2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Benim de kasılmalarım arttı baya bebeğin kareketleri bir yandan kasılmalar bir yandan karnım sürekli hareket halinde azıcık yorulayım ayakta durayım hemen kasılıyor karnım bir de gece idrara çıktıktan sonra kasıklarımda hafif bir ağrı oluyor gündüz olmuyor ama sadece gece ve sabah kalktığımda oluyor Pazartesi kontrolüm var inşallah herşey yolundadır

Son düzenleme:
Benim de aynı kasılmam çok hareketleri de canımı acıtıyor kuvvetli ittiriyor artık

Teşekkür ederim. Doktor iyi niyetli söyledi aslında. Negatifsem de öyle bir ortamda virüs kapma ihtimalim olduğunu, beni ve bebeğimi düşündüğünü söyledi. Elimden geleni yapıyorum bu grip için ama benim yazın genelde uzun sürer hastalığım. Bakalım artık.

Inşallah benimde vaktinde döner çok teşekkür ederim canım

Merhabalar, bugün tam 32+0 im çalışabilir rapor için dr a gittim fakat raporu yazmadı nst de sancim çıktı ama ben bisey hissetmiyorum kendi dr um.degildi serum.takalim dedi istemedim çalışamaz raporu aldım mecbur

Eklentiler

• IMG-20210714-WA0000.jpeg
    99,8 KB · Görüntüleme: 51
Pozisyon değiştirdi büyük ihtimalle yatay duruyor şuan hıçkırıkdan anlayabiliyorum o yüzden bi kaç gündür çok rahatım baskı azalınca o şikayetim geçti. Bu haftalarda hala rahat pozisyon değiştirebiliyorlar sanırım.

Allah'tan hareketleri baya arttı iyi durumda şükür ve zaten genelde o kasılma anında sancı olmuyodu benim hic, ilk kez dün biraz var gibiydi vesvese yapmayım diye kendimi sakinlestirdim ama aklımı da baska seye veremedim bu sebepten. Neyse ki uzun sürmedi

Ya duyuyoruz ya hersey yolunda denen kontrolden iki gün sonra erken dogum tehlikesi yaşayanları falan hep o yüzden tam rahatlayamiyoruz heralde. Allah'a emanet diyoruz napalim

Benim karnım da öyle artık tekmeden cok dalgalanmalar oluyo sanki ittiriyo ayagiyla poposuyla falan ben öyle hissediyorum. Sabah ve gece idrara sıkıştıgın için agri oluyodur, gündüz fazla sıkışmadan gittiğin icin olmuyodur bence korkulcak bişey olduğunu sanmıyorum

Ya duyuyoruz ya hersey yolunda denen kontrolden iki gün sonra erken dogum tehlikesi yaşayanları falan hep o yüzden tam rahatlayamiyoruz heralde. Allah'a emanet diyoruz napalim
Aynen öyle ya bende çok duydum rutin kontrole gidip açılması var diye doğuma alınanı falan. Dediğin gibi Allah'a emanet meleklerimiz

Çok şükür canım. Hemen biraz yürü başka şeyler yap hemen geçiyo zaten Ama arada ağrılarda olabiliyor sanırım bu bi evre ve alışmamız gerek

1 ay önce kahverengi 2/3 hafta önce de kırmızı leke gelmişti bende canım. Doktora yazmıştım devamı gelmiyorsa endişelenmeyin dedi. O gün ayaklarımı yükseğe dikip dinlenmiştim.
Cumartesi randevu ya gidince tekrar bahsettim bebeğin bir hareketi dokunduğu yer sebep olabilir, ilişki sebep olabilir dedi bi sıkıntı yok dedi..
daha önce de eski bir kanamada olabilir demişti..
yani bazen sebepsiz kanamalar olabiliyor kuzum. Ağrın yoksa devamlı değilse korkma ..
Bol bol dinlen canım..

Evet sancın cıkmıs düzenli gibi de duruyor bazen hissedilmeyebiliyor dikkat et bol bol dinlen Allahin izniyle vakti zamani gelir bebislerimiz

hastane çantam hazır çok şükür bir tek yarın hemşireye verilecek battaniyeyi de yıkayıp ekleyeceğim
Normalde daha düzenli duruyor ya her şeyi tek tek buzdolabı poşetine koyup yerleştirdiğimden böyle kalabalık geliyor ama zaten minimum eşya koymaya çalıştım ben dün ki ağrımdan sonra çok korktum şimdi hazırlayınca yük kalktı üstümden resmen

Çok sağol canım içimi rahatlattın gerçekten Sanada geçmiş olsun insan endişeleniyor ister istemez Peki senin bebiş döndümü aşağı doğru sanki ben öyle hissediyorum çünkü bi kaç gün önce bu kadar baskı hissetmiyodum pelvis bölgesinde

Canım bende başladım çantasını yavaştan yapmaya. Ne olur ne olmaz hazır dursa iyi olur Allahım zamanında gelsin tüm bebişler nolur

Evet canım dönmüş başı aşağıda dedi bence de bu baskı ve ağrıların sebebi başın aşağıda olması .. kasıklarımda taşıyor gibi hissediyorum
Canım bende başladım çantasını yavaştan yapmaya. Ne olur ne olmaz hazır dursa iyi olur Allahım zamanında gelsin tüm bebişler nolur
Aminnn canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…