2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar benim ultrason kağıdıma da bi bakarmısınız, kalp atısı duyamadık biz tam.pztye kadar da beklemem gerek.sizinkilerde buna mı benzerdi

Eklentiler

• 2DACC9D4-2198-4A1C-9F1D-53F59EBEFDD1.jpeg
    2DACC9D4-2198-4A1C-9F1D-53F59EBEFDD1.jpeg
    85,7 KB · Görüntüleme: 62
Kızlar benim ultrason kağıdıma da bi bakarmısınız, kalp atısı duyamadık biz tam.pztye kadar da beklemem gerek.sizinkilerde buna mı benzerdi
Isaretli olan yer bebek sanirim. Ultrason kagidina gore 6+4 gorunuyor. Ben 5+5de gitmistim kapl atisi henuz yoktu 3 hafta sonrasina gun vermisti haftaya tekrar gidicem. Bazen kalp atisi gec duyulabiliyor. Karindan mi bakti drunuz?

Coraspirin 1 tane 1 tane oksapar hergün kullanıyorm canım
Ben sadece bebe aspirini iciyorum 100 lük ama kanım fazla mı sulandı ne anlamadim en ufak bi darbede morariyo uzun sure gecmiyo bacaklarim. Bugun de kan testinde plt degerim 151.000 cikmis normalde 210.000 falandi hep. Bu trombosit degeri hamilelikte dusermis biraz. Sizin iğnelerle falan daha cok dusmuyor mu? Baktiniz mi hic? O degerin cok dusmesi vucutta kanama yapiyormus. Korktum ben de

Ben sadece bebe aspirini iciyorum 100 lük ama kanım fazla mı sulandı ne anlamadim en ufak bi darbede morariyo uzun sure gecmiyo bacaklarim. Bugun de kan testinde plt degerim 151.000 cikmis normalde 210.000 falandi hep. Bu trombosit degeri hamilelikte dusermis biraz. Sizin iğnelerle falan daha cok dusmuyor mu? Baktiniz mi hic? O degerin cok dusmesi vucutta kanama yapiyormus. Korktum ben de
Canım inan hiç bir bilgim yok bu konu da doktor kullanacaksın diyor kullanıyorm. Ama büyük ihtimalle 12 13 haftada bıraktıracak. Dediğin değerede hiç baktırmadım bu değer normal hemoğram testi verildiğinde belli oluyor mu

Canım inan hiç bir bilgim yok bu konu da doktor kullanacaksın diyor kullanıyorm. Ama büyük ihtimalle 12 13 haftada bıraktıracak. Dediğin değerede hiç baktırmadım bu değer normal hemoğram testi verildiğinde belli oluyor mu
Evet hemogramda var elinizde varsa bakabilirsiniz. Merak ettim sizin de düşmüş mü acaba

Selamlar benimde dogumum agustosta Allah nasip ederse. benimde iki yasinda kizim var ama emzirmeyi biraktirdim. Zaten iki yas sonrasi birakmasi gerekirdi ama hamile oldugumu ogrenincede sebep oldu. Ani degil ama yavas yavas Alistirsan iyi olur aslinda.
Bir yandan birakmak istiyorum ama bir yandan da kıyamıyorum. Bilemedim

Düşmez canım inşallah bir sorun yaratır mı acaba. Sen doğuma kadar mı kullanacaksın
Bisey demedi doktor bugun devam et dedi belki 3 aydan sonra biraktirir. Pihtilasma egilimi var diye tedbir amacli basladik. İgneye gerek duymadi doktor. Mthfr C677T heterozigot ve digeri de 4g/5g cikti genlerimde. Benim gibi olup iğne kullanan da var ama simdilik sorun olmadi gibi.

Bende çok şükür başından beri hiçbir belirti yok ne bulantı ne kusma. Sadece uyku hali var o da olmasa hamile olduğumu unutacam
Ancak bu kadar anlatılabilirdi benimki de öyle. Bazen unutuyorum bile Miniş bişiy var benim içimde diyorum garip geliyor. İnşaallah iyilerdir tatlı tatlı büyüsünler 🙏

X