2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
İkili test sonucum çıkmış. Doktorum aradı. Değerler sınırda. Gelin konuşalım dedi.
çok çok üzgünüm
Lütfen üzülmeyin, değerler sınırın altında olduğu zaman bile hiçbir problem çıkmıyor, bu bir risk analiz raporu kesinlik içermiyor. Ense kalınlığı burun kemiği vs onların ölçümü nasıl? Ayrıca amniyosentez yapılır ve kesin sonuç alırsınız.

Karanfil koydum ama öyle bi sizliyo ki etki etmedi başıma vuruyo ağrı dış etlerim sizliyo buz torbası denemedim onu da denerim teşekkürler

İlerde kocaman olunca dönmesi kalkması otyrması her şey problem olcak o yüzden şimdinin tadını çıkarmak lazım bence

Bend bu durumu yaşıyorum malesef. Burun spreyi falan kullansak nasıl olur acaba?
Gece sürekli su içmek zorunda kalıyorum. Su içincede sürekli wc ye gidiyorum

Merhaba kızlar.
4aylık hamileyim.
Zehirli guatırım olduğunu öğrendim. ilaç tedavisine başladım.
Benim durumumda olan, bu konu hakkında bilgisi olan var mı acaba?

Kağan Kocatepe burada anlatmış, anladığım kadariyla tüm parametrelerin değerlendirildiği kombine risk önemli. Bir de dun yeşil alanda olursa risk düşük gibi bisey okumuştum. Yanlış yönlendirmek istemem tabi duyduklarım bunlar. Ama denildiği gibi riskin yüksek çıkması illa ki bir problem var anlamına gelmiyor. Sadece olasılık bunlar. Doktorunuzla ne zaman görüşeceksiniz? Bir de ultrason ile baktığında ense kalınlıği ve burun kemiği için bilgi verdi mi? Bunlar da zamanla değişebilir diye biliyorum.

İkili test sonucum çıkmış. Doktorum aradı. Değerler sınırda. Gelin konuşalım dedi.
çok çok üzgünüm
İnşallah sonuclarınız guzel cıkar saglıkla alırsınız kucagınıza Rabbım hiçbirimizi evlatlarıyla imtıhan etmesin saglıkla alalım kucaklarımıza

Teşekkürler Ense kalınlığı 0,8 mm çıkmıştı. Burnuna bi şey demedi. Doktorumla görüştüm fetal DNA önerdi. Amniyosentez riskli tavsiye etmem dedi. Sonuçta yüksek riskli çıktığı için öyle söylüyorum. Kesin bi şey söyleyemem dedi.
burada okuduklarıma göre bu durumda amniyosentez öneriyor doktor. Bizimki burada fetal DNA yapalım deyince samimiyetinden şüphelendim de açıkçası. Başka bir doktorla daha görüşmeyi düşünüyorum

Bend bu durumu yaşıyorum malesef. Burun spreyi falan kullansak nasıl olur acaba?
Gece sürekli su içmek zorunda kalıyorum. Su içincede sürekli wc ye gidiyorum
Valla beni anlatın ayni ben .
Ben birşey almaya korkuyorum canım çokta iyi geçmediği için hamileliğim baya ağir problemli bir hamilelik inşallah bu donemde geçer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…