2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar hamilelik sürecinizde yaptığınız ya da devam ettiğiniz bakım rutinleriniz nelerr ??? Kuru fırçalama yapanınız var mı
Ben yves rocher in ürünlerini kullanırdım normalde, kremler maskeler felan ama hamilelikte sadece akşamları işten geldiğimde yüz yıkama jeli ile yüzümü yıkıyorum, nemlendirici serumunu kullanıyorum. Duştan sonra nemlendirici vücut sütünü kullanıyorum. Bir de yatmadan önce lierac sürüyorum karnıma, basen kısmına ve kaçama. Yves in ürünleri çoğunlukla doğal içeriğe sahip silikon paraben felan kullanmıyor ama yine de vücut tarafından emilen krem maske felan kullanmaya cesaret edemiyorum pek, birkaç ay idare edeceğiz artık.

Benim sabahtan beri başım dönüyor. Kafamı sağa sola çevirsem, yatarken sağdan sola dönsem, ayağa kalkıp yürümeye çalışsam sürekli bi baş dönmesi oluyor. Hiç böyle olmamıştı.

Bugün bende çok fenayım sabahtan beri baş dönmesi yaşıyorum sürekli oturuyorum yatıyorum ama geçmek bilmedi😖

Bende de ilk 8. 9. Haftalarda olmuştu aynı durum. Doktor su tüketimini artır dinlen geçer demişti gercekten de geçti. Bi deneyin ama gecmesse de bi doktorunuza danışın bence ve dikkatli olun oturup kalkarken

Arkadaslar merhaba bu sabah cok depresif uyandim...ruyamda mi gordum gercekte mi oldu bilmiyorum yuz ustu yatmisim ve ya bebegime bisey olursa diye asiri bi stresle uyandim resmen deoresyondayim yani anlamiyorum uyku hali donmus olabilirim halbuki asiri geriyorum kendimi yatmiyim diye ama.ya bebegime bisey olduysa diye yine bi korku saldi icimi
Ben de dün rüyamda doktora gitmiştim. Soldaki bebeğin kalbi durmuş dedi sabah çok kötü uyandım. Gun içinde takip ettin hiç hareket etmedi. Hafta içi olsa kesin doktora giderdim ama gece bir iki pıt yaptı rahatladım.
Hormonların üstüne bebegimize bir sey olma korkusu eklenince normalin 5 katı hassas oluyoruz. Paranoyak derecesine bile ulaşıyor malesef ama annelik de böyle bir sey herhalde. Her an bi panik, bir sey olacak korkusu...

Kızlar 17+5teyim bu sabah şeffaf sümüksü yoğun bi akıntı gibi bise geldi. Parça gibi yani ama sünüyor baya. Kanamam felan hiç olmadı. Gelen şey kanlı da değil beyaz şeffaf arası bise. Normal mi bu yoksa endişelenmeli miyim? Bu tarz akıntı son aylarda olur diyorlar.
ben de yarın 17.haftaya gireceğim canım benden de aynı şekilde akıntı geliyor doktora sordum normal dedi

Benımde bugun sol kasıgımda cok sıddetli agrı vardı yuruyemıyordum resmen enfeksıyondan süphelendım butun gun gecmeyınce baya korktum,, doktora gıttım ıdrar testıne bakıldı bebege bakıldı hersey yolundaymıs çokkkk şükür en ufak bı seyde korku oluyor resmen gıttıgım bölümde dogum bölümuydu okadar heveslendımkı keske bıran önce 8. Ay olsaydıda buraya dogum için gelıyor olsaydım dedım,,, rabbim hepımıze o gunlerı göstersin🤲

Ay bu sabah bende çok depresif uyandım bebeği akşam geç saaten beri hisetmiyorum diye korku aldi içimi ama ben 5 yastıkla birden uyuyorum belime bi yastık göğus altına bi yastık ayak ortama bi yastık koyuyorum başima 2 yastık çok rahat ediyorum donmeye kalktığimda yastıklar beni engelediği için yüz ustü yatma şansım yok hamile yastığı almayı da düşünüyorum canım tavsiye ederim uyurken beline ve göğüs altina yastik koy rahat edersin
Ay ilerleyen aylarda seni hayal edemedim canım yastık yatağına dönüştürursun yatağı sanırım 🙈 🤣
Arkadaşlar ishal sorununyaşayan varmı acaba gynoferon kullanıyorum onu kullandgmdan beri var bgn bıraktım ishale ne iyi gelir acaba
Bende onu kullanıyorum ishal ve az daha iyi haldeyim başladığımdan beri, doktor kabız olursan haber verirsin değiştiriz demişti bende ters etki yaptı 🤣

Benımde bugun sol kasıgımda cok sıddetli agrı vardı yuruyemıyordum resmen enfeksıyondan süphelendım butun gun gecmeyınce baya korktum,, doktora gıttım ıdrar testıne bakıldı bebege bakıldı hersey yolundaymıs çokkkk şükür en ufak bı seyde korku oluyor resmen gıttıgım bölümde dogum bölümuydu okadar heveslendımkı keske bıran önce 8. Ay olsaydıda buraya dogum için gelıyor olsaydım dedım,,, rabbim hepımıze o gunlerı göstersin🤲
Amin canım kazasız belasız o günleri görelim inşallah 🤗
Bugün eşime yaz gelsin diyorum. Bir an önce doğurmak için yaz gelsin diyon dimi diyor🤣

Bende de ilk 8. 9. Haftalarda olmuştu aynı durum. Doktor su tüketimini artır dinlen geçer demişti gercekten de geçti. Bi deneyin ama gecmesse de bi doktorunuza danışın bence ve dikkatli olun oturup kalkarken
Sağol canım biraz su içeyim Yarın doktora gidecektim zaten geçmezse artık doktora sorarım☺️

Amin canım kazasız belasız o günleri görelim inşallah 🤗
Bugün eşime yaz gelsin diyorum. Bir an önce doğurmak için yaz gelsin diyon dimi diyor🤣
Hepimiz öyleyiz bence haftaları sayıyorum 🤣Allahtan bu birkaç gündür hareketlendi karnımda artık hissedebiliyorum da içim biraz daha rahat ediyor zaten beş haftadan sonra yarın görmeye gideceğim çok heyecanlıyım😍

Hepimiz öyleyiz bence haftaları sayıyorum 🤣Allahtan bu birkaç gündür hareketlendi karnımda artık hissedebiliyorum da içim biraz daha rahat ediyor zaten beş haftadan sonra yarın görmeye gideceğim çok heyecanlıyım😍
Bende yarın göreceğim bebemi özledim valla hem cinsiyetini netleştiririz inşallah 12.hafta da gittiğimde kız gibi demişti doktorum şimdi gelişimi nasıl büyüdü mü ne oldu merak ediyor insan bu arada yazın gelmesini hiç bu kadar beklememiştim, 🥰🌼👶🏻

Bende yarın göreceğim bebemi özledim valla hem cinsiyetini netleştiririz inşallah 12.hafta da gittiğimde kız gibi demişti doktorum şimdi gelişimi nasıl büyüdü mü ne oldu merak ediyor insan bu arada yazın gelmesini hiç bu kadar beklememiştim, 🥰🌼👶🏻
Bana da cinsiyeti en son 15. Haftada kız demişti kaç haftadır kızım diye seviyorum yarın artık kesinleştiririz bizde insan çok özlüyor kaç gündür pazartesiyi bekliyorum🤣🥰

Yaa sorma ben de çok özledim cuma günü gidicem ama cumaya bir yıl var sanki 🤣
Hareket hissedince her sey daha kolay olur sanıyordum ama yok. Bu sefer de az hareket etti bugün az hissettim diye panik yapıyor insan 🤣

Ben de 1 aydan sonra yarın gorecegim bebegimi. Zaman hic gecmedi ama bu gece sanki daha da bi gecmiyor 😂 doktor bize hic cinsiyet tahmini bile yapmadi tamamen supriz olacak yarin ogrenecegiz kismetse. Çin takvimi, ramzi ve nub kız cikmisti bakalim nolcak 😍 herkes hayirli haberlerle gelsin insallah bana uyku yok bu gece 🤭

Ben de 1 aydan sonra yarın gorecegim bebegimi. Zaman hic gecmedi ama bu gece sanki daha da bi gecmiyor 😂 doktor bize hic cinsiyet tahmini bile yapmadi tamamen supriz olacak yarin ogrenecegiz kismetse. Çin takvimi, ramzi ve nub kız cikmisti bakalim nolcak 😍 herkes hayirli haberlerle gelsin insallah bana uyku yok bu gece 🤭
Yarın herkes cinsiyetini öğrenir öğrenmez buraya yazsın ayy bu gece uyumak yok 🥰🌼

X