2021 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    285
Aynibenim ilk gebelik gibi 64 le başladım kustum hep 62 leri gördüm sonra kusma durunca habire yedim iştah açıldı 🙈 75 i gördüm benim de 1.70 dir boy sonrası o kilolar en fazla 67 ye düştü doğumdan sonra 😂
Neyse ki ben cok yiyemiyorum artık 😁 İştahim çok açık ama feci mide yanmam var canım 😒 Gerçi bazı yiyeceklere var sanırım ama bulamadım onları

Kızlar doktor bana döndü şimdi, kist varmış o patlamış endişe edilecek bir şey değilmiş. Allahım daha neler öğreneceğiz bakalım, hiç kist olduğunu bile anlamamıştım. 😱

Geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Bebiş de daha da hareketlendi zaten o da içimi ayrıca rahatlattı. Hepimiz kazasız belasız bu süreci atlatırız inşallah bundan sonrasında da...
Çok geçmiş olsun canım, inşaAllah bir daha olmaz

Neyse ki ben cok yiyemiyorum artık 😁 İştahim çok açık ama feci mide yanmam var canım 😒 Gerçi bazı yiyeceklere var sanırım ama bulamadım onları
Kız mı cinsiyet i bebeğin ☺️ benimikk kızdı çok yandı mide şuan ki gebelik rahat kusma yok mide yanması yok iştah öyle açık değil 3.gebelij

• Beğen
Reactions: The
Senin boyun kaçtı canim😁
1.58 canım, 45le de hamile kaldım 😆
Maşallah 🧿😁 malesef göbek sistikce çatlar canım engel olamıyoruz hele son aylar dahadaolur birşey olmaz benim de bu gebelikte çıkmadı hep eski cstlaklar var birde göbek ciZgim de çıkmadı ona şaşırdım 😁bebeğim vücudumu çirkin yapmamsya çalışıyor annesinin kuzusu 😂🙈
Benim göbek çizgi hafif var, birde göbek deliğimik etrafı hafif karardı gibi 😆🤭🤭
Bende aynaya bakıp aman ne güzelleştim diyorum kendi kendime 😆Bi yerde okumuştum, hamilelikte ostrojen çok fazla salgıladığı için anneler güzelleşirmiş🤭🤭🧿

Sağol canım, doğuma girmiş şimdi de ya söyleceği iki cümle alt tarafı, gerçekten mahvoldum sinirlerim bozuldu. Keşke hastaneye gitseydim bunu bekleyeceğime, şimdi de hiçbir yerde acilde nöbetçi kadın doğumcu yok çok moralim bozuk.

Hissediyorum kızlar çok şükür. En kötü bir acile gidicez artık bakalım, eşimi bekliyorum.
Stres yapma canım bebeğini hissediyorsa sağlıklıdır benimde plasentadan olmuştu kanamam

Kızlar doktor bana döndü şimdi, kist varmış o patlamış endişe edilecek bir şey değilmiş. Allahım daha neler öğreneceğiz bakalım, hiç kist olduğunu bile anlamamıştım. 😱

Geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Bebiş de daha da hareketlendi zaten o da içimi ayrıca rahatlattı. Hepimiz kazasız belasız bu süreci atlatırız inşallah bundan sonrasında da...
Daha neler duyucaz çok geçmiş olsun canım Rabbim beterinden korusun inşallah

Merhaba canım iyiyim şimdilik. Hala riskli devam ediyor en son hunileşme vardı.yarın kontrol var bakalım ne durumdayım. Daha çok diğer konuda takılıyorum riskli gidiyor diye. Bu konuda fazla aktif olamıyorum teşekkür ederim sorduğun için senin nasıl gidiyor??
Canım cevap verdiğini daha yeni gördüm ben :) İnşallah hiçbir sıkıntı yoktur canım, hakkında hayirlisi olsun. Teşekkür ederim iyi gidiyor benim de 😊

Senin kilona göre o kadar alman lazım deid doktor 🤭 63le falan doğuma gitsen, doğumdan sonra 55e düşersin rahat edersin dedi amiiin dedim 🤭🤭

Aynen canım doktor da bebek sayesinde indeksin normalde dönmüş, bundan sonra doğuma kadar 8-9 kilo alsam boyuna ve hamile kalma kilona göre normal olur dedi. Çok zayıf olduğunuz için 20ye kadar normal sayabiliyoruz zayıf gebelerimiz de dedi 🤭
Valla ben hep diyordum boğazımı tutamam diye, tutamıyorum da ya. Hele bulantılar bitti, azcık iştahım açıldı ya yedikçe yiyorum 🤭benim de He ryerim çatlak dolu valla, daha da çatlıyor ne olck bakalım 🤕😬
Valla canım benimde kalcamda çok çatlak oldu hiç bir şey fayda vermedi birde varis var en çokta varis morelimi bozuyo

İnşallah kötü birşey yoktur csnim bu esnada iş yapma dinlen Uzan ayaklarını yüksek tut inşallah doktor çağırır da muaneye git bir baktır
Doktora geldim kızlar nts yaptılar ultrson dan baktılar sıkıntı yok idrar yolu enfeksiyonu olmusum alttan muayene edecekler di bırakmadım çünkü doktorumun asistanı bakacaktı bakmalarını istemedim alet takıp bakacaklardı korktum

Benim göbek çizgi hafif var, birde göbek deliğimik etrafı hafif karardı gibi 😆🤭🤭
Bende aynaya bakıp aman ne güzelleştim diyorum kendi kendime 😆Bi yerde okumuştum, hamilelikte ostrojen çok fazla salgıladığı için anneler güzelleşirmiş🤭🤭🧿
Senden duydum bu östrojen durumunu 😁aferin kendini mutlu et barışık ol🙈😂kendini simart azcik

Doktora geldim kızlar nts yaptılar ultrson dan baktılar sıkıntı yok idrar yolu enfeksiyonu olmusum alttan muayene edecekler di bırakmadım çünkü doktorumun asistanı bakacaktı bakmalarını istemedim alet takıp bakacaklardı korktum
Keşke baktirdsydin canım çok geçmiş olsun 🙏
Kızlar acaba nts falan zarar verir mi bebeğe yaa kasık ağrısı nerelere getirdim kendimi. Morelim bozuldu 4tane bebek doğmuştu bugün hepsi cokgüzeldi o duyguyu bizde yasayalım Allahım nolur. Biri yeni doğmuştu ve annesini sımsıkı tutuyordu
Ay ne güzel Allah bağışlasın annelerine ❤️🥰🙏🤲 darısı başımıza insalllah ❤️🥰🙏

Csnim benimki asitli değil idi şekerli şuydu gozumun önünde suyun içine toz birşey kattılar kaşıklar karıştırdılar iç dediler

Bebeği kiloları da nasıl hesapliyon 🤣😂🙈 her birine 1 er kilo yaptın rahme plasenta suya inşallah oyledir ya bende bilmiyorum ne ne kadar olcak 9 aya kadar şimdilik ben 76 dan 81 e geldim sanırım 90 i bulurum 😁🙈 geriye kaldı 3 ay bakalım o 9 kg nereye kime gidecek 😁 sağlıklı olsunlar da insallahi benim kilolarda bebeğe gider daha öğrenemedim kilosunu inşallah 10 gün sonra gidince öğrenirim o zaman 1 kg yu bulur birazcık da geçer inşallah 😍🙏🤲
Doğru diyo ama bize kalan şey Hollanda sütcüleri olur kocaman oldular zaten rahat 3 kg dan fazla gelirler 😂🤭

Kızlar acaba nts falan zarar verir mi bebeğe yaa kasık ağrısı nerelere getirdim kendimi. Morelim bozuldu 4tane bebek doğmuştu bugün hepsi cokgüzeldi o duyguyu bizde yasayalım Allahım nolur. Biri yeni doğmuştu ve annesini sımsıkı tutuyordu
Canım nts’nin bir zararı yok, ağrın olunca sancın var mı diye bakmışlar sonuçta, moralini bozma. Allah bağışlasın bebişleri, ben de yeni doğmuş bebek görünce inanılmaz duygusallaşıyorum bu ara, içim nasıl sevgi doluyor anlatamam. Allahım inşallah hepimize sağlıkla nasip eder bizimkileri de kucağımıza almayı.

45 ne kızzz 45 kilo kadın mı olur allasenn. 😂 Eskiden annelerimiz derdi 45 kiloydum yok belim incecikti falan filan 45 kilo oldugum heralde ilkokul ortaokul felandı tabi sen 20 kg da alsan nolacakki 😭😭 65 ile gebiş kaldım güya zayıflıcaktım yaza fit felan girecektim 😭😭 neyse ablasında 17 kilo almıştım sonra eski halime donmustum bunda da Berrin n'olacak aman sağlıklı sıhhatli doğuralım da cnm 😂😂😘

Merhaba kızlar ,
Bugün baya kötü bir gün geçirdim .Telafi eğitimi için okula gittim .Hiç ağrı sızım yoktu.Bir ıslaklık hissettim ve wc ye gittim .O kadar yoğun bir kanamam vardi ki .Pıhtı falan gelmişti.Çok korktum ağlamaktan içim çıktı.Hemen hastaneye gittim kontrolde bebek gayet iyiydi kanama sebebi belli değil dedi .Serum fitil ve iğne oldum .11.30 da girdim 17.30 da çıktım hastaneden.vajinal muayene etti hafif rahim ağzında yumuşama var dedi.Korkmana gerek yok falan dedi .şimdi üç günde bir iğne olacağım ve tamamen yatış verdi .Yarın kendi doktoruma da randevu aldım .Ama kabus gibi bir gündü .Kanama henüz bitmedi az az geliyor 😔

X