2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ban yedik geldik merhaba kızlar tekrar♡ lazer için yazmışsınız ben yaptırali çok oldu ama o konuda acil değilse yaptırmayın çünkü zaten hormonlar dan dolayı yaptırsanız da çok etkili olmaz sonra tekrar çıkar olmayan yerleri de artırır bu sefer, evdeki kullanilan lazerlerinde seviyeleri düşüktür zarar vermese de çok fayda sağlamaz.Karar sizin ama seanslarınızı hamilelik sonrasına bırakın daha kalıcı olsun

Kuzum devam ediyor musun hala proluton ve progestana, var mı risk ya da kanama alanı, nasılsın
Tesekkur ederim canimmm sen nasilsin?ben sukur iyiyim hatta iyi oldigum icin gun icinde ara ara takarim ben progestan yerine duphaston ve proluton aliyirum .gebeligim basindan beri haftada 1 prolutona devam dedi doktorum sukur kanamam 6. Haftada 1 kere olmustu o da 3 gun surmus ve durmustu devam da olmadi sukur...duphaston da sabah 1 aksam 1...3 dusukten sonra doktorum temkinli davraniyor anladigim kadariyla....simdilik devam haftaya nasipse randevumuz var yine bakalim yeter diyecekmi yoksa 17.haftaya kadar devammi diyecek....sen nasilsin bebisin nasil?

Nasıl Bi duygu cnm yazsana tam olarak ne oluyor siteye girebiliyor musun, msj mı geliyor yoksa direk ban mı ayy çok soru var ayıptır söylemesi hiç ban yemedim de

Canım Elhamdülillah bu 3 veya 4. Banlanmam. Beni BDV konuları bitiriyor. Görumce kaynana mevzularina dayanamiyorum . Msj geliyor. Ben ilkokul ortaokul lise üniversite hiç ceza almadım oyüzden hoş oluyor .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…