2021 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    285
Özel doktora gidin endişelendiyseniz

Benim bildiğim bu şekilde. Bu sene asgari ücret alan biri 8900 kusur bir ücret alıyor sadece rapor olarak

Eklentiler

• Screenshot_2021-03-05-18-52-13-15.jpg
    97,6 KB · Görüntüleme: 45
Merhaba, nereden aldınız acaba? Bende büyük hafta kaybı yaşadım bunda alacağım nasipse

Evet gittim ve burada gayet güzel şekilde ve güzel yerleşmiş duruyor işte dedi, çok sevindim. Şehir hastanesindeki doktorun son model ultrasonda göremedim demesi ne kadar saçma. Bir daha tahlil harici asla gitmem
Çok sevindim gözünüz aydın

Çok güzel bir haber tebrikler Allah kucağınıza almayı da nasip etsin

Allah korusun herkesin yavrusunu. Yazma amacınız kötü değil eminim ama ben böyle olayları okuyunca ya da duyunca çok kötü oluyorum, endişem tavan yapıyor

Arkadaşlar bel ve kasik agrisi,adet olacak gibi hissetmek,agridan kysacak gibi olmak kacinci haftaya kadar oluyor?
Benimde ayakta cok durduğum icin agriyor canim ama haftasonu evdeyken agrimiyor. Kasik agrilarim ilk ayda coktu 2 ayda arada olmaya basladi. Belim hic agrimiyordu simdi ara ara belime agri giriyor.

Dogru hesaplamisiniz. Ins bos degildir sizinkide bizimkide. Hakkimizda hayirlisi olsun. Ins saglikla kucagimiza almak nasip olsun

Bu hani , sigortalı birinin işten doğum iznini alıp çıktığı süre için olan miktar mı?
Evet toplamda 4 aya denk geliyor 32.haftada istersen izne ayrilabiliyorsun yada 37.haftada doğum iznine çıkıyorsun taplamda 8 hafta dogum öncesi 8 hafta doğum sonrası ama isteğe bağlı bu

Kalp atisini duydunuz mu merak ettim???

kızlar selam, doktorum henüz bir hafta söylemedi ama sat 12 Ocak..
Buna göre 8. hafta içerisindeyim ve hala adet sancısına benzeyen kasılmaları ara ara yaşıyorum sizde de oluyor mu?S
Selam evet bende 6 haftalığım sırt kasık ağrıları adet olacakmışım gibi ağrılar geçmedi hala :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…