fazla hareket ettme dikatt ett
Cnm bu değerle 7 temmuzu göreceksin ben sana da prensesine de güveniyorum Sizden yana içim rahat 😍

Hemoroid sorunu yaşıyorum ağrıdan acıdan öleceğim sanırım 🥺 napacağım ben
Canım gece yatarken pamuğu zeytinyağına batır, popişin arasına yaranın olduğu yere koy. Yumuşatıyor. Ben doğumdan sonra yaşadım. Gece gündüz koydum sürekli yumuşaktı orası çok iyi geldi
Ben medicalparka gidiyorum 6000 tl dediler normal ve sezeryan aynı fiyat normalde 1 gece, sezeryanda 2 gece kalınıyor. Normal doğumda dr geliyor ekstra ücret almiyorlar
Ben de medicalpark a gidiyorum. Normal sezaryen farketmiyor sabit 5144₺ Fiyat. İsteğe bağlı + 500epidural fiyat istediler. Aksilik olmazda normal olacak benim

Öğretmen arkadaşlar sizlere sorum olacak. Dün müdürümüz temmuz ayında kurs açmak isteyen var mı diye sordu. Aslında doğum öncesini sonraya ekletmek için iki üç haftalık istiyordum ama diğer arkadaşlar istemeyince ben de yok dedim. Sizlerden çalışacak olan var mı? Benim haftaya 32+0 oluyor. Çalışabilir aldığımda fiili olarak 10 gün çalışmış oluyorum

Yaa yine mi düşmüş kuzum neyse yine cok sukur 32hafta oldu minnos daha da dayanirsiniz inşallah
Evt cnm doktora gitmedim ama hisediyorum agrim varr dunden beri bir de gece ultrogest koydugum icin hisedebiliyorum dunen beri hafif sancilarim oluyor yarn doktordayim diye onemsemiyorum belki yalanci sancidir diye insallah da bugun de o agrilar var malesef

Cnm bu değerle 7 temmuzu göreceksin ben sana da prensesine de güveniyorum Sizden yana içim rahat 😍
Insallah cnm da ben artik okadar umutlu degilim dunden beri hafif dogum sancilarim gelip gidiyor ilac iciyorum hafifletiyor. Hafiflemese hastaneye gidecegim ama icim rahat yarn nst ye gidecegim orda soyleyecegim doktoruma

Dogum hikayelerini okuyorun geneli söyle diyor hamilelik boyunca her seye suyummu acaba diyorduk her turlu islakliga:) ama gercek su oldugumu öyle bır anlasılıyorkı anlamamak mümkün degılmıs dıyorlar,,, yanı kızlar rahat olun su geldımı cok rahat anlıycaz sancı zaten en büyük belırtısı duzenlı gelmesı,,, sancın geldımı dk tutucaksın satte 1mı yarım saatte 1mı 10 dk 5dk herkesde degısır👍 Hepımız o gunlerı görelım inşallah ben okadar yanılırdımkı hep sancıdan dolayı, gercek sancım oldumu hiç anlamazdım sıkılasmıyana kadar ama anlasılıyor yanı merak etmeyın🤭
Benim okadar cok akintim var ki gunde 3 defa camasr degistiriyorum 🤣 anneme de diyorum benim suyum geldiginde anlamayacagim 🤣 dun aksam arkadasimla konusuyorum komple islaniyorsun bi rahatlama geliyor dedi suyun patlayana kadar sanci agri oluyor su gelmeye baslayinca bi rahatliyorsun diyor komple islaniyorsun o yuzden anlayacaksin diyor

Aktardan alırım hemen de hakikisi olur mu bilmiyorum çok fenayım geceden bu yana gözümü kırpmadım ağlıyorum resmen
Büyükler bilir bulabilir el yapımı olanını aktarın nasıl olur bilmiyorum ben çatlağa kullandım geçti halen her sabah kullanıyorum inşaAllah bulur kullanırsınız geçmiş olsun

Insallah cnm da ben artik okadar umutlu degilim dunden beri hafif dogum sancilarim gelip gidiyor ilac iciyorum hafifletiyor. Hafiflemese hastaneye gidecegim ama icim rahat yarn nst ye gidecegim orda soyleyecegim doktoruma
Bak ne güzel için rahatmış 22 lerden buralara geldiniz hadi biraz daha dişinizi sıkın sonu güzel olacak 🙏🙏🙏

Kızlar benım iştahım ıyıce kapandı ya neyapsam ne yesem uzuluyorum bebegım kılo alamyacak dıye
Cnm üzülme bebiş için o alacagı şeyleri senin depodan alır kilo almaya devam eder ama senin depoların boşalır o yüzden kendini zorlamaya çalış benimde iştahim yerinde değil şimdiye kadar 5,5 kilo almışım ve bebiş artık 2 kilo olmuştur ee bunun suyu plesenta sı falan var anlayacağın benimde yerinde değil ama ben bol bol meyve yiyorum hele bu hafta işte olduğum için aburcuburla günümü bitiriyorum Kendimi zorluyorum

Günaydın herkese :anneadayı:
Dün kontrolümüz vardı. Bebeğim 1350 gr olmuş. Bana zayıf geldi ama doktor normal dedi. Burada kilo alması için yenmesi gerekenlerde yazdığınız her şeyi yaptım oysa ki 😕
Kızın tombiş yanaklı kıpır kıpır bi bebek dedi doktor:KK36: zaman azaldıkça heyecanlanıyorum 🙂
İki hafta sonra tekrar gel dedi doktor. Önceden 4 hafta diyordu 3 haftada bir gidiyordum ben :)
Sizin kontroller de sıklaştı mı ? Anormal bi şey gördü de ondan mı erken çağırdı diye kuruyorum kafamda akşamdan beri. Dün kendisine sormayı akıl edemedim. Bebişimi görünce Leyla oldum herhalde 🤣

Evt cnm doktora gitmedim ama hisediyorum agrim varr dunden beri bir de gece ultrogest koydugum icin hisedebiliyorum dunen beri hafif sancilarim oluyor yarn doktordayim diye onemsemiyorum belki yalanci sancidir diye insallah da bugun de o agrilar var malesef
Randevunu bugune alsan keske en azından ctg yaparlar için rahat eder,,,,senın sınırda cunku artık ,, ama artık dogsada cok sukur erken haftaları atlattın 🥰 dogdu dogucak denılen bebek haftalarca durdu cok şükür

Günaydın herkese :anneadayı:
Dün kontrolümüz vardı. Bebeğim 1350 gr olmuş. Bana zayıf geldi ama doktor normal dedi. Burada kilo alması için yenmesi gerekenlerde yazdığınız her şeyi yaptım oysa ki 😕
Kızın tombiş yanaklı kıpır kıpır bi bebek dedi doktor:KK36: zaman azaldıkça heyecanlanıyorum 🙂
İki hafta sonra tekrar gel dedi doktor. Önceden 4 hafta diyordu 3 haftada bir gidiyordum ben :)
Sizin kontroller de sıklaştı mı ? Anormal bi şey gördü de ondan mı erken çağırdı diye kuruyorum kafamda akşamdan beri. Dün kendisine sormayı akıl edemedim. Bebişimi görünce Leyla oldum herhalde 🤣
Bende artık 2 haftada 1 gıdıyorum , nts yapiliyor idrar testi falan filan,, dogum yaklastikca randevular artiyor ve hep soruyor doktorum sizinde aklinizda bulunsun bebegin hareketlerini ve tekme atisini,, az hareket ettimi gel hemen diyor,,

X