2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bende rus takvimi, cin takvimi, kan yenileme falan hepsi kız gosteriyo. Ogluma kız kardes gonlumden geciyodu tabiki eli ayagi saglam olsun saglikla gelsinler kucaklarimiza önemli olan o ama her annenin gönlünde bisi yatiyo iste. Ama bence arvenin tespitler dogru. 9 keseyi de tutturmuş masallah 😅 ben rotayi maviliklere çevireyim. Ogluma suç ortagı💙
%3 lük dilime girebilirsiniz adam iddalı 10 yıl çalışma yapmış tıbbi bir açıklaması da var ama Allah bilir tabi hayırlısı olsun🌸

Saglikla alın kucaginiza insallah. Allah size bagislasin meleginizi 🤲🏻🤲🏻
Cok gecmis olsun insallah saglikla tutunur yavrun benimde randevudsn sonra baya kanamam oldu 2 gun gecdi sonra. Alttsn bakilincA bende oluyor malesef normalmis bazilarinda. Insallah hicbir sorun olmaz saglikla dogurursun
Amiiiin hepimiz için 🤲🏻❤️❤️❤️🧿 çıkmayan da oluyormuş tabi zaten yaklaşık 1.5 aya kadar öğreneceğiz hep birlikte inşallah 🤲🏻❤️Allah sağlık versin tek dileğim bu rüyalarım da haberci miymiş merak ediyorum 😂
Allah razı olsun sağlıklı ve hayırlı bir evlatsa alayım inşallah kucağıma 🥰 okadar söyledim alttan bakmayın hassas diye doktorlar anlamıyor bir sıkıntı olabileceğini bile bile bakar mıyız diyorlar 🙄

Ah siZin bebişte ortada amaaa 🙈 başka var mı bakabileceğimiz usg
Şunlar var kuzum işte bnde anlamıyorum buradakiler erkek dedi başka bi ekip arkadaşlarımın hepsi kız dedi ikiye bölündük bi de kese yuvarlak olunca kafalar karıştı

Eklentiler

• 693F74DE-8A4C-4573-BE4D-4D34AEFBF60F.jpeg
    693F74DE-8A4C-4573-BE4D-4D34AEFBF60F.jpeg
    76,6 KB · Görüntüleme: 34
  • 86452EBC-0466-4F9C-A398-0D2A17D4D98D.jpeg
    86452EBC-0466-4F9C-A398-0D2A17D4D98D.jpeg
    102 KB · Görüntüleme: 30
  • 3605AD91-41BE-4773-ACBF-5FEA96EBE7AC.jpeg
    3605AD91-41BE-4773-ACBF-5FEA96EBE7AC.jpeg
    154,7 KB · Görüntüleme: 32
Slm kızlar simdi geldik. Doktorumun sabahtan plansız 1 normal 1 acil sezeryani olmus.resmen hastane kapisinda bekledik.
Bugün tam 8+0 olmusum bebek 1.64cm kese bebek kalp atisi gayet iyi. Ama kanama alanı büyümüş. Gecen hafta kanama alani 0.74 dü bugün 1.8 e cikmis. Yine igne oldum. 3 ay biyene kadar riskli gebelik kimseye söyleme dedi. Şuanda kanamam yok ama olabilir ama fazla olursa muhakkak gel dedi. Yatiyorum boylu boyunca

Slm kızlar simdi geldik. Doktorumun sabahtan plansız 1 normal 1 acil sezeryani olmus.resmen hastane kapisinda bekledik.
Bugün tam 8+0 olmusum bebek 1.64cm kese bebek kalp atisi gayet iyi. Ama kanama alanı büyümüş. Gecen hafta kanama alani 0.74 dü bugün 1.8 e cikmis. Yine igne oldum. 3 ay biyene kadar riskli gebelik kimseye söyleme dedi. Şuanda kanamam yok ama olabilir ama fazla olursa muhakkak gel dedi. Yatiyorum boylu boyunca
bebeğiniz iyiymiş onu görmüşsünüz en azından iyi yönünden bakın, inşallah sorunsuz geçer 3 ayınız. Kan sulandırıcılara devam ediyo musunuz ? Kanamayı etkiliyor mu acaba ?

bebeğiniz iyiymiş onu görmüşsünüz en azından iyi yönünden bakın, inşallah sorunsuz geçer 3 ayınız. Kan sulandırıcılara devam ediyo musunuz ? Kanamayı etkiliyor mu acaba ?

Evet simdilik kan sulandiricilara devam et dedi. Ama kanama cogalirsa kesebiliriz dediler.

Vajinal ultrason ile cinsiyet tahmini

Gebeliğin yine 6-7. haftalarındaki vajinal ultrason ile bebeğin konumuna göre cinsiyet tahmini yapılıyor. Bebek sağda ise erkek , sol yada sol tarafa yakınsa bebek kız demekmiş.

böyle yazıyor cnm. karından ultrasonda ayna yansıması olduğu için tam tersi. yani bebek soldaysa erkek sağdaysa kız. benim ilk bebeğim erkek ve bu teoriye göre tutuyor. bu gebeliğimde dün sağda göründü bunda da tutarsa 🥰
Vajinal ultrason ile cinsiyet tahmini

Gebeliğin yine 6-7. haftalarındaki vajinal ultrason ile bebeğin konumuna göre cinsiyet tahmini yapılıyor. Bebek sağda ise erkek , sol yada sol tarafa yakınsa bebek kız demekmiş.

böyle yazıyor cnm. karından ultrasonda ayna yansıması olduğu için tam tersi. yani bebek soldaysa erkek sağdaysa kız. benim ilk bebeğim erkek ve bu teoriye göre tutuyor. bu gebeliğimde dün sağda göründü bunda da tutarsa kız olacak gibi görünüyor.
Benım karın ultrsonda solda duruyor sankı 😅

Çok gecmıs olsun canım ınsallah bebegin senı bırakmıcak ben ınanıyorum buna masalalh buyumuste 🥰

Çok geçmiş olsun benim de öyle iğne ve progestan kullanıyorum ve sürekli yatıyorum. Rabbim hayırlısı neyse onu nasip etsin 🙏🏻

Allah yardımcın olsun canım oğluna bakacak kimse yokmu sen dinlensen üç aya kadar umarım sıkıntısız atlatırsın

X