2021 Aralık Anneleri

Selam kisçeler. Aranızda hamile iken idrar yolu enfeksiyonu geçiren var mı? Belirtiler neydi ve doktorunuz ilaç kullandirtti mi ? yada varsa kullandığınız doğal yöntemler🙄 ptesi kontrolüm var ama galiba enfeksiyon geçiriyorum 😔
Tek kullanımlık tozdan verdi bana 2 idrar testi sonrası az enfeksiyon vardı. Bir dr vajonal fitil vermişti.

Teşekkür ederim canım, bende de kasik ağrısı ve akıntı var ama beyaz akıntı, idrar yaparken de hafif bir ağrı oluyor o yüzden şüphelendim. doktor test yapıp mi verdi antibiyotigi?
Evet canim testte yuksek derecede bakteri cikmisti antibiyotik kullanmadan gecmez dedi gecici de olabilir seninkisi bol su ic canim doktora gidene kadar

Hayirli olsun insallah alisir canim merak etme ne guzel bir oglan bir kiz😍

Neden yıkım oldu ki yada neden soke oldunuz oglunuzun etkisini anladim ama onun disindada iciniz buruklasmis zaten bir oglunuz var cok sukur 🤔
InsaAllah alışır canim hala söyleyemedim yavaştan diyorum uzun saçları olur birlikte tarariz falan hayırrrrr diye bağırıyor 😔 Whiterose89 Whiterose89

Yıkım söyle Yıkım öyle bir erkek erkek diye alıştırdık ki kendimizi oglumdaki belirtilerle yaşadıklarımla hersey ayni gidince oğlumda gizlemişti cinsiyetini tamam kesin erkek.diye düşündük düşündüm beklentimiz dışında olunca insan da burukluk oluyor 😊
Ama bir kız bir erkek tabiki çok guzel😍

Hamileliğim başında premseler gibiydim :KK70: 2 gündür mide bulantısı bnm ki neden tam tersi oldu yaaaaa:mad: umarım son 4 ay böyle geçmez nazar ettim kendime nasıl baktıysam:confused::skandal:
Aramıza hoşgeldin
Ben de 4. Ay girene kadar hiç midem bulanmadı
Sonra ters yüz 😂
Evet rahim agzini alttan olcuyorlar. Doktorun dedigine gore 2.5 alti riskliymis

Evet fl ye bakip 7 ile carpip soyluyor 🤗
Alttan mı ölçülüyor???? 😯😯😯😯
Kizlar esimin covid testi pozitif cikti banada test yapmaya gelecekler birazdan dualariniza ihtiyacim var 🙏🏻 hamileyken basindan gecen var mi ne yapmam lazim bilgisi olan
Çok geçmiş olsun
Umarım hafif atlatırsınız
Selam kisçeler. Aranızda hamile iken idrar yolu enfeksiyonu geçiren var mı? Belirtiler neydi ve doktorunuz ilaç kullandirtti mi ? yada varsa kullandığınız doğal yöntemler🙄 ptesi kontrolüm var ama galiba enfeksiyon geçiriyorum 😔
Ben her ay geçiriyorum
Ama bi belirtim olmuyor
2 kere şase olan ilaçtan kullandım

Aramıza hoşgeldin
Ben de 4. Ay girene kadar hiç midem bulanmadı
Sonra ters yüz 😂

Alttan mı ölçülüyor???? 😯😯😯😯

Çok geçmiş olsun
Umarım hafif atlatırsınız

Ben her ay geçiriyorum
Ama bi belirtim olmuyor
2 kere şase olan ilaçtan kullandım
Sabah kötüydüm şimdi iyiyim

merhaba iyi akşamlar bende forumu incelerken sizi gördüm tesadüf ikimizde aralık annesiymişiz :) ben 20 yaşındayım ilk gebeliğim ikili ve üçlü taramamız sorunsuz gelmişti fakat dün 20. Haftada detaylım vardı beyinde çift taraflı en büyüğü 8mm kistler çıktı bacak boyu 1 hafta kısa çıktı böbrekte genişleme var arterlerden birinde çentiklenme (bebeği besleyen damarlardan biri biraz tıkalı) çıktı. radyolog bulgular sonucu perinatolojiye yönlendirmiş kendi doktorum bunlar elle tutulur sebep değil bana göre ama içini rahatlatmak için git dedi sizde tam olarak ne çıkmıştı ve perinatoloji ne söyledi?

M medda

Bn tık diyince 👀 açılıyor çok hafif uykum bide sonra dalamıyorum uykuya
Ah o konuda ben de öyleyim ya nefret ediyorum o huyumdan. Sabah eşim işe giderken sesli çıksın dalamiyorum sonra başıma ağrılar giriyor 🤕 Gece yatarken de zor dalıyorum ve her sesi duyarım. Uyuduktan sonra ama sabah öğlene doğru ancak uyanıyorum benim kızlar da çok geç yatiyor ve geç kalkıyorlar 😑 Saçma sapan bir düzenimiz var 🙄

Ben geçirdim. Dut suyu enfeksiyona iyi geliyor diye biliyorum. Uzun süre kullanamadım ben ilaca başladı dr. karnım bayağı ağrıyordu deyince tahlil aldı kültürde bayagi yüksek çıkınca enfeksiyon ağrım da çoktu ilaca başladım hemen mecbur. 5 gün kullandım tekrar bakılmadı geçmiştir herhalde.

X