2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Evet canım dönmüş başı aşağıda dedi bence de bu baskı ve ağrıların sebebi başın aşağıda olması .. kasıklarımda taşıyor gibi hissediyorum

Aminnn canım
Evet canım aynı şekilde hissediyorum bende Pozisyonu almış bebişler maşallah O iyi olsunda ağrı çekmeye razıyım ben

Evet canım aynı şekilde hissediyorum bende Pozisyonu almış bebişler maşallah O iyi olsunda ağrı çekmeye razıyım ben
Hepimiz öyle gerçekten annelik çok farklıymış ağrı çekerken bile bitsin rahatlayayım değil de iyidir dimi diye düşünüyor insan çok tuhaf
Hepsiii sağlıkla gelsin aminnn

Ne güzel bir yük kalkmış üstünden annesi ben daha yıkamadım bile ya bu aralar çok miskinlik var üzerimde son bir takım daha alicam sonra hazırlayacağım bende bu ay sonu bitirmiş olurum her şeyi inşallah

Ay ben çok şükür iki ay önce kalabalık eşyalarını annemle yıkayıp hurçlamıştım sonra da aldıkça yıkadım.. şuan olsa hiç yapamazmışım gibi geliyor
O miskinlik hepimizde var bnce ya sıcaklardan

Ayy kesinlikle canım benim kim bilir kucağımıza alınca neler hissedicez Aminn inşallahh
Ben en çokta kokusunu merak ediyorum.. hatta eşime de diyorum bizim bebeğimiz ya istediğimiz şekilde zamanda sevicez koklayıp öpücez bebekleri hep çok seviyorum ama kendinin olunca bambaşka bence .. ahh

Arkadaşlar bugün MEB in izin yönetmeliğini okudum. 32 den sonra ayrıldığımız izinden kaç hafta önce doğum yaparsak kalan haftalar doğum sonrasına aktarılırmış. Mesela 37 de doğum yaptık kalan 3 doğum sonrasına aktarılıyormuş. Bu yüzden okula 32 de rapor vermek önemliymiş.

Canım daha yıkamaya baslamadiysan, ütüye de yardım edecek kimsen yoksa eğer ütü yaparken oturarak yap istersen. Küçük parçaları kolay oluyor oturarak ütülemesi. Ayakta kalmamış, yorulmamış olursun

Ohh maşallah erkenden halletmişsin valla ne iyi olmuş sorma ya valla mahvolduk sıcaklardan

Valla bende oturarak yapmayı düşünüyorum ya teşekkür ederim bayramdan sonra hepsini halledicem inşallah ya bu aralar çıkıp deterjanını vs almadım hiç zor geldi onuda yapayım bitsin her şeyi

Çok şükür canım. Hemen biraz yürü başka şeyler yap hemen geçiyo zaten Ama arada ağrılarda olabiliyor sanırım bu bi evre ve alışmamız gerek
Haklısın iyice ağırlaşıyolar ve baskı yaptıkları zaman daha da belirgin oluyor, bi ara alt tarafimda vajinanin kemiklerinde ağrı oluyodu bir hafta falan devam etti sonra azaldı geçti arada yine yokluyor, heralde bebeğin pozisyonuna göre oluyo artık bu tarz ağrılar

Evet o tabakanın iyi olduğu söyleniyor koruyucu özelliği varmış ama sanırım hastanelerde yıkıyor duyduklarım o yönde

Aynen öyle ya bende çok duydum rutin kontrole gidip açılması var diye doğuma alınanı falan. Dediğin gibi Allah'a emanet meleklerimiz
Evet onlardan biri benim mesela gündüz nst kontrolum vardı doktoruma gittim hic sancılanmam felan yoktu sadece biraz nabızm yüksekti lutfen stres yap a hers3ye çocuğada yansır dedi,neyseeve geld8m oturdum annemle muhabbet ederken birden belime sancı vurdu ama sağlam vurdu ne olduğunu anlayamadm bile 1 saat öncesi doktorun yanından geldigm icin hic aklıma doğu sancısida gelmiyor,annem benden daha panikbiridir onada caktrmadm endişelenmesin diye derken bir ağrı daha geldi istems8z ayydjyebildm Annem ne oldu kızım d3meye kalmadan ayağa kalktm o sancı acısıyla,bir baktm suyu geldievde herkes panik kaosu görmenz lazmdıneyse uzatmıym kızlar ve o gün kizımıdoğurdm o olay anından 1 saat sonraanlıyacağnz bende bu sebepten tırsıyorm cok,nst de sancıbile gözükmese tırsıyorm artık yemişim tecrübeli Anne halimi bebeğimi sağlıkla elime alana kadar bi Annede panik hali bitmiyor valla şekil a ben

Ya bir de ben sadece yenidoğan takımları aldım 5li olanlardan 4 takım sadece. Şimdi sen kalabalık olanları diyince bir aklıma geldi ben mi az aldım acaba diye ama çok çabuk büyüyorlar ben hemen kıyafet doldurmak istemedim her yeri

Valla bende oturarak yapmayı düşünüyorum ya teşekkür ederim bayramdan sonra hepsini halledicem inşallah ya bu aralar çıkıp deterjanını vs almadım hiç zor geldi onuda yapayım bitsin her şeyi
Benim gözüm çok korkmuştu, minicik şeyler olunca biranda bitti. Senin de öyle olur inşallah. Şimdiden kolay gelsin

Ayyyyyy okurken kalbim küt küt attı ne kadar heyecanlı çok şükür sağ salim gelmiş bebek bende bundan çok korkuyorum ya, sakin kalmaya çalışıyorum ama aklımın bir köşesinde hep var bu korku. Inşallah bu seferki bebişin sağlıkla vaktinde ve biraz haberli gelir

Eşimin ablasının acı eşiği yüksek, hiç hissetmiyormuş sancı başladığında. Nst de sancıyı görüp şaşırıyorlarmış. Senin de acı eşiğin yüksek sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…