2021 Aralık Anneleri

Başka doktora gidersen de haber ver canım memnun kaldığın olursa denerim ben de 🌸
Şuan değiştirmeyi düşünmüyorum eğer sen gidersen memnun kalırsan başka dr alternatif olabilir Ayfer hanıma rutin muayene için gitmiştim çok soğuktu sevemedim ona gitmede 🤣🤣🤣🤣

Kizlar bisi sorcam dr folik devam etme dedi ama başka bi vitamin filan da vermedi yani sizler de mi hicbisi kullanmiyorsunuz..
İlk gebelikte sanki demir omega filan vermişti ama haftasını hatırlamıyorum
Bnm ki folik asiti bıraktırdı kan ilacı magnezyum kalsiyum devit başlattı 20 gündür kullanıyorum

Kızlar bgn kontrolüm vardı maalesef bebeğin kalbi durmuş alınacak, geçen sene de kalp atışı alınamadan kaybetmiştim:KK43: Şimdi bir sürü genetik test vs yapılacak. Sizlere hayırlı sağlıklı doğumlar dilerim 🤲
Çok geçmiş olsun 💐

Kızlar bgn kontrolüm vardı maalesef bebeğin kalbi durmuş alınacak, geçen sene de kalp atışı alınamadan kaybetmiştim:KK43: Şimdi bir sürü genetik test vs yapılacak. Sizlere hayırlı sağlıklı doğumlar dilerim 🤲
Canım çok üzüldüm 😔
Allah sabır versin
Genetik testleri eğitim araştırmada yaptırmıştım ben soracağın bişey olursa ulaş bana

Geçmiş olsun canım rabbim en kısa zamanda sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin inşallah sana 🤲🏼

Allah sabır versin canm 😔. Kusuruma bakmazsan kaç haftalık olmuştunuz

Cnm bende.enfeksiyonda var belki ondan da kaynaklidir.. randevun varsa git cnm en azindan sebep ogrenmis olursun .. ogrenince haber et bana da olurmu
Gittim cnm iyki de gitmisin cunku mide bulantisi yapmaya basladi ucuk falan cikti idrar tahlilinde bolca bakteri cikti 5gunluk antibiyotik ve 1kullanimlik fitil verdi cok oturmaktan,idrarini tutmaktan,ortak kullanilan wc lerden hamilelik doneminde cok sık olur dedi

Kızlar hamile olduğumu öğrendiğimden beri hiç cips yememiştim ama Bugün canım çok çekti yoğurtla sos yapıp resmen cips keyfi yaptım 🥴 sonra çok pişman oldum yiyen var mi aranızda 😏

X