2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Yaptirmadim hazır aldım ama cok hosuma gitti 😍 yeni dogum yapan bir anneyi dinlemistim de youtube da o kullanmamis iki takimdan baska bisey zaten 10 lu nun icinde bir cok parca var ama belli de olmaz bebek bu kaka yapar ensesine kadar falan temkinli olmak lazim 😂 foto ekliyim bak aldigimi organikmiş bu arada.
Yaptirmadim hazır aldım ama cok hosuma gitti 😍 yeni dogum yapan bir anneyi dinlemistim de youtube da o kullanmamis iki takimdan baska bisey zaten 10 lu nun icinde bir cok parca var ama belli de olmaz bebek bu kaka yapar ensesine kadar falan temkinli olmak lazim 😂 foto ekliyim bak aldigimi organikmiş bu arada.
Ay çok tatlışş😍😍 güle güle sağlıkla giysin inşallah😍😍 benimde korktuğum o 😅 ilk kakaları sıvı oluyormuş sırtına kadar çıkabilirse diye yedek götürücem😃
035CA139-8BD3-412C-8DB8-12DAFA4D2804.jpeg
Bende bunu aldım sağlıkla içinde görmek nasip olsun inşallah☺️🤲🏻

Bende bir tane 10 lu ve 2 tane 5 li takım aldım ama şunu düşünmedim, doğduğunda göbek bağı düşmemiş olacağından tulum şeklinde mi giydirmek gerekir ben 5 li takımlarda tulum bulamadığım için alt üst takım şeklinde aldım içinde zıbını olacak ama altı giydirince göbek kısmına değip rahatsız eder mi acaba?
Onu ben hiç düşünmemiştim🤔 deneyimli annelerimiz cevaplarsa öğreniriz ☺️

Arkadaşlar merhaba. Bebek odası için yatak ya da dolap aldınız mı? Ben bi tane anne yanı için yatak düşündüm ama kullanış açısından hiç bir fikrim yok. Çevrenizde kullanan varsa ya da siz kullandıysanız yataklar ve çeşitleri için beni biraz aydınlatırsanız sevinirim.
görseller hangi markanın veya nereden çok beğendim. Ben yatak odası için anne yanı alacağım. ama bunlar da çok hoş diğer oda için alabilirim sürekli uyuduğunda yatak odasında yanında olamam.

Hangi marka? Asil bir sadelik

Bilen biri acil yardimci olabilir mi:KK43:
Esimle bugun iliski
Oldu sonrasinda kanamam oldu baya. Yarim saat araliksiz.
Daha oncede kanamam olmustu dusuk riskim vardi ilk 3 ay gecti sonra. Bu kanama iliskiden midir :KK43: hastaneye gittim kanama gozukuyor diye yatis verdi ama sadece gozlem altinda tutucaklarmis yoksa sadece progstrn baslanilcak sanirim.
2.trimesterde olup kanama yasayan oldu mu

Bilen biri acil yardimci olabilir mi:KK43:
Esimle bugun iliski
Oldu sonrasinda kanamam oldu baya. Yarim saat araliksiz.
Daha oncede kanamam olmustu dusuk riskim vardi ilk 3 ay gecti sonra. Bu kanama iliskiden midir :KK43: hastaneye gittim kanama gozukuyor diye yatis verdi ama sadece gozlem altinda tutucaklarmis yoksa sadece progstrn baslanilcak sanirim.
2.trimesterde olup kanama yasayan oldu mu
Ben de de oldu kanama 17 haftalıkken . İlişkiden hemen sonra oldu . Hatta kanı görünce devam etmedik .Ama benimki tahrişden oldu sanırım bir peçeteyi dolduracak kadar olmustu sonrasında kesildi. Akşam acile gittik bir sıkıntı yoktu bebek iyiydi . Bir hafta sonra kendi doktoruma gittim anlattım durumu rahim ağzında olan kan gelmiştir dedi. Hamilelikte olabiliyor böyle dedi. İnşaşşah önemli bir şey değildir sizinkide 🙏

Bende bir tane 10 lu ve 2 tane 5 li takım aldım ama şunu düşünmedim, doğduğunda göbek bağı düşmemiş olacağından tulum şeklinde mi giydirmek gerekir ben 5 li takımlarda tulum bulamadığım için alt üst takım şeklinde aldım içinde zıbını olacak ama altı giydirince göbek kısmına değip rahatsız eder mi acaba?

Benim doktorum göbeği düşene kadar 5 li takimlari önerdi. Sonrasinda çıtcıtlı badylere gectik. Bundada o şekilde yapacağım

Kizlar bende tecrubemi paylasayim biraz ,, bana bebekken en cok lazim olan bu atletlerdi baslarda cok kusup cok kakalarini kaciriyorlar,,, indirimlerden faydalanin derim🥰,,ve takim olarakda fotolardaki takimlar cok kullanisli bence

Eklentiler

• FF6B0F57-E9E9-46FB-A58E-5CE9B44962B8.png
    FF6B0F57-E9E9-46FB-A58E-5CE9B44962B8.png
    363,1 KB · Görüntüleme: 56
  • A3D09ED8-A56E-4B83-948B-FA4FE4ABD88A.png
    A3D09ED8-A56E-4B83-948B-FA4FE4ABD88A.png
    340,7 KB · Görüntüleme: 54
  • 83BB52E1-118C-4525-B1A3-CFB7CC685215.png
    83BB52E1-118C-4525-B1A3-CFB7CC685215.png
    343,8 KB · Görüntüleme: 48
  • E48D0A00-2583-425A-9259-2925FB22737E.png
    E48D0A00-2583-425A-9259-2925FB22737E.png
    395,8 KB · Görüntüleme: 46
  • E792263B-CB50-4445-A13B-16FCB9958874.png
    E792263B-CB50-4445-A13B-16FCB9958874.png
    321,4 KB · Görüntüleme: 46
  • 36F61982-7018-4E5F-8C8F-33B48262FAFE.png
    36F61982-7018-4E5F-8C8F-33B48262FAFE.png
    277,8 KB · Görüntüleme: 47
  • 2F0CF8F6-DE47-486F-B9DA-AAB1CB7B9248.png
    2F0CF8F6-DE47-486F-B9DA-AAB1CB7B9248.png
    342,3 KB · Görüntüleme: 45
  • CC688FBA-839A-4F03-82C3-504096175479.png
    CC688FBA-839A-4F03-82C3-504096175479.png
    386,2 KB · Görüntüleme: 65
görseller hangi markanın veya nereden çok beğendim. Ben yatak odası için anne yanı alacağım. ama bunlar da çok hoş diğer oda için alabilirim sürekli uyuduğunda yatak odasında yanında olamam.
Görseller pinterestten canım. Özel olarak yaptıracağım. Bi kaç yerle de görüştüm. Bambu ya da rattan beşik diye aratabilirsin.

Kızlar bebeklerinizi nasıl giydirmeyi düşünüyorsunuz ya? Biz bursa da yaşıyoruz uzun kollular bebeği pişik etmez mi .s kısq kollu tulum giydirilebilir mi 2 tane 10 lu aldım 1 tane de alt üst patikli 2 li takım aldım ama endişem sıcaktan dolayı siz nasıl düşünüyosunuz

Arkadaşlar merhaba. Bebek odası için yatak ya da dolap aldınız mı? Ben bi tane anne yanı için yatak düşündüm ama kullanış açısından hiç bir fikrim yok. Çevrenizde kullanan varsa ya da siz kullandıysanız yataklar ve çeşitleri için beni biraz aydınlatırsanız sevinirim.
Ben de bu bambu beşikleri çok beğeniyorum. 2 sene önce Zara Home'da vardı bunlardan hala var mı bilmiyorum.
Online'da kids and kits store diye bi markada gördüm. Mudoda da vardı. Bir de Akbrella diye bi markada var. Fakat gerçekten çok pahalı geliyor bana, bambu pahalı malzeme ithal olduğu için.
Ve ben de çok istiyorum bunlardan kullanmak. Ama kullanışlılık konusunu anlayabilmiş değilim. Geceleri sanırım bu fermuarla yandan açılan anne yatağı ile bitişen şeyler herkese daha iyi oluyor. Peki o zaman bunu ne zaman kullanacak, sadece gündüz mü kullanılıyor? Bir de bu tarz beşikler ne kadar süre gidiyor acaba? Yani 1 yaşına kadar kullanılıyor mu mesela :KK70: Of çok kafam karışık. Youtube'dan milyon tane video izledim, kafam iyice karıştı.

Ben de bu bambu beşikleri çok beğeniyorum. 2 sene önce Zara Home'da vardı bunlardan hala var mı bilmiyorum.
Online'da kids and kits store diye bi markada gördüm. Mudoda da vardı. Bir de Akbrella diye bi markada var. Fakat gerçekten çok pahalı geliyor bana, bambu pahalı malzeme ithal olduğu için.
Ve ben de çok istiyorum bunlardan kullanmak. Ama kullanışlılık konusunu anlayabilmiş değilim. Geceleri sanırım bu fermuarla yandan açılan anne yatağı ile bitişen şeyler herkese daha iyi oluyor. Peki o zaman bunu ne zaman kullanacak, sadece gündüz mü kullanılıyor? Bir de bu tarz beşikler ne kadar süre gidiyor acaba? Yani 1 yaşına kadar kullanılıyor mu mesela :KK70: Of çok kafam karışık. Youtube'dan milyon tane video izledim, kafam iyice karıştı.
Al benden de o kadar. 😂 Tek başına bambu almak mantıksız zaten sanırım. Gece uykuları için muhakkak yandan açılan anne yanı alınmalı bence de . Gündüzleri yatar sanırım odadan odaya taşınır.

Merhaba kızlar bugün detaylı usg miz vardı çok şükür herşey yolunda görünüyor bir sıkıntı yok yanlız bizi ters köşe yaptı yavrum 2 farklı doktor erkek demişti bugün kesinleşti bir kızımız daha olacak ,kızım kız olsun istiyorum değişir inşallah diye diye kızımın gönlüne göre oldu hepinize sağlıklı hayırlı doğumlar diliyorum güzel anneler 😊

Merhaba kızlar bugün detaylı usg miz vardı çok şükür herşey yolunda görünüyor bir sıkıntı yok yanlız bizi ters köşe yaptı yavrum 2 farklı doktor erkek demişti bugün kesinleşti bir kızımız daha olacak ,kızım kız olsun istiyorum değişir inşallah diye diye kızımın gönlüne göre oldu hepinize sağlıklı hayırlı doğumlar diliyorum güzel anneler 😊
Hayırlı olsun canım, aa nasıl yani? Diğer ultrasonlarda cinsiyeti göstermemişler miydi? Benim de bugün detaylım bir sürpriz yaşar mıyım diye tereddütteyim🤣

Hayırlı olsun canım, aa nasıl yani? Diğer ultrasonlarda cinsiyeti göstermemişler miydi? Benim de bugün detaylım bir sürpriz yaşar mıyım diye tereddütteyim🤣
Açıkçası iki doktorda %99 erkek büyük ihtimal degismez demislerdi ama şok oldum iki farklı doktorda öyle soyleyince beklemiyordum ters köşe oldum😊 hayırlısı olsun sağlıklı sıhhatli eli ayağı düzgün olsun canım 😊

Gözün aydin canim gercekden ters köse olmus bide yuzde 99 erkek denmis sana baya sasirdim ,, gerci cok kisinin degisiyor detayliya kadar insan artik emin olamiyor doktorun dediginede🤭

Hihihi tam ters köşe😬 Ben de böyle bişe yaşar mıyım acaba diye düşünmeden edemiyorum. Bayağı da bişe aldım🙈 Sağlıkla gelsin inşallah

X