2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
AZ önce detaylıdan çıktık biz🥰 çok şükür her şey yolunda. Bacak boyu ve karın çevresi de haftasıyla uyumlu çıktı çok şükür 🙏 nasıl rahatladım anlatamam. Resmini de paylaşayım 🥰
22C9C9A6-944C-49FC-B7F7-870C8D7BD879.jpeg

Açıkçası iki doktorda %99 erkek büyük ihtimal degismez demislerdi ama şok oldum iki farklı doktorda öyle soyleyince beklemiyordum ters köşe oldum😊 hayırlısı olsun sağlıklı sıhhatli eli ayağı düzgün olsun canım 😊
Bize de 2 Doktor şimdiye kadar hatta %100 erkek dedi 😅 beşik falan birsürü alışveriş de yaptık hay Allah içime kurt düşmedi değil detaylı ultrasonum cuma günü şimdi zaman geçmez bana😂

AZ önce detaylıdan çıktık biz🥰 çok şükür her şey yolunda. Bacak boyu ve karın çevresi de haftasıyla uyumlu çıktı çok şükür 🙏 nasıl rahatladım anlatamam. Resmini de paylaşayım 🥰
Eki Görüntüle 2817687
Maşallah kuzucuğa ne güzel pozunu da vermiş 😍😍 normalde Nuray aydına gidiyorum ama detaylı için cuma günü bizi Çağrı Güven e yönlendirdi randevumuzu aldık sizin nasıl geçti memnun kaldınız mı ne kadar sürdü süre olarak 🌸

Maşallah kuzucuğa ne güzel pozunu da vermiş 😍😍 normalde Nuray aydına gidiyorum ama detaylı için cuma günü bizi Çağrı Güven e yönlendirdi randevumuzu aldık sizin nasıl geçti memnun kaldınız mı ne kadar sürdü süre olarak 🌸
Evet çok memnun kaldık. Soru yağmuruna tuttuk , daha önce bize söylenilenlerden dolayı. Tek tek açıkladı. Pozitif , Güler yüzlü bir doktor.
kendi doktorum da Denizli’de bu işin en iyisi Çağrı Bey’dir demişti yönlendirirken.
25 dakika sürdü ultrason. Sonrasında ikili tarama testi ve fetal DNA sonuçlarını da kontrol etti. her şey güzeldi.

Kızlar daha önce böyle birsey kullanan oldumu.? Benim oğlumda böyle şeyler yoktu. Sezeryanlı olduğumdan sürekli emzir yatağina koy zor olduğundan ilk 2 ay yanimda yatirdim ama koluna bacaginimi ezerim diye korkardim. Simdi bu tarz yataklar var . Acaba bundan mı alsam diyorum. Screenshot_2021-04-05-13-22-38.png Screenshot_2021-04-05-13-22-38.png

Evet çok memnun kaldık. Soru yağmuruna tuttuk , daha önce bize söylenilenlerden dolayı. Tek tek açıkladı. Pozitif , Güler yüzlü bir doktor.
kendi doktorum da Denizli’de bu işin en iyisi Çağrı Bey’dir demişti yönlendirirken.
25 dakika sürdü ultrason. Sonrasında ikili tarama testi ve fetal DNA sonuçlarını da kontrol etti. her şey güzeldi.

Doktor gercekten çok önemli . Benim doktorumda çok iyiydi. Bizim 55 dakika sürdü. Resmen nefesimi tuttum

Çok cool görünüyor, siz de güle güle giyin insallah 🙏
Ay inşallah içinde olacağı günleri hayal ediyorum☺️ Elime alınca bi mutluluk geliyor sanki hemen doğup hemen giyecekmiş gibi☺️ Az kaldı inşallah 🤲🏻 Giydirdiğimiz fotolarıda atmak nasip olsun buraya🤲🏻❤️

Kizlar bende tecrubemi paylasayim biraz ,, bana bebekken en cok lazim olan bu atletlerdi baslarda cok kusup cok kakalarini kaciriyorlar,,, indirimlerden faydalanin derim🥰,,ve takim olarakda fotolardaki takimlar cok kullanisli bence

Bende pamuklu rahat seyler tercih edeceğim. Ilk 3 ay tenleri çok hassas oluyor.kumaş kalitesi ve dikişler çok önemli oluyor. biz oğlumda süslü püslü seyler aldik ama hic kullanamadik. Çünkü çocuk rahat edemiyor. o yüzden bu sefer temkinli haraket edeceğim.

Kızlar daha önce böyle birsey kullanan oldumu.? Benim oğlumda böyle şeyler yoktu. Sezeryanlı olduğumdan sürekli emzir yatağina koy zor olduğundan ilk 2 ay yanimda yatirdim ama koluna bacaginimi ezerim diye korkardim. Simdi bu tarz yataklar var . Acaba bundan mı alsam diyorum. Eki Görüntüle 2817724 Eki Görüntüle 2817724
Bana biraz kullanışsız geldi birçok kişide gereksiz demişlerdi . Ben almayı düşünmüyordum ama bana hediye geldi puset örtüsü ile takım. Kullanıp görücem artık bence akşam otururken falan bebeği yanımızda uyutmak için kullanılabilir. Ya da yatağınıza yanınıza koyarsınız bebeğiniz yanınızda uyur. Bazende direk beşiğin içine koyuyorlar bende bilemedim nasıl kullanılıyor 😃

Lekelenme olmasa bile ayak izlerini aldıkları mürekkep bulaşıyormuş o yüzden bilemedim bende beşli takım versem daha iyi olucak sanırım

Canim 5 lide alsan 10 luda alsan zaten 5 parcasini ve battaniyesini aliyorlar. Hatta biz hangilerini alırlar diye bilmedigimizden hepsini verdik kızdılar niye ayırmadınız diye. Sen önce lekelenmesine karsi günlükleri verirsin sonra fotoğraflamak istediklerini verirsin.

Bana biraz kullanışsız geldi birçok kişide gereksiz demişlerdi . Ben almayı düşünmüyordum ama bana hediye geldi puset örtüsü ile takım. Kullanıp görücem artık bence akşam otururken falan bebeği yanımızda uyutmak için kullanılabilir. Ya da yatağınıza yanınıza koyarsınız bebeğiniz yanınızda uyur. Bazende direk beşiğin içine koyuyorlar bende bilemedim nasıl kullanılıyor 😃

Ben yatağa yanima almak icin yada diğer odalara götürdüğümdd temiz temiz yatar diye düsündüm. Kullananlardan fikir alıpta almak lazım.

Kızlar, detaylı usg yaptıranlar, 3d 4d fotoğrafları varsa paylaşsalar da gözümüz gönlümüz açılsa keşke 🥰

Buda benim prensesim maşallah kızıma . Yumuş yumuşbir görüntü ama bana dünyanın en güzel kızı gibi geldi. 😍😍😍
Screenshot_2021-04-05-13-45-37.png

Bilen biri acil yardimci olabilir mi:KK43:
Esimle bugun iliski
Oldu sonrasinda kanamam oldu baya. Yarim saat araliksiz.
Daha oncede kanamam olmustu dusuk riskim vardi ilk 3 ay gecti sonra. Bu kanama iliskiden midir :KK43: hastaneye gittim kanama gozukuyor diye yatis verdi ama sadece gozlem altinda tutucaklarmis yoksa sadece progstrn baslanilcak sanirim.
2.trimesterde olup kanama yasayan oldu mu

Canım çok gecmiş olsun. Benim daha önce kanama olmuştu doktor yasak dedi o yüzden biz bir daha denemedik. Sonrasinda iliski olmadığı halde tekrar şiddetli kanama oldu. Doktor iliski mi oldu diye sordu ama olmamışti meger plesanta aşağıdaymış. Yani farklı nedenlerle olabilir ama benim fikrim yinede riske girmemek.

Bende pamuklu rahat seyler tercih edeceğim. Ilk 3 ay tenleri çok hassas oluyor.kumaş kalitesi ve dikişler çok önemli oluyor. biz oğlumda süslü püslü seyler aldik ama hic kullanamadik. Çünkü çocuk rahat edemiyor. o yüzden bu sefer temkinli haraket edeceğim.
Aynen canim bende suslu seyler tercih etmiycem gercekden kullanisli olmuyor özellikle bebekken en guzeli rahat pamuklu kiyafetler

X