2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Cok sağol canım benim. Valla ümidim kalmadı artık toplam 8 deneme ve yok yok olmuyor.
Allah'tan hep hayırlısını iste mesela ben çok dedim olmuyor en son geçen ay dedim ki Allah vakti zamanı gelince verecek demek ki zamanı var ki vermiyor ciddi anlamda attım kafamdan bi okul arkadaşımın 13yıl olmadı tüp bebek vs herşeyi denediler en son tüp bebek denemesinden vazgeçtiği ve hamileydi şükür doğurdu canı gönülden diliyorum ki olacak Allah ın izniyle sadece zamanını bekliyor

Allah'tan hep hayırlısını iste mesela ben çok dedim olmuyor en son geçen ay dedim ki Allah vakti zamanı gelince verecek demek ki zamanı var ki vermiyor ciddi anlamda attım kafamdan bi okul arkadaşımın 13yıl olmadı tüp bebek vs herşeyi denediler en son tüp bebek denemesinden vazgeçtiği ve hamileydi şükür doğurdu canı gönülden diliyorum ki olacak Allah ın izniyle sadece zamanını bekliyor
Ben çoktan vazgeçtim aslında eşim için uğraşıyorum. Artık hiç de ümidim yok ama işte uğraşıyoruz

Günaydın kızlar dr. 'dan geliyorum.5+0 haftam karından baktı keseye çok küçük dedi.alttan bakmadı kan verdim öğleden sonra çıkacak.beta istedi.
Bana da aynısını demişti kesen çok küçük haftaya pazartesi ye randevu aldım özelden aslında kalp atımı için beklemem gerek ama işte illa bebeği görmek istiyorum kesede kızımın ultrason kağıtlarına baktım kalp atımı 6+3te duyulmamış 7+5kalp atımı ilk duyulmuş kendi kendime sabret diyorum ama insan sanırım görmeden rahat edemiyor bi an önce 13haftaya ışınlanmak istiyorum bu süreçte kendimi çok yoruyorum psikolojik olarak kızımda da böyleydim aman bu sefer Korkmamın sebebi 2yıldır uğraşıyordum olsun diye ve 3buçuk yıl önce korunmuyorduk kanama ile gidip süpriz bişekilde değer 48çıkmıştı ama malesef kimyasalmış hiç yükselmeden düşmüştü bunda keseyi gördüm şükür ama illa bebeği görmek istiyorum elimde olsa her hafta gidicem

Bana da aynısını demişti kesen çok küçük haftaya pazartesi ye randevu aldım özelden aslında kalp atımı için beklemem gerek ama işte illa bebeği görmek istiyorum kesede kızımın ultrason kağıtlarına baktım kalp atımı 6+3te duyulmamış 7+5kalp atımı ilk duyulmuş kendi kendime sabret diyorum ama insan sanırım görmeden rahat edemiyor bi an önce 13haftaya ışınlanmak istiyorum bu süreçte kendimi çok yoruyorum psikolojik olarak kızımda da böyleydim aman bu sefer Korkmamın sebebi 2yıldır uğraşıyordum olsun diye ve 3buçuk yıl önce korunmuyorduk kanama ile gidip süpriz bişekilde değer 48çıkmıştı ama malesef kimyasalmış hiç yükselmeden düşmüştü bunda keseyi gördüm şükür ama illa bebeği görmek istiyorum elimde olsa her hafta gidicem
Aynen canım senin yaşadıklarını yaşadım bense kızımdan sonra 70 hcg ile kimyasal gebelik geçirdim.simdi çok şükür beta 2267 cıktı.haftaya çağırdı bakalim.allah kucağımda almayı nasip etsin ins🙂

herkese selamm. güzel anne adayları bebişlerinizi sağlıkla kucağınıza alın inşallahh :nazar: benim bir oğlum var 4.5 yaşında. 2. çocuğu hep çok istedim ama eşimi bir türlü ikna edemedim yaşımız itibariyle ee haklı da olarak bu duruma pek yanaşmadı. 42 yaşındayız ikimiz de. en sonunda ikna ettim normalde 28 günde bir adet gören biriyim ama bu ay 2 gün geçti daha önceki gebeliğimde yerleşme kanaması yaşadığım için hamile olduğuma pek ihtimal vermiyordum hala da veremiyorum ama bir çok belirti de mevcut. neden test yapmıyorsun derseniz deli gibi bebek isteyen beni bir korku sardı. en geç yrn test yapmayı düşünüyorum eğer pozitifse ben de sizler gibi bir ağustos annesi olucam inşallah. hayırlısı diyelim :)

Kizlar 5+1im şuan.biraz önce doktordan geldim karından ultrasonla keseyi başta gördüm dedi sonra ugrasti ugrasti bulamadi goremedi 6mm dedi ama icime bir sıkıntı dustu sonra görmemesine.normal mi bu sonradan gorememesi

Kızlar aile hekimine gebelik kaydı için gidenler var mı hangi evrakları istiyorlar acaba bilen var mı ben 5 haftalıkken gittiğimde 7. Haftanda gel senden bazı evraklar isteyeceğiz demişlerdi ?

Kizlar 5+1im şuan.biraz önce doktordan geldim karından ultrasonla keseyi başta gördüm dedi sonra ugrasti ugrasti bulamadi goremedi 6mm dedi ama icime bir sıkıntı dustu sonra görmemesine.normal mi bu sonradan gorememesi
neticede dr keseyi görmüş olmalı ki boyutunu söylemiş endişe etmeyin bir sorun yoktur :)

yani görmeden de 6 mm demeside değişik canım keşke vajinal baktırsaydın

kızlar bugün sağlık ocağına rutin testler için gitmiştim.
tsh 2.553
serbest t3 3.30
serbest t4 1.34 çıkmış
birde beta hcg istemiş beta hcg 27410.9 çıkmış.5+6 dayim değerlerim normal mi.
birde kalp atışı için değer ne olmalı.

X