2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kızlar merhaba, bebeğim 12 aylık oldu, calisyorum günlük 2 defa tplam 250 ml sut sağıyordum 1 haftadır ancak 100ml zor çıkıyor. Sütün azalması normal mi böyle azalan var mi birden tavsiyeniz var mi

Kızlar merhaba, bebeğim 12 aylık oldu, calisyorum günlük 2 defa tplam 250 ml sut sağıyordum 1 haftadır ancak 100ml zor çıkıyor. Sütün azalması normal mi böyle azalan var mi birden tavsiyeniz var mi
Normal canim bende de azalma oldu . zaten ek gida da aliyolar . bide bizde baya azaldi meme .oda etkiliyo olabilir ilk zamanlarki gibi surekli istemiyo meme

Baya sakin bu aralar burasi , sanirim dogum gunu hazirliklari var . digum guju yapan arkadaslr foto atar misiniz merak ediyorum 😁 ben yapmicam ama yapanlari ve yeni yaslari kutluyorum 🎉🎉

Trndylda parti setleri şeklinde şeyler satılıyomuş uzun zamandır kutlama yapmadığım için yeni gördüm böyle balon zinciri seti. Öyle bişey sipariş verdim çok uygun fiyata. Gelince bakalım nasıl bişey olcak. Bi de pasta ikramlık falan aile arasında küçük bir kutlama düşünüyoruz

Kızlar selam nasılsınız

2 gün önce hamile olduğumu öğrendim ve şoktayım , 2 gündür hep aglıyorum bebeğime haksızlık mı ettim nasıl olur diye. Memeden de kesmem gerekecek peşpeşe doğuran var mı ya cok moralim bozul:KK43:
Hayirli olsun canim . hamile olan bi arkadas daha vardi sanirim . elbette zorluk olcak ama demek ki dunyada rizki varmis bebeisinin . insallah saglikli bi sekilde dunyaya gelir . bide korunmuyo muydun canim

Ay allah korusun ya. Çok geçmiş olsun.
Ben de şimdi izindeyken eşimden arabayı alıp çıkarım muhtemelen. O yüzden gerekliydi. Hani eşimle çıkacak olsam kucağımda tutarım diyordum ama yok lazım.

Bebek arabası bugaboo marka. Cameleon 3 modeli. ben beğeniyordum bu arabaları ama sıfırı çok pahalı normalde. İkinci el bakıyordum. Normal 5 yaşa kadar oturma kısmı + portbebesi var. Cybex marka oto koltuğu. Bu da eski bir modeli ve üzerinde kılcal çizikler var. Ayrıca otomobile monte etmek için bazası var. Bu sette olmasa almayı düşünmüyordum bazayı. Hepsine 5500 verdim. Biraz pahalı ama bu markaların sıfırları zaten bu set 15bini geçerdi. İlk çocuk bir de sonra da kullanırım diye kıydım valla paraya 🤣

Kargoda hiç bir sıkıntı çıkmadı. Ama kargoya da bi 100 lira ödedim. Ertesi gün ulaştı elime.

Sahibinden.com da ilanları var.
bugaboo arabadan memnun kaldınız mı? ben de bee 5 bakıyorum da

bugaboo arabadan memnun kaldınız mı? ben de bee 5 bakıyorum da

Evet ama cameleon aldım ben ve çok büyük. Anakucağında kullanırken konforluydu. Şimdi apartmanda kapı önünde duruyor. Mahalle arası bakkala vs onu kullanıyorum. Ama çocuk bayağı rahat hissettiriyor yani. Seyahat için baston tipi aldım mecburen bir de.
Bee 5 bildiğim kadarıyla daha pratik bir araba daha çok memnun kalırsınız bence.

Kızlar selam nasılsınız

2 gün önce hamile olduğumu öğrendim ve şoktayım , 2 gündür hep aglıyorum bebeğime haksızlık mı ettim nasıl olur diye. Memeden de kesmem gerekecek peşpeşe doğuran var mı ya cok moralim bozul:KK43:
Hayırlı olsun hamileyken emziren de oluyor

Kızlar selam nasılsınız

Hayirli olsun memeden kesmenize gerek yok doktorunuzla görüşün çoğu kişi emzirmeye devam ediyor

Hayirli olsun canim . hamile olan bi arkadas daha vardi sanirim . elbette zorluk olcak ama demek ki dunyada rizki varmis bebeisinin . insallah saglikli bi sekilde dunyaya gelir . bide korunmuyo muydun canim
Öyle canım, cok sagol. Korunuyorduk ama resmen bir kaza kanda negatif cıktım hatta sonra pozitif yansıdı fln🙈

Merhaba güzel anneler 1 seneyi devirmişiz , 1 yaş kutlamasını hakediyoruz bence😅 8. Ayından beri emekleyip ayağa kalkıyor yürüme arkadaşlarında yürütüyor ama henüz yürümedi alıştı emeklemeye her yere hızlıca ulaşıp tırmanabiliyor 😅 11,850 olmuş kilosu 82 cm’de boyu 1 senede 30 cm uzamış, 8.5 kg almış maşallah nasıl zaman geçiyor Nasıl büyüyorlar gerçekten mucizevi mükemmel bir şey büyümeye, gelişmeye şahit olmak 🥰 buradaki tüm güzel bebeklerin doğum günleri kutlu olsun ! Ömürleri mutlu, huzurlu ,sağlıklı, bahtları güzel olsun! Rabbim korusun, gözetsin yavrularımızı… İyi ki doğmuşlar! 🎉🙏🏼

X