2021 aralık ayı tüp bebek transfer olacaklar gelin birlikte bekleyelim🌺💮🌿

Evet kuzum biliyorum bana da benzer şeyler dedi histereskopi benim yapmama gerek yok başka yerde yaptır dedi bende yaptırdım yorumunu soruyorum bana diyor ki o doktorun yorumuna bişey diyemem felan bi değişik tavırlar selen hoca da iyidir onu da duydum en iyisi yol yakınken araştırmaya devam edeyim hangisine gitsem diye ☹️ya benim şimdi ateşim çıktı ağrım da var sağıma soluma batıyor resmen kemiklerim ne yapsam ki ya ağrı kesici içtim az önce
Sen içine hangisi siniyorsa onunla devam et, beni artık bu yoğunluğu ve istediklerimi yapmaması ve soğuk olması rahatsız etmeye başlamıştı. Selen alanında iyi ve en azından daha sıcakkanlı. Ağrı kesici birazdan etki eder rahatlatır seni. İlk zamanlar öyle olması normal canım biraz ev içinde yürü istersen

Sen içine hangisi siniyorsa onunla devam et, beni artık bu yoğunluğu ve istediklerimi yapmaması ve soğuk olması rahatsız etmeye başlamıştı. Selen alanında iyi ve en azından daha sıcakkanlı. Ağrı kesici birazdan etki eder rahatlatır seni. İlk zamanlar öyle olması normal canım biraz ev içinde yürü istersen
Yürüdüm canım ya biraz etkisi oldu da şimdi uyumaya çalışıyorum inşallah iyileşirim en kısa zamanda inşallah hepimiz sağlıklı hayırlı evlatlara kavuşuruz en kısa zamanda bizi ancak yine biz anlarız bu yolda çeken anlar 🙏🤰iyi geceler canım 😇

Yürüdüm canım ya biraz etkisi oldu da şimdi uyumaya çalışıyorum inşallah iyileşirim en kısa zamanda inşallah hepimiz sağlıklı hayırlı evlatlara kavuşuruz en kısa zamanda bizi ancak yine biz anlarız bu yolda çeken anlar 🙏🤰iyi geceler canım 😇
Haklısın canım inşallah bizlerde hayırlı evlatlara kavuşuruz 🤲🏻 görüşürüz iyi geceler 😘

Merhaba devlette genetik test yaptıranlar yardımcı olabilir mi birkaç sorum olacak. Devlette önce kadın doğum bölümüne gidip o mu genetik bölümüne yönlendiriyor yoksa direk genetik bölümüne gitsek pıhtılaşma vs testleri yapıyor mu? birde eşimin de yaptırması gerekiyor mu ona da mı randevu almam gerek aynı zamanda? özelde doktora gitmiştim benden genetik test eşimde sperm testi istedi sizce eşimde genetik test yaptırmalı mı?

Merhaba devlette genetik test yaptıranlar yardımcı olabilir mi birkaç sorum olacak. Devlette önce kadın doğum bölümüne gidip o mu genetik bölümüne yönlendiriyor yoksa direk genetik bölümüne gitsek pıhtılaşma vs testleri yapıyor mu? birde eşimin de yaptırması gerekiyor mu ona da mı randevu almam gerek aynı zamanda? özelde doktora gitmiştim benden genetik test eşimde sperm testi istedi sizce eşimde genetik test yaptırmalı mı?
Evetikinizinde yaptırması gerekiyor beni kadın dogumcu eşimi uroloji doktoru kağıt verip yönlendirdi doktora tup bebek merkezinden kromozom analizi isteniyo deyince yönlendiriyor bizim burda genetik bölümü biri yönlendirmeden kabul etmiyor

Merhaba kızlar bende ilk defa tüp Bebek yaptırcam. Şuan karnından iğne vuruldum . Bugün yumurtaciklarim gelişmiş mi bakılacak. İnşallah gelişmiştir.hersey yolundadır. Muhtemelen pazartesi yumurta toplama olur 3. Gün embriyosu transfer ediyorlarmış
Hayırlı olsun inşallah her şey istediğimiz gibi olur 🙏🏻 Daha yumurtalarınız toplanmamış ise nasıl bilebiliyorlar 3. Gün embriyosu olacağını ? Yani demek istediğim eğer çok embriyo oluşmuş ise 5.gune kadar bekletiyorlar hatta 6.güne gidenler var. Ama az oluşmuş ise 1. Gün veya 2. Günde donduruyorlar ve tabi kalitesine göre

Kızlar evlilik öncesi SMA testi zorunlu ve ücretsiz hale getirilmiş. Çıkması durumunda yapılacak olan tüp bebekte devlet tarafından karşılanacakmış. Biz hepimiz evliyiz artık ama ben yaptırmak istiyorum mesela SMA testi. Biz niye yararlanamıyoruz bundan ? Var mi bir fikriniz? Allah korusun tabi inşallah çıkmaz parası icin demiyorum sadece yaptırabileğimiz tüm testleri yaptırmak istiyorum

Evetikinizinde yaptırması gerekiyor beni kadın dogumcu eşimi uroloji doktoru kağıt verip yönlendirdi doktora tup bebek merkezinden kromozom analizi isteniyo deyince yönlendiriyor bizim burda genetik bölümü biri yönlendirmeden kabul etmiyor
teşekkürler cevabınız için. biz bir kere daha normal yolla denemek istiyoruz ama doktora tüp bebek merkezi istiyor desek sorun olur mu anlaşılır mı öyle olmadığı? birde sadece kan mı alıyorlar genetik test için

teşekkürler cevabınız için. biz bir kere daha normal yolla denemek istiyoruz ama doktora tüp bebek merkezi istiyor desek sorun olur mu anlaşılır mı öyle olmadığı? birde sadece kan mı alıyorlar genetik test için
Hayır hicbi sorun olmaz tup bebege başlayacaz dr istedi diyin bi sıkıntı cikarmazlar 😀evet kan alıyorlar 3 ay içinde çıkar diyorlar ama hic o kadar sürmüyor benim 18.gun çıkmıştı üniversitede

Merhaba hangi aşamadasın bende selen ecemişe gidiyorum transfer aşamasına başlayacağız bugün

Merhaba kızlar bende ilk defa tüp Bebek yaptırcam. Şuan karnından iğne vuruldum . Bugün yumurtaciklarim gelişmiş mi bakılacak. İnşallah gelişmiştir.hersey yolundadır. Muhtemelen pazartesi yumurta toplama olur 3. Gün embriyosu transfer ediyorlarmış
Merhaba canım neden 3. gün embriyosu transfer ediyorlarmış tedavini nerde yaptırıyorsun

X