2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Buna e nabızdan baktım canım bundan başka birşey çıkmıyor. Daha gidemedim de doktora randevu yok meraklandım. Özel hastanede de test yaptırdım onda risk cut off değerinin altındadır yazıyor ama bilemedim.
O zaman hiç stres yapma özel hastanede öyle çıktıysa değerin sorun yoktur. Zaten ense ölçüsünü fln söylemiştir dr kontrolde

Benim doktorum istemedi canım 30 yaşın altındasın zaten dedi ikili testte sonuçlarında risk düşük çıkınca gerek duymadı yaş faktörü etkili oluyor daha çok
Hımm anladım canım, bende 32 yasındayım haftaya söyle o zaman dr kontrole gideceğim. Teşekkürler

Bizde de aynı yöntem 12. Haftada çağırdılar. Gittiğimde bebek önde gidiyor 14+0 olmuş dediler. 2. ve son ultrason 20. haftada başkada yapmıyorlar😒
Onun dışında kalbini dinlemek için bebeğin pazartesi ebenin yanına gideceğim.Zaten eve kalbini dinlemek için cihaz almıştım ben😅 İlk hamileliğimde de aynı şeyleri yapmışlardı.
Yaa ne güzel nasıl bir cihaz bu ben de alayım🤭

Cilt bakımını nasıl yapıyorsunuz kızlar, eski rutine devam mı yoksa bıraktınız mı? Benim cildim aşırı kuruyor su içmeme rağmen üstelik sivilcelendim de. Zaten sivilceye yatkın cildim ama hiç degilse hamilelikte olmasin isterdim. Kendimi çirkin hissediyorum hamilelik insanı güzelleştirir derler ben suratima bakmak istemeyecek hale geldim :KK43: İçerik araştırması yapıyorum gebelikte kullanılabilir serumlar vs var ama işte aman bişey olursa düşüncesi beni uyuz ediyor 😓

Kızlar aranızda 90 kilo civarı hamile kalan var mı yoksa tek miyim🙈

Canim gecen yıl 70kg ydum. Baska bir rahatsizliktan 4 ay kalkmadan yattim oyüzden 88 le hamile kaldim. şuanda 90kg yum. Cok zorlaniyorum kilo almamaya çalisiyorum.

Canim gecen yıl 70kg ydum. Baska bir rahatsizliktan 4 ay kalkmadan yattim oyüzden 88 le hamile kaldim. şuanda 90kg yum. Cok zorlaniyorum kilo almamaya çalisiyorum.
Ben Temmuz’da 116 kilo olmuştum diyetle 93 e kadar düştüm ama hemen hamile kalabileceğimi düşünmemiştim pkos var diye daha fazla zayıflayamadan hamile kaldım 😅ben de şu an 95 oldum ve gerçekten çok zor ya hiç mide bulantısı da olamadığı için iştahım hep açık

Ben Temmuz’da 116 kilo olmuştum diyetle 93 e kadar düştüm ama hemen hamile kalabileceğimi düşünmemiştim pkos var diye daha fazla zayıflayamadan hamile kaldım 😅ben de şu an 95 oldum ve gerçekten çok zor ya hiç mide bulantısı da olamadığı için iştahım hep açık

Masallah güzel vermişsi canim. Benim doktorum kilo alma dedi ama 16+2 yim 2kg aldim bile. 😢

Cilt bakımını nasıl yapıyorsunuz kızlar, eski rutine devam mı yoksa bıraktınız mı? Benim cildim aşırı kuruyor su içmeme rağmen üstelik sivilcelendim de. Zaten sivilceye yatkın cildim ama hiç degilse hamilelikte olmasin isterdim. Kendimi çirkin hissediyorum hamilelik insanı güzelleştirir derler ben suratima bakmak istemeyecek hale geldim :KK43: İçerik araştırması yapıyorum gebelikte kullanılabilir serumlar vs var ama işte aman bişey olursa düşüncesi beni uyuz ediyor 😓
Ben bıraktım. Yüzümü yıkıyorum sadece 😅 çok üşeniyorum bakım yapmaya. Duştan sonra bebek yağı sürüyorum sadece çatlak olmasın diye. Kilo aldım biraz ve çok çirkin hissediyorum kendimi.

Kızlar , sucuk tüketiyor musunuz? Pişmiş sosis filan ? Hamileyken İyi değil biliyorum ama canım çekiyor bugün
Guvendiginiz yerden alindiysa veya evde kendiniz yaptiysaniz bi kac kucuk parca yiyebiliyoruz denilmisti ben arastirirken ama yine de riske atip yemedim cunku toksoplazmaya karsi bagisikligim yokmus ve bu tarz urunler bu mikribu barindirma ozelligi yuksekmis

Yurtdisinda nerdesin canim ben almanyadayim
Dubai'deyim ben😊
Baby heartbeat monitor diye geçiyor. 12. Haftadan beri dinliyorum pıtpıt hergün🥰 2. Hamileliğim 16+4 deyim ama henüz hissemedim hareketlerini bebişin kalp atışlarını duymak rahatlatıyor beni😌
Ben de 15+2'yim ve 2.hamileliğim. geçen hafta hissettiğimi kesin bebek demiştim ama düzenli olmayınca yanıldım herhalde dedim. Randevu arası da uzun olunca çok merak ediyorum görmek istiyorum

Masallah güzel vermişsi canim. Benim doktorum kilo alma dedi ama 16+2 yim 2kg aldim bile. 😢
Benimki kilo ver dedi ama nerede 🙈umarım çok kilo almadan bitiririz bu süreci bebişler sağlıklı olsun diye elimizden geleni dikkati gösteriyoruz Allah bir an önce sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin🙏

X