2021 Aralık Anneleri

O zaman eve
Annengilde karantinada ya onlarla birlikte geçirirdin gerçi polis çevirme filan olsa olmaz 🙄
Dur bakalım senin dr ne diyecekse haber bekliyor desen ona göre baksalar
Çevirmede herkese bakmıyorlar da
Hiç illegal bi insan değilim 😂
Şurdan çıkarsam belki kaçarım

Günaydın beybiler🥳
Yatarken hiçbir şey olmayan vajina kemiklerim adım atınca ve bacağımı kaldırınca çok pis ağrıyor. Normal mi? Acaba bebe kanala girince falan mı oluyo bu ağrı🙄
Bide vajinanın en üst hani tüy çıkan geniş kısmı var ya orası resmen tombikleşmiş gibi dışarı doğru, inanılmaz bi baskı var yine yürürken oraya😣

Günaydın beybiler🥳
Yatarken hiçbir şey olmayan vajina kemiklerim adım atınca ve bacağımı kaldırınca çok pis ağrıyor. Normal mi? Acaba bebe kanala girince falan mı oluyo bu ağrı🙄
Bide vajinanın en üst hani tüy çıkan geniş kısmı var ya orası resmen tombikleşmiş gibi dışarı doğru, inanılmaz bi baskı var yine yürürken oraya😣
Canim bebe kanalda baya bence nst cekileblrsn agrin varsa

Günaydın beybiler🥳
Canım bendede o ağrı var. En sonki kontrolde bebek iyice inmişti aşağıya. Bende diyorum ya kanala girmeye çalışıyor ya da dediğin Gbi kanala girmiste olabilir. Çarşamba gunu kontrolum. Ozaman belli olur. Sen de dikkat et ağır bir şey felan kaldırma çok eğilip kalkma.

Günaydın beybiler🥳
Bebek baskı yaptığı için oluyormuş o ağrı bi 10 gündür var bende sordum doktoruma her şey yolunda dedi , kavuşmalar yaklaşıyor 💃

X