2021 Aralık Anneleri

Sız son adet tarıhınızı yazın bn sıze muhtemelen doğum yapacağınız ayı hesaplayayım. . Doğumun gerçekleşeceği ayı. Ve günü yazacaksınız benım daha tam. Bellı olmadığı için ben 30 kasım olarak yaptım. 😅 umarım anlatabilmişimdir. 🤓
Son adet 1 mart😁

Ilk dogumumda doktor tam 9 ay 5 gün sonrası icin tarih vermişti ona gore hesaplayıp girdim tarihi

Bende internette muhtemel doğum tarihim diye yazdım ordan hesaplatip yazdım, oysaki benim 4 yaşına girecek kızım var sezeryan doğum yaptım büyük ihtimal Kasım annesi olacagim o nedenle ama olsun😊

Bende internette muhtemel doğum tarihim diye yazdım ordan hesaplatip yazdım, oysaki benim 4 yaşına girecek kızım var sezeryan doğum yaptım büyük ihtimal Kasım annesi olacagim o nedenle ama olsun😊
Sezeryan yapınca erken mi oluyor ? Bilmediğim için soruyorum 🤭

Gerçekten bu konuyu bende anlayamıyorum bazı doktorlar sezeryanda 1 hafta 10 gün önce alıyor ama bazı doktorlar son güne kadar bekleyip öyle sezeryan yapıyor..
Benim oğlumun doktoru son güne kadar bekleyeceğimizi söylemişti mesela, ama tabi 35 haftalık olmadan erkenden geldi yavrum 🤔

Gerçekten bu konuyu bende anlayamıyorum bazı doktorlar sezeryanda 1 hafta 10 gün önce alıyor ama bazı doktorlar son güne kadar bekleyip öyle sezeryan yapıyor..
Benim oğlumun doktoru son güne kadar bekleyeceğimizi söylemişti mesela, ama tabi 35 haftalık olmadan erkenden geldi yavrum 🤔
Ooo seninki bayağı erken gelmiş, benimki de gelmek istiyormuş aslında sancim varmış ama ben hiç hissetmiyordum, benim zaten kan pıhtılaşmasi sorunum da vardı çok riske atmak istemedik 😕

Sattan 6 gün sonra beta 47.70

10 . gün 205
15. 1450
17.gün 4200 çıktı

idrar testlerınde cıkmadı hiçbir şekilde 6 günü kan verdikten sonra bır test daha yaptım ılk 10 dk cıkmadı. Yarım saat felan bekledım belkı cıkarmı dıye yıne cıkmadı çöpe attım 1 2 saat sonda öyle çöpü dışarı koyacağım zaman gayrı ihtıyari baktım o zaman çok sılık bir cızgı vardı

47 gördüğünüz gün aslında çıkabilirdi gebelik testinde demekki çok hassas değilmiş. Erken gebelik olmasa bile bazıları düşük değerde gösteriyor. Ben 56 ile öğrendim perşembe günü çarşamba günü de gebelik testinde çıkmıştı

Bende kan vermedim evdeki 2 farklı marka test ile yaptım inş yamuk yapmaz testler 🤣benimde 5 yaşında oğlum var Allah ın izniyle ona yedirirken kendimde nasipleniyorum işte 🤩

Farklı zamanlarda yapılan testler ise doğrudur

Ooo seninki bayağı erken gelmiş, benimki de gelmek istiyormuş aslında sancim varmış ama ben hiç hissetmiyordum, benim zaten kan pıhtılaşmasi sorunum da vardı çok riske atmak istemedik 😕
Benimde aynen sancı varmış nst ye girdim makina sürekli ötüyor kaç gün hast. yattım serumlar falan durdurmaya çalıştılar ama bu defada suyu azaldı mecbur sezeryanla alındı ama 9 gün kuvezde kalmıştı çocuğum çok zordu,Rabbime bin şükür verdiği herşey için ama zordu 9 gün evde süt sağıyordum eşim götürürüyordu hastaneye bazen bende gidiyordum ama tabi dokunamıyorsun bile 😢Senin iyi yine canım masallah zamanları sayılır

Sattan 6 gün sonra beta 47.70

10 . gün 205
15. 1450
17.gün 4200 çıktı

idrar testlerınde cıkmadı hiçbir şekilde 6 günü kan verdikten sonra bır test daha yaptım ılk 10 dk cıkmadı. Yarım saat felan bekledım belkı cıkarmı dıye yıne cıkmadı çöpe attım 1 2 saat sonda öyle çöpü dışarı koyacağım zaman gayrı ihtıyari baktım o zaman çok sılık bir cızgı vardı
Sat? Bat mı demek istediniz?

Merhaba arkadaşlar benim bat 24 mart idi şuan hala olmadım. Bebek süpriz olucak eğer varsa. Sadece sizlere sormak istedim adet sancısı yaşayıp hamile olduğunu öğrenen varmı. Bir haftadır oldum olucam derken gecikti.

Merhaba arkadaşlar benim bat 24 mart idi şuan hala olmadım. Bebek süpriz olucak eğer varsa. Sadece sizlere sormak istedim adet sancısı yaşayıp hamile olduğunu öğrenen varmı. Bir haftadır oldum olucam derken gecikti.
Merhabalar gebelik belirtileri adet belirtisi gibi olabiliyor

Bende de var sabahtan beri bata 2 3 gün var dün akşam değerim 27 çıktı. Siz belirti olarak soruyorsunuz sanırım, ben ise korkuyorum. İnşallah hayal kırıklığı olmaz 🤦‍♀️

X