2021 Aralık Anneleri

Gebeliği kesinleşmiş olanlar hayırlı olsun, sağlıkla alın kucağınıza inşallah ❤️
Arkadaşım sen bana umut verdin ☺️ İnşallah pazartesi aranıza katıldığımı haber verebilirim. Cuma günü hcg 6,90 çıktı. Bana negatif dediler ama bence var 🥰 inşallah kimyasal falan olmaz 🙏
Bana negatif demediler de henüz tam belli değil dediler 2 gün sonra tekrar test yap dediler ama ben sanırım 6 gün sonra yaptım tam regl günümde yani

Bana negatif demediler de henüz tam belli değil dediler 2 gün sonra tekrar test yap dediler ama ben sanırım 6 gün sonra yaptım tam regl günümde yani
Sen erken öğrenmişsin. Ben acaba geç döllenme mi dedim çünkü reglime 1 gün kala bu değer. Ayy gerildim inşallah hayal kırıklığı olmaz. Belirtilerim dün başladı var gibi hissediyorum ama kısmet

Sen erken öğrenmişsin. Ben acaba geç döllenme mi dedim çünkü reglime 1 gün kala bu değer. Ayy gerildim inşallah hayal kırıklığı olmaz. Belirtilerim dün başladı var gibi hissediyorum ama kısmet
Hayırlısını iste lütfen asla aceleci olma hep hayırlısı ve sağlıksını diliyorum ben🤲

Eklentiler

• IMG_20210328_104326.jpg
    IMG_20210328_104326.jpg
    72,3 KB · Görüntüleme: 61
Gebeliği kesinleşmiş olanlar hayırlı olsun, sağlıkla alın kucağınıza inşallah ❤️
Arkadaşım sen bana umut verdin ☺️ İnşallah pazartesi aranıza katıldığımı haber verebilirim. Cuma günü hcg 6,90 çıktı. Bana negatif dediler ama bence var 🥰 inşallah kimyasal falan olmaz 🙏

Arkadaşım hamileliğini 6 ile öğrendi geçtiğimiz sene şimdi bebeği kucağında 🤲

bat tan kaç gün önce ya da sonra çıktı bu değer?

benim de bat günü 14 çıktı ve çok güvendiğim dr um değerin normal olduğunu söyledi. sizinki de gayet normal o zaman. hiç kötü düşünmeye gerek yok🤷🏻‍♀️
Benimde adetime 3 gün kala 14 çıktı doktor güzel konuştu ama yine de pazartesi gel kana yine bakalım dedi, bu arada sayımız maşallah güzel yükseliyor ilk haftalar riskli zamanlarımız inşallah hepimiz sağlıcakla süreci ilerletiriz

Insallah burdan devam edebilirim 🤲🤲🤲 Bat son 4 gün

Insallah burdan devam edebilirim 🤲🤲🤲 Bat son 4 gü
Benimde adetime 3 gün kala 14 çıktı doktor güzel konuştu ama yine de pazartesi gel kana yine bakalım dedi, bu arada sayımız maşallah güzel yükseliyor ilk haftalar riskli zamanlarımız inşallah hepimiz sağlıcakla süreci ilerletiriz
Merhaba belirtiniz var miydi ?

benim de bat günü 14 çıktı ve çok güvendiğim dr um değerin normal olduğunu söyledi. sizinki de gayet normal o zaman. hiç kötü düşünmeye gerek yok🤷🏻‍♀️
Ben kötü düşünmedim aslında testi yaptırdığım yer direkt negatif dedi bana 😡 sonra ben de kimyasal mı acaba diye dert ettim ama evdeki testin koyuluğu çok güzel çıktı demek ki iyi artmış. Teşekkür ederim 🙏🥰 siz de sağlıkla kucağınıza alın inşallah

IMG_20210328_174639.jpg

Merhabalar benimde bat 26 marttı dün sabah yaptığım testte böyle silik bir pozitif gördüm ama ilk gebeliğim olacak inşallah daha önce hiç bir tecrübem yok kan testi yaptırmayada gidemedim daha ama kasıklarımda çok ağrı var normalmidir yardımcı olursanız sevinirim 🙏😍

X