2021 Aralık Anneleri

Hemde ne ağrı. Birde akıntı olunca, o birkaç gün şimdi adet oldum diye lavaboya gidiyordum hep. Birkaç güne kadar da sancım hep devam etti. Ama ben henüz hiç doktora gitmedim yani doktor rahim genişliyor normal dedi WhatsApp dan. İnşallah rabbim gönlünüze göre versin. Bizi de bilgilendirin kan kac
Yarını iple çekiyorum arkadaşım hem adet günüm diye hemde kan vericem diye 🤲🏼 evet hem akıntı hem bel ağrısı özellikle ayaktayken sen toplamda kaçıncı gün keseyi görmüş olacaksın Perşembe günü için Allah'ın izniyle 🤲🏼 öğrendikten kaç gün sonraya denk geliyor kuzum 🥰 sağlıkla kucağımıza alırız inşallah 🙏

Ben içiyorum ya Dr Kaan Kocatepe tabi herşeyin fazlası zarar diyor bende fazla değilde gün 1 tne içiyorum bebek sağlıksız sa
maalesef düşüyor canım ama sağlıklı ise düşmüyor kendini o şekilde şartlama tabi yine işine karışmayım kendin daha iyisini bilirsin tatlım
Orası da öyle ben bilmeden bir kayak merkezinde karda kendimi arkadaya doğru bıraktım. Tüm kemiklerim ağrıdı kar yumuşak değilmiş tabi 🤣ama yani ozaman düşerdi düşse diyorum da.. evham işte içimde bir korku🤷

Yarını iple çekiyorum arkadaşım hem adet günüm diye hemde kan vericem diye 🤲🏼 evet hem akıntı hem bel ağrısı özellikle ayaktayken sen toplamda kaçıncı gün keseyi görmüş olacaksın Perşembe günü için Allah'ın izniyle 🤲🏼 öğrendikten kaç gün sonraya denk geliyor kuzum 🥰 sağlıkla kucağımıza alırız inşallah 🙏
Ben 143 beta iken doktor 10 gün sonra keseyi görürüz dedi bir sonraki hafta 11. Güne verdi yani randevuyu

X