2021 aralık ayı tüp bebek transfer olacaklar gelin birlikte bekleyelim🌺💮🌿

Vallaha kızlar bu adet gecikmesi çok zor iyi anlıyorum sizi bir de bizim gibi hiç gecikmeyenler için daha zor bir dönem. İnşallah bir an önce gelir beklemekten başka bişey gelmiyor elimizden malesef keyfinin yetmesi gerekiyor

Valla keşke doktoruna sirup tarlusal baslasaydun benim 8 gun gecikince kanda gebelik negatif çıkınca dr tarlusal basla gunde 2 yasa 3tu başladıktan 4 gun sonra söküldü
Neden bilmiyorum ama p.tesi kan verip sonra da ilaç yazdırmak istiyorum ,
Neden olmadığınız için bir sebep söylediler mi peki ?

İnşallah canım senin adetin kaçıncı günü transfer olmuştu önce hap transferden 5 gün önce iğne demiştin değil mi yanlış hatırlamıyorum
Evet canim ikinci gun estrofem başladım 15. Gün iğne 20.günde de transfer oldu cnm
İnşallah canım senin adetin kaçıncı günü transfer olmuştu önce hap transferden 5 gün önce iğne demiştin değil mi yanlış hatırlamıyorum

Canim cok sagol🤲🏻Hastanedeyim birazdan transfere alicaklar.

Neden bilmiyorum ama p.tesi kan verip sonra da ilaç yazdırmak istiyorum ,
Neden olmadığınız için bir sebep söylediler mi peki ?
Hadi bakalım hayırlısı inşallah benimki aşı sorası gecikmeydi
Cok sagol cnm😊Birazdan transfere alicaklar.benim minnoslardan biri çözdürme aşamasında deforme olmuş.diğeri iyiymiş embriyolog bilgi verdi.tek transfer oluyorum
Tek olsun bizim olsun Rabbım can versin kan versin hayırlı sağlıklı evlat olarak döndürsünn😘🤗

En kısa zaman da seninde güzel haberleriji almak nasip olur inşallah 🤗🤗🤗😍😍😍😘

3 kere histerekopi yapıldı cmm ilki 2016da 3.deneme öncesi rahim dar genisletecez dendi histereskopi yapıldı herşey yolunda rahim genişletildi dendi bu sene şubatta 6.deneme öncesi rahim filmi cekildim ve hayatımın şoku rahim cok dar ortadan ikiye bölen kocaman perde car bu rahimle hamile kalamazsin kalsanda ya düşer yada erken doğum yaparsın dendi ankarayla görüştüm histereskopi ile düzelir dediler yani ilkinde ne yazıkki hiçbir şey yapılmamış ameliyat şart dendi ameliyat oldum yine yazın 6.denemeyi yaptık negatif oldu yine dr degistirdik bu doktorum histereskopiyi kesmek icin degil sadece cizik atmak bebeğin kolay tutunmasini kolaylastirmak için yapalim dedi ve öylece 3.histereskppi yapıldı 😍😍😍🤗🤗

Rabbim güzel haberler vermeni nasip etsin inşallah al gel kuzucuklari😍😍😍😍🤗🤗dualarım seninle

5.5.gun embriyosu transferin 6.gunu rabbim hepinize nasip etsin inşallah 🤗🤗🤗😍😍
Amin canim Allah tamamina erdirsin insallah.

Senin kaç gün oldu canım doktorunla görüştün mü
5.gün canım yok görüşmedim ya biraz soguk algınlığı var üzerimde belki ondandır diyorum mevsim geçişi falan olurum herhalde 1-2 gune :)) bu arada birkaç arkadaşımla görüştüm onlar tup bebek sürecinde değiller ama onların da adetlerinde biraz gecikme olmuş bu ay

Cok sagol cnm😊Birazdan transfere alicaklar.benim minnoslardan biri çözdürme aşamasında deforme olmuş.diğeri iyiymiş embriyolog bilgi verdi.tek transfer oluyorum
Hayırlısı olsun canım benim ilk başta belli olması daha iyi olmuş diğer minnoşun enerjisi yüksek olur 🥰 sıkı sıkı tutunsun sana

Kızlar anestezili tüp bebek transferi yaptıran var mı ? Daha mı rahat ?
Ben yaptıracağım doktorum destekledi canım . Hicbir zararı olmadığını söyledi. Benim ilki normal olmustu zor zorlandım . Çok idrara sıkışıktım sanırım çok ağrım oldu . O kadar agri oldu ki kendimi ağrıdan titrerken buldum transfer aşaması çok kötü geçmişti maalesef 😕 sonrasında da negatif oldu beni çok etkiledi. Bu sefer anestezili olacak

X