2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ahsen555 Ahsen555 canım inanamadım bu mesaja girdim profiline baktım çok ama çoookkkk mutluyum çokkkkk sağlıkla güzellikle umutla gelsin yavrun hep dua edicem inşallah çok çok sevindim 🥲❤️❤️❤️❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻🧿🧿🧿🧿🧿🧿
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun duygulandırdınız beni tedirgin bir hamilelik geçiriyorum herkes doğum gelsin ister bende doğumdan korkuyorum canım 😢

Herkese selam: ) Durgun grubumuza bir sorum ve bir haberim var: Oğlum Ağustos doğumlu, sizce tuvalet eğitimine başlamalı mıyım? Ekim Kasım gibi Almanya'ya taşıyacağız ve bir süre kuzenimizin evinde kalacağız, onunla oturacağız. En kısa sürede kreşe de başlatmak istiyorum orada, daha yeni araştırmaya başladık kreş çeşitlerini, durumlarını..
Bezle devam ederek mi rahat ederiz yeni bir yerde yaşamaya başlarken, tuvalete mi alışırsa daha iyi, hazır mı oğlum.. Çok sorum varmış..

Herkese selam: ) Durgun grubumuza bir sorum ve bir haberim var: Oğlum Ağustos doğumlu, sizce tuvalet eğitimine başlamalı mıyım? Ekim Kasım gibi Almanya'ya taşıyacağız ve bir süre kuzenimizin evinde kalacağız, onunla oturacağız. En kısa sürede kreşe de başlatmak istiyorum orada, daha yeni araştırmaya başladık kreş çeşitlerini, durumlarını..
Bezle devam ederek mi rahat ederiz yeni bir yerde yaşamaya başlarken, tuvalete mi alışırsa daha iyi, hazır mı oğlum.. Çok sorum varmış..
mesajları görmediğim için durgun yazmışım bir de..

Merhaba canım benim kızımda 3 ağustos doğumlu. Doğduğundan bu yana kakasını çoğu zaman lazımlağa yapıyor çişini de öyle ama bugünden itibaren bezi komple çektim ve çisini soruyorum var deyince hemen lazımlağa oturuyor 2 defa da kaçırdı tabi lazımlağa geldi anne çiş diyene kadar hop çiş kaçtı 😁 bende Almanyada yaşıyor havalar son 2/3 gündür sıcak olduğu icin bugünden başladık burda kreşlerde bebeklerin bezlerini değiştiriyorlar zaten o konuda sıkıntı yapmana gerek yok ama bence korkmaması için erkenden göstermek iyidir ben hep gösterdiğim için korkmuyor ve ne yapması gerektigini biliyor bence başlamalısınız havalar burda soğuyor ozaman üşütebilir bidaki yazı beklemek zorunda kalirsin. Bunuda ekleyeyim burda hop deyince kreşe başlayamiyorlar malesef çok zo oluyor ben 4/5 tane kreşe yazdırdım 1 sene once hala sonuç yok 3 yaşında alacaklar artık mecburen inşallah siz şanslısınızdır da 3 yaşında kreşe alırlar yazdirmak için baya geç kalmişsiniz çunku

Merhaba canım benim kızımda 3 ağustos doğumlu. Doğduğundan bu yana kakasını çoğu zaman lazımlağa yapıyor çişini de öyle ama bugünden itibaren bezi komple çektim ve çisini soruyorum var deyince hemen lazımlağa oturuyor 2 defa da kaçırdı tabi lazımlağa geldi anne çiş diyene kadar hop çiş kaçtı 😁 bende Almanyada yaşıyor havalar son 2/3 gündür sıcak olduğu icin bugünden başladık burda kreşlerde bebeklerin bezlerini değiştiriyorlar zaten o konuda sıkıntı yapmana gerek yok ama bence korkmaması için erkenden göstermek iyidir ben hep gösterdiğim için korkmuyor ve ne yapması gerektigini biliyor bence başlamalısınız havalar burda soğuyor ozaman üşütebilir bidaki yazı beklemek zorunda kalirsin. Bunuda ekleyeyim burda hop deyince kreşe başlayamiyorlar malesef çok zo oluyor ben 4/5 tane kreşe yazdırdım 1 sene once hala sonuç yok 3 yaşında alacaklar artık mecburen inşallah siz şanslısınızdır da 3 yaşında kreşe alırlar yazdirmak için baya geç kalmişsiniz çunku
Çoook teşekkür ederim. Essen'de buluruz inşallah, çok kreş var, çeşit çeşit.. Daha gitmeden başvurabiliyor muyuz diye bakıcaz.
Tuvalet eğitiminde çok haklısın, ben de yavaş yavaş tanıtmalıyız lazımlığı diye düşünüyorum ama galiba ben hazır değilim: )
Çok sağol: )

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun duygulandırdınız beni tedirgin bir hamilelik geçiriyorum herkes doğum gelsin ister bende doğumdan korkuyorum canım 😢
Yaaaa maşallah hep aklımdaydın çokkk mutlu oldum lohusalikta hiç aklımdan çıkmadın çok ağladım sana. Birbirimizi tanımıyoruz ama şuan mutluluktan gözlerim doldu hamileymişinn inşallah sağlıkla kucagina alırsın yavrunu❤️ aklim hep sendeydi kullanıcı adı ahsen ama nasil bulacam emin olamadım.

Yaaaa maşallah hep aklımdaydın çokkk mutlu oldum lohusalikta hiç aklımdan çıkmadın çok ağladım sana. Birbirimizi tanımıyoruz ama şuan mutluluktan gözlerim doldu hamileymişinn inşallah sağlıkla kucagina alırsın yavrunu❤️ aklim hep sendeydi kullanıcı adı ahsen ama nasil bulacam emin olamadım.
Çok sağolun Allah razı olsun düşünmeniz de yeter ❤️🤲

Canım Allah kucağına almayı nasip etsin, ben hep takip ediyordum seni zaten, çok sevindim, hiç korkma hamileliğin tadını çıkart, sen cennet kuşu annesinin, bebeğini kucağına alınca dinecek acıların inşallah kuzum 😘

Biz misafir yatağı olarak almıştık googlea ikea hemnes divan yazın o model. Kulpları siyahtı ham akşap kulp aldım bebek odasına çevirdik çok memnunum eğer kendi ekstra bi şey istemezse genç yatağı bile olur böyle devam ederiz ben de onunla yatıyorum çüft kişilik oluyor kapatılırsa tek kişilik.
Odaları ben 1 yaşında ayırdım ama olmadı onun odasına kıvrıldım ben de yaza doğru memeyi bıraktırsam süper olacak kocamı da özledim ama böyle de güzel yavaş yavaş yaparız yav yani inşallah 🤣😅
Merhaba bende o divandan alığ bebek yatağına çevirmeyi düşünüyorum rica etsem görsel gönderebilir misiniz siz nasıl yaptınız yanlarına korucuyu taktınız mı

Canım Allah kucağına almayı nasip etsin, ben hep takip ediyordum seni zaten, çok sevindim, hiç korkma hamileliğin tadını çıkart, sen cennet kuşu annesinin, bebeğini kucağına alınca dinecek acıların inşallah kuzum 😘
Amin canım allah razı olsun doğurdum bebeğim kucağımda yazabilirim inşallah ❤️🤲

Nasılsınız? 2 yaş doğumgünü hazırlığı yapan var mi? Bezler devam mı? Meme devam eden var mi? Çocuğum bana meme diyor 😅
Biz memleketteyiz burada hergün bahçede dışarıda diye bezi erteledim Eylül gibi başlayacağım tuvalet eğitimine. Memeye devam :) artık saldım ne zaman bırakırsa uyku geçişlerinde emiyor. Meme hasta olmuş artık emmeyelim diyorum "meme doktora gitsin, doktor ilaç" diyor. :KK70: Memeye bişey sürmekte istemiyorum. yazık 2 yıldır güvendiği sığındığı şeyden acı bir şekilde ayrılıp güven sorununu bu yaşta yaşamasın.
Doğum günü içinde aile arasında minik bir şey yapacağız kendimiz bahçemizi süsleyerek.

Nasılsınız? 2 yaş doğumgünü hazırlığı yapan var mi? Bezler devam mı? Meme devam eden var mi? Çocuğum bana meme diyor 😅
2yas geldi, hosgeldi🙋🏻‍♀️

2yas dogum gunu hazirligi yapiyoruz biz, normalde 7agustos dogum gunu ama bu cumartesi kutlama yapacagiz biz, bahcemizde ailelerimizle birlikte😍
Bezler devam🥹 agustos sonunda tatilimiz var tatil donusu bezi birakma surecine girecegiz biz. Biz memeyi 20aylikken birakmistik emzik kullaniyor, emzigi de bezden once birakmayi istiyorum, okudugum kaynak ve danistigim kisilerin onerisiyle. Benim kiz sadece uykuda aluyor emzigi, dogum gununden sonra o gece emzikle vedalasacagiz son kez emzikle uyuyacak ve sonra ertesi gun emzigi balonlara baglayip ucuracagiz🥲
simdiden anlatiyorum dogum gunuyle ilgili konusunca 'büyüdüm, emzik yok' diyor🥲

2 Yas hepimize saglikla gelsin, hep mutlu olsunlar, hep bizimle olsunlar, iyi ki varlar, iyi ki dogmuslar😍

Cumartesi iki yaş doğum günümüz var aslında bugün doğdu şimdi beraber yatıyorduk öylece bakıyordum bu benim mi ya napcam ben şimdi diye ah zaman. Bez hala devam, ben de eylül sonu gibi baslamak istiyorum havalar iyi giderse bakalım. Bir de emzik bağımlısı benim oglan. Geçen plaja gittik unutmuşum memeyi eve gidelim meme diye ağladı nasıl bıraktıracağım hiç bilmiyorum. Sen büyüdün artık bebek kuşlara verelim camdan diye bir gün attık, akşamına aşağı in git al diye ağladı yarım saat yemiyor da numaraları yani🤣 napcam bilemyorum

Bizde emziği 5 aylıkken memeyi de 21 aylıkken bıraktık :KK70:
Bezi bırakmaya acele etmek istemiyorum . iyice hazır olsun . bazı geceler kuru kalkıyor . kaka yaparken anlıyoruz.
ama bizde konuşma geriden geldiği için kendini ifade etsin istiyorum .
bi de otizm şüphemiz var . özel eğitime başladık 2,5 aydır .
zamanla konuşması toparlar inş. <3

Bizde emziği 5 aylıkken memeyi de 21 aylıkken bıraktık :KK70:
Bezi bırakmaya acele etmek istemiyorum . iyice hazır olsun . bazı geceler kuru kalkıyor . kaka yaparken anlıyoruz.
ama bizde konuşma geriden geldiği için kendini ifade etsin istiyorum .
bi de otizm şüphemiz var . özel eğitime başladık 2,5 aydır .
zamanla konuşması toparlar inş. <3
İnşallah en kısa sürede toparlar. Sadece konuşma geriliginden mi otizmden suphelendiler yoksa başka bulgularda var mıydı?

X