2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Arkadaşlar bende 4+6 oldum bugün , belim ağrıyor , ara ara kasık ağrım oluyor adet olacakmış gibi normal mi sizce ? Bazı yerlerde okudum normal yazıyor ama içim rahat değil yine de ☺️
Normal canım bendede çok ağrı var 5+5 benimde bazen çok fazla oluyor ağrı korkmaya başlıyorum birşeymi olacak diye bazen hafif oluyor değişiyor yani

Bana da yorum yapabilirmisiniz 6+6

Eklentiler

• IMG_20201218_113622.jpg
    IMG_20201218_113622.jpg
    65,8 KB · Görüntüleme: 87
Erkek 👼🏼 Hayırlı sağlıklı evlat olsun hepsiii belki %3 lük dilime girersiniz gönlünüzün muradını versin Rabbim🌸
Amiiiin hepimiz için 🤲🏻❤️❤️❤️🧿 çıkmayan da oluyormuş tabi zaten yaklaşık 1.5 aya kadar öğreneceğiz hep birlikte inşallah 🤲🏻❤️Allah sağlık versin tek dileğim bu rüyalarım da haberci miymiş merak ediyorum 😂

Rica ederim amin inşallah🙏🏻benim sıkıntılı geçiyor çarşamba günü kontrolümde herşey normaldi sonra kırmızı adet kanı gibi kanamam başladı iğne ve progestan kullanıyorum çok uzun zamandır bekliyordum bu minik mucizemi ama Rabbim hayırlısını versin, benim için hepiniz dua ederseniz çok sevinirim🙏🏻🌸
Cnm cok gecmis olsun insallahh bebegin seninle kalacak sag salim doğacak Allah yardımciniz olsun🙏🙏💜

Rica ederim amin inşallah🙏🏻benim sıkıntılı geçiyor çarşamba günü kontrolümde herşey normaldi sonra kırmızı adet kanı gibi kanamam başladı iğne ve progestan kullanıyorum çok uzun zamandır bekliyordum bu minik mucizemi ama Rabbim hayırlısını versin, benim için hepiniz dua ederseniz çok sevinirim🙏🏻🌸
Cok gecmis olsun insallah saglikla tutunur yavrun benimde randevudsn sonra baya kanamam oldu 2 gun gecdi sonra. Alttsn bakilincA bende oluyor malesef normalmis bazilarinda. Insallah hicbir sorun olmaz saglikla dogurursun

Saglikla alın kucaginiza insallah. Allah size bagislasin meleginizi 🤲🏻🤲🏻

Merhaba kızlar. Bugün doktora gittim kese ve bebek göründü. Fakat kese sol tarafımda ve sol tarafımda kist var aynı zamanda. Acaba başına böyle birşey gelen var mı? Bu şekilde olup sağlıkla doğum yapan var mı?
Benim ilk gebeligimde de vardı kist.bebek büyüdükçe kist kayboldu merak etme.endiselenecek birşey olduğunu zannetmiyorum.

A arven84 benim karından bakıldı 😊 sağlıklı olsun ama rüyalarımda hep kız görüyorum içim hep kızlara gidiyor 🤤😂😂
Bende rus takvimi, cin takvimi, kan yenileme falan hepsi kız gosteriyo. Ogluma kız kardes gonlumden geciyodu tabiki eli ayagi saglam olsun saglikla gelsinler kucaklarimiza önemli olan o ama her annenin gönlünde bisi yatiyo iste. Ama bence arvenin tespitler dogru. 9 keseyi de tutturmuş masallah 😅 ben rotayi maviliklere çevireyim. Ogluma suç ortagı💙

merhabalar, 5+5 gibi doktora vajinal kontrole gittim, ufak bir kan sizmiswti rahim ici kesenin disinda bir bölgeden. fakat doktor kalp atisi dinletmedi, 7. hafta bitimine randevu verdiler. yabancı forumlarda 5. haftada kalp atisi duyulabileceğim söyleniyor benimki yaklaşık 6 haftalıktı neden dinletmediler acaba..

merhabalar, 5+5 gibi doktora vajinal kontrole gittim, ufak bir kan sizmiswti rahim ici kesenin disinda bir bölgeden. fakat doktor kalp atisi dinletmedi, 7. hafta bitimine randevu verdiler. yabancı forumlarda 5. haftada kalp atisi duyulabileceğim söyleniyor benimki yaklaşık 6 haftalıktı neden dinletmediler acaba..
benim de dün 5+5 di kalp atışı henüz yok dedi bana dr. 3 hafta sonrasına gün verdi

X