2021 Aralık Anneleri

Yoook hiç vermiyor bokuyla saatler geçirebilir,sabah bez full bitek yemekten sonra kenara cekilir yapar kakasını tek belirti o
Benimki de öyleydi. Ben bezini çıkarıp saatte bir tuvalete götürdüm. Üzerine yapmaya fırsat vermedim. Büyük tuvaletini yaparken korktu 2. Üzerine yaptı. Sonra konuşarak çözdük.
Yavaş yavaş tuvalte alışınca çişin var mı dite sormaya başladım hadi gidelim deyip götürdüm. Ta ki kendi çişim var diyene kadar devam ettik. Toplamda 2 haftada öğrendi.

Benimki de öyleydi. Ben bezini çıkarıp saatte bir tuvalete götürdüm. Üzerine yapmaya fırsat vermedim. Büyük tuvaletini yaparken korktu 2. Üzerine yaptı. Sonra konuşarak çözdük.
Yavaş yavaş tuvalte alışınca çişin var mı dite sormaya başladım hadi gidelim deyip götürdüm. Ta ki kendi çişim var diyene kadar devam ettik. Toplamda 2 haftada öğrendi.
Kaç aylıktı benimki 21 aylık daha

Vay vay vaaay hayırlı olsun 🥲 Eylül haaaalaa çok çok yoğun emiyo 2. düşünebilme ihtimalim dahi yok 🤣
Merve hosgeldin canim.merve ben kaygı duymuştum bana yardımcı olmuşsunuz hepsi çok yersizmis kızımın maşallahı var oğlumda sadece dikkat eksikliği varmis çok sukur bu arada benim kızımda emiyor kendi alıyor ağzına resmen 😅 nasıl bıraktıysam hiç bilmiyorum kıyamıyorum zaten çok nazlı 😅

Merve hosgeldin canim.merve ben kaygı duymuştum bana yardımcı olmuşsunuz hepsi çok yersizmis kızımın maşallahı var oğlumda sadece dikkat eksikliği varmis çok sukur bu arada benim kızımda emiyor kendi alıyor ağzına resmen 😅 nasıl bıraktıysam hiç bilmiyorum kıyamıyorum zaten çok nazlı 😅
Hoşbuldum. 🤩 emsinler boşveeer 🤪

Kızlar selamlar bende Aralık annesiydim.simdi girdim.bi baktım.da çok ozlemisim sizleri bee çok güzel bir gruptuk pıtır pıtır doğurmuştuk sırayla ♥️♥️

Valla ya doğuruyor muyuz doğuruyoruz galiba derken doğurduk 2 yaşına getirdik ne günlerdi 🥲

Şimdi neler yapıyorsunuz, bebişler nasıl, nasıl geçiyor☺️

Kızlar hepinizi çok öpüyorum zorluğuyla güzelliğiyle büyüttük 2 yaşına getirdik ben şuan bir süpriz yumurtaya hamişim 🙈 çok ani oldu ama yaşayacak ömrü varmış 4 aylık olduk benim oğluşum minik abi oluyor 🥲

Kızlar hepinizi çok öpüyorum zorluğuyla güzelliğiyle büyüttük 2 yaşına getirdik ben şuan bir süpriz yumurtaya hamişim 🙈 çok ani oldu ama yaşayacak ömrü varmış 4 aylık olduk benim oğluşum minik abi oluyor 🥲

Aaaa çok tatlı bir sürpriz ama tabi ki de zorlu olacak ama sonu çok güzel olacak, hayırlı olsun Rabbim sağlıcakla eline almayı nasip etsin 🤲 benim de hep hayalim 3 çocuktu, kızımdan sonra düşüklerim çok oldu o nedenle daha yeni 5.5 aylık bebeğim var, yaşım 38 çevremdekiler 40 A dogru 1 tane daha dogurursun diyor ama bende o enerji çıkar mı hiç sanmıyorum 🙄

Kızlar çocuklarınız konuşmaya başladı degilmi kizim bir buçuk yaşında bizim gibi konuşmaya başlamıştı nazlı nazlı konusuyor çok tatlı.tek sorun erkek gibi geziyor saçına asla toka taktirmiyor hatta sen kızmisin diye sorunca erkeğim diyor 😅🤦‍♀️

Burdan tanıştığım bir arkadaşım var, uzun zamandır online değil. umarım başka bir nick kullanıyordur ve buraya arada bir de olsa bakıyordur. O kendini bilir, seni çok merak ediyorum nerelerdesin 😔 sana ulaşamıyorum, başka yol gelmedi aklıma 😔

Burdan tanıştığım bir arkadaşım var, uzun zamandır online değil. umarım başka bir nick kullanıyordur ve buraya arada bir de olsa bakıyordur. O kendini bilir, seni çok merak ediyorum nerelerdesin 😔 sana ulaşamıyorum, başka yol gelmedi aklıma 😔
Kimi söylüyorsun belki biliyoruzdur

Kizlar bebegimin altini actigimda agliyordu, ciplakligi sevmedigi icin agladigini dusunuyordum.
Sonra bi sure dikkat ettim her erkek bebek gibi altini acinca bi sure sonra cisini yapiyor.
Aglamasi da cisini yapinca kesiliyor.
Boyle bisi yasayan ya da dikkat eden var mi?
Internetten baktim idrar yolu enfeksiyonh diyor ama kanli idrar falan yok baya da yapiyor cisini az az degil.
Doktora goturecegim bi sure daha gozlemleyip🙄
Merhaba umarım mesajımı görürsünüz aynı durumu yaşıyoruz sizin sonuç ne oldu acaba neden oluyormuş idrar yolu enfeksiyonu da yok bizfe

X