2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kizlar .15.haftalara geldik maydanoz veya dereotu yiyebilir miyiz artık canım.cok fena.maydanozlu birşeyler çekiyor
Yeşillik konusunda tek uyarı toksoplazma bağışıklığımolmadığı için tüketeceğim şeyin iyice yıkanmasıydı. Yasak olan bir yeşillikten bahsetmedi bana doktorlar.
hatta ben (bulantılardan önce,6. Haftaya kadar) gebe olduğumu bilmiyordum, kilo kilo maydonozu limonla yemiştim. Durduk yerde canım istiyordu.

Merhaba canım hayırlı olsun erkek bebişin sağlıkla kucağına al inşallah 🙏🥰 ben ikili test yaptırdım normal çıktı ama yaşım 31 içim rahat etmedi doğruluğundan o yüzden niftyi arastiriyorum genoksa baktım Ankara'da bakılıyormuş ben yurtdışı sanıyordum sen hangi firmadan yaptırdin?
Tesekkur ederim 🤗💙 Size de hayirli olsun simdiden... Ben apeksgene yaptirdim. Almanya'da yapiliyor.

Vazelini bende denedim daha çok kaşındım 😑 excipial lipo kullanıyorum bana mısın demiyo kuruluk kaşıntı gece uyanıyorum sinirimden ağlıyorum artık

Bugün sağlık ocağına gidip karaciğer enzimleri için kan verdim bende yarın çıkacak inş bir şey çıkmaZ. Egzamam alevlenmiştir inş. Yarın için de dermatolojiye randevu bulmaya çalışıyorum canım acayip sıkılıyor bu duruma canım çok acıyo artık
Anlıyorum seni gece kaşınmaktan uyuyamıyorum bende sabaha karşı bi kaşıntı ile uyanıyorum. Bana vazalin iyi geldi ama yoğurt gibi bütün vücuda sürdüm😅 öyle biraz rahatlattı inşallah bişey çıkmaz . El ve ayaklarda varmı kaşıntı benim el ayak kafada yok geri kalan yerlerde sanırım sıcak olunca fazla kaşınıyor

Anlıyorum seni gece kaşınmaktan uyuyamıyorum bende sabaha karşı bi kaşıntı ile uyanıyorum. Bana vazalin iyi geldi ama yoğurt gibi bütün vücuda sürdüm😅 öyle biraz rahatlattı inşallah bişey çıkmaz . El ve ayaklarda varmı kaşıntı benim el ayak kafada yok geri kalan yerlerde sanırım sıcak olunca fazla kaşınıyor
Ellerimde bileklerimde ve ayak bileklerimde var. Küçükken sıcak tutan şeyleri bende giyemezdim biraz kaşıntıyı tetikliyo canım. Sen çözüm bulabilmişsin ne güzel inşallah bende bulabilirim.

Kızlar merhaba , dün aşırı çarpıntım oldu nabzim 127 çıkınca doktora gittim ekg ve idrar kan testi yaptrdım ekg de bir şey çıkmadı ama hem idrar yollarımda enfeksiyon İdrarda da hem protein hem şeker çıktı :KK43: antibiyotık başladı doktor bol su içmeye çalışıyorum çok moralim bozuldu daha 16 haftalığım

Arkadaslar merhaba ben gunde 1 tane 0.4 oksapar kullaniyirum ve her gun saat 2-4 arasi vuruyorum ama bugun dalginlik mi bilmiyorum unuttum ve saat aksam 7 gbi yaptim...bir sikinti olur mu yani herkes ayni saatte mi vuruyor🙄saati cok mu onemli??? Bir de saglik olursa yarin kontrolumuz var siz guzel teyzelerinden birer dua alabilirmiyiz?🤲🤲🤲cok ihtiyacimiz var her seferinde burdan sizden dua istiyorum cunku gercekten duanin gucune inaniyorum....kotu bir gecmisim var diye her seferinde muayene masasinda ayri telas yapiyorun....Rabbim burdaki her anne adayini saglikla bebegine kavustursun insallah🤲🤲
İnşallah guzel haberlerını alırız bugun dualarımız sızınle🤲 Hepımız hayırlısıyla saglıklısıyla kucagımıza alalım bebıslerımızi saglıklı haberını hep alalım 🤲

Kızlar merhaba , dün aşırı çarpıntım oldu nabzim 127 çıkınca doktora gittim ekg ve idrar kan testi yaptrdım ekg de bir şey çıkmadı ama hem idrar yollarımda enfeksiyon İdrarda da hem protein hem şeker çıktı :KK43: antibiyotık başladı doktor bol su içmeye çalışıyorum çok moralim bozuldu daha 16 haftalığım
Cok gecmiş olsun inşallah sıkıntı yaratmaz🤲 Enfeksıyon hamılelıkde cok rastlanıyor malesef

Enfeksiyon bende de hamileliğin başında olmuştu canım doktorumun verdiği ilaçla geçti kendine çok dert edip bebişi üzme çok sık oluyor çünkü😊

iyi akşamlar kızlar bu 3lü ve 4lü test nedir? 2li testimi yaptırdım şimdi bu testlerimi yaptırmam lazım 14.haftadayız
İkili testimde bir sorun çıkmadığı için doktorum hiç bahsetmedi bile üçlü ve dörtlü testten. Ayrıntılı ultrasona gireceğim bir ay sonra. Kızımda da sadece ikili test ve ayrıntılıya girmiştim. Doktorun yönlendirir zaten.

Bende ilk kez öğrendim bu zamana kadar da bol bol salata yedim maydanozu da dereotunu da aşırı değil ama bazı yemeklerde de kullandım neyse benimki tutunmuş demekki iyi bir şey olmamış kuzuma 🥺
Ben çok yeşillik tüketiyorum maydanoz dahil. Ama benim kanım sulu. Kanı koyulaştırdığı için sıkıntı oluyor yeşillikler. Kanla ilgili böyle bi sıkıntınız yoksa sorun olmaz zaten 😊

Arkadaslar merhaba ben gunde 1 tane 0.4 oksapar kullaniyirum ve her gun saat 2-4 arasi vuruyorum ama bugun dalginlik mi bilmiyorum unuttum ve saat aksam 7 gbi yaptim...bir sikinti olur mu yani herkes ayni saatte mi vuruyor🙄saati cok mu onemli??? Bir de saglik olursa yarin kontrolumuz var siz guzel teyzelerinden birer dua alabilirmiyiz?🤲🤲🤲cok ihtiyacimiz var her seferinde burdan sizden dua istiyorum cunku gercekten duanin gucune inaniyorum....kotu bir gecmisim var diye her seferinde muayene masasinda ayri telas yapiyorun....Rabbim burdaki her anne adayini saglikla bebegine kavustursun insallah🤲🤲
Çok güzel geçecek muayene hep iyi düşün bebeğini düşün. Sen stres yaparsan o da etkilenir 😊 inşallah güzel haberlerini paylaşacaksın bizimle.

X