2021 Aralık Anneleri

Merhaba ne yaptınız kesebildiniz mi memeden
Evet kestim ama malesef azaltarak değil çünkü artık çok yiprandigimi hissediyordum kronik hastalığından dolayı ağrılarım başlamıştı zorlanıyorum salça surup kesmek Zorunda kaldım ama düşündüğüm kadar yıpratıcı olmadı süreç çabuk alisti yemek yemeye başladı en azından persentili sinirdaydi daha iyi oldu sanırım boyle

Evet kestim ama malesef azaltarak değil çünkü artık çok yiprandigimi hissediyordum kronik hastalığından dolayı ağrılarım başlamıştı zorlanıyorum salça surup kesmek Zorunda kaldım ama düşündüğüm kadar yıpratıcı olmadı süreç çabuk alisti yemek yemeye başladı en azından persentili sinirdaydi daha iyi oldu sanırım boyle
Çok sevindim sizin açınızdan güzel olmuş, darısı bize artık🥰

Tuvalet eğitimi veren yada deneyen oldu mu kızlar ? Benimkinin kardeşi doğmadan bir denemek istiyorum 😍

Sanırım sizde 2.'yi doğum yapmışınız. Zor oluyor mu? Çok korkuyorum🙈
Benim 18 ay oldu araları oğlum zor bi bebek değildi ona güvenerek giriştim zaten bu işe. 😶Ama ilk doğduğu dönemde oda bi atağa girdi veya bazı şeyleri farketti bilmiyorum ilk 1 ay zorlandım oda oğlum huy değiştirdiği için oldu sabrımı cok zorladı,uykuları değişik oldu sonra oda normale döndü suan sadece beden yorgunluğu oluyor kardeşler arası bi sorun yok ama kızda büyüyüp birşeyler istemeye başlayınca nasıl olacak bilmiyorum 😬

Benim 18 ay oldu araları oğlum zor bi bebek değildi ona güvenerek giriştim zaten bu işe. 😶Ama ilk doğduğu dönemde oda bi atağa girdi veya bazı şeyleri farketti bilmiyorum ilk 1 ay zorlandım oda oğlum huy değiştirdiği için oldu sabrımı cok zorladı,uykuları değişik oldu sonra oda normale döndü suan sadece beden yorgunluğu oluyor kardeşler arası bi sorun yok ama kızda büyüyüp birşeyler istemeye başlayınca nasıl olacak bilmiyorum 😬
Benim tam 24 ay olacak araları. Kızım şuan 20 aylık. Sizinde oğlumuz gibi kolay bir bebekti çok şükür çok zorlanmadım. Umarım kardeşide kolay olur.

Benim tam 24 ay olacak araları. Kızım şuan 20 aylık. Sizinde oğlumuz gibi kolay bir bebekti çok şükür çok zorlanmadım. Umarım kardeşide kolay olur.
Yani bir şekilde olacak cok duygusal değilseniz daha rahat edersiniz suçluluk psikolojisine kendinizi sokmayın insan bi an o moda giriyor çünkü büyüğe karşı suçlu eksik gibi hissediyor. Ama şöyle söyliyim şimdiden cok güzeller sarılıyor öpüyor kardeşini arada vurmak amaçlı yapmıyor ama pat patları oluyor onun harici tam bi sevgi darlaması yaşatıyor.

Yani bir şekilde olacak cok duygusal değilseniz daha rahat edersiniz suçluluk psikolojisine kendinizi sokmayın insan bi an o moda giriyor çünkü büyüğe karşı suçlu eksik gibi hissediyor. Ama şöyle söyliyim şimdiden cok güzeller sarılıyor öpüyor kardeşini arada vurmak amaçlı yapmıyor ama pat patları oluyor onun harici tam bi sevgi darlaması yaşatıyor.

Yani ilk hamile kaldığımı öğrendiğimden beri var bu duygu aslında. Ona ihanet etmişim gibi geliyor. Ama kardeşte eminim çok güzel bir duygudur. Umarım birbirlerini seven koruyup kollayan evlatlar yetiştiririm 😿

Slm şekerler napiyonuz uzun zamandır yoktum bende emzirmeyi bıraktırma aşamasındayım bugün salça sürdüm bakalım inş etkili olur ya

Slm şekerler napiyonuz uzun zamandır yoktum bende emzirmeyi bıraktırma aşamasındayım bugün salça sürdüm bakalım inş etkili olur ya
Yavrum kıyamam benimkinde etkili oldu çok üzüldüm bende ama şu an daha rahatım yemek yemeye başladı çok minyon oğlum azda olsa toparlandı kolaylıklar diliyorum bebisede sizede

Arkadaşlar gebelik boyunca (daha önceki gebeliğinde veya bunda) grip- soğuk algınlığı -üst solunum yolları enfeksiyonu veya orta kulak enfeksiyonu geçiren var mı? Ben klima çarpması sonucu 1 haftalık ağır şekilde üst solunum yolları enfeksiyonu geçirdim testimi oldum covid değil soğuk aşgınlıpı dendi bir hafta tüm vücudum döküldü ağır grip geçirdim işte. Sonra kulağıma lanse etti orta kulak iltihabına dönüştü 3 gün de onu çektim doktor antibiyotik verdi ama ben kullanmak istemedim kendi imkanlarımla atlattım. Ancak korktuğum şu ki acaba gebeyken geçirilen enfeksiyon grip gibi hastalıklar bebeğin gelişimine bir zarar veriyor mu? Bu konuda bilgisi tecrübesi veya fikri olanlar yazarsa çok sevinirim.🌸
Merhaba bende 6.5 aylık hamileyim grip oldum 3 gün sürdü bugun geçti fakat şuan sol kulagıma vurdu sanırım bahsettiğiniz gibi orta kulak iltihabına dönüştü kendi imkanlarımız ile nasıl geçirdiniz ve bebeğe bir zararı oldu mu 🥺

X