2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kızlar merhaba, duygusal olarak çökmüş durumdayım,aşırı yorgun ve uykusuz, sürekli aç ve çok sinirliyim, hiçbir şeye odaklanamıyorum gün içinde sinir krizleri ve ağlama krizleri geçiriyorum, canım sadece yemek yemek ve uyumak istiyor resmen mutsuzum, böyle saçma sapan burası neresi,ben kimim,bu insanlar kim,neden burdayım gibi şeyleri sorguluyorum delirmeye başladım galiba 🤦🏼‍♀️
Az önce ben de yazdım olur olmaz şeylere ağırlıyorum gereksiz abartıp eşimle kavga ediyorum sinirleniyorum. Sonra pişman oluyorum kötü kötü rüyalar gördüm. Bebeğime birşey olur mu diye kafayı yicem. Ben de kötüyüm. Galiba hamilelikte normalmiş

İnşallah🙏Yalnız bu süreçte benim gibi zırt pırt herşeye ağlayan duygusallaşan hanımlar ne durumdasınız. Ağlamayım diyorum bebeğe olumsuz etki eder diyorum bir şarkı bir haber beş saat ağla içim eziliyor. Ne durumdasınız
Arkadaşım canım dostum coronadn dolayı yoğun bakımda o kadar kötüyüm ki 😭 kendimi tutamıyorum ağlıyorum zaten tehlikemi aşmış değilim bu durum beni darma duman etti ne yapacam nasıl sakinleşcem bebeğimi düşünmek zorundayım bilmiyorum

Arkadaşım canım dostum coronadn dolayı yoğun bakımda o kadar kötüyüm ki 😭 kendimi tutamıyorum ağlıyorum zaten tehlikemi aşmış değilim bu durum beni darma duman etti ne yapacam nasıl sakinleşcem bebeğimi düşünmek zorundayım bilmiyorum
Allah şifasını versin ben arkadaşı bırak gördüğüm videolarda çocuklara hayvanlara yapılan eziyetlerde onların acılarına dahi ağlıyorum çok hassas oldum. Etkisinden kurtulamıyorum. İzmir depreminde ağlaya ağlaya şiştim. Bulun çok ağladım üzdüm kendımı . Siz de Uzaklaşın bıraz başka şeylerle meşgul olun ben belgesel açtım kafa dağılsın

Az önce ben de yazdım olur olmaz şeylere ağırlıyorum gereksiz abartıp eşimle kavga ediyorum sinirleniyorum. Sonra pişman oluyorum kötü kötü rüyalar gördüm. Bebeğime birşey olur mu diye kafayı yicem. Ben de kötüyüm. Galiba hamilelikte normalmiş
Bende ayniyim hep kötü rüyalar görüyorum ya zaten duygusalım iyice duygusal oldum ama en çok sınır bozan kötü rüyalar hepside bebekle ilgili 😥

Geçmiş olsun canım Allah acil şifalar versin Inşallah çabuk düzelir 🤲🏻 sende bebeğin için sakin kalmaya çalış bu surecte

İnşallah🙏Yalnız bu süreçte benim gibi zırt pırt herşeye ağlayan duygusallaşan hanımlar ne durumdasınız. Ağlamayım diyorum bebeğe olumsuz etki eder diyorum bir şarkı bir haber beş saat ağla içim eziliyor. Ne durumdasınız
Aynı ben de bi anda ağlıyorum hayatın akışında hormonlarla daha zor oluyor engellemek hissetmezler bence iyi yönünden düşünelim 🙏

Evet normalmiş ama iyice sinirlerim bozuk artık bugün oğluma bağırdığımda anladım zaten psikolojimin bozulduğunu:KK43:uyku uyuyamıyorum bir sürü kabus görüyorum, herşeye ağlayıp bağırıyorum, inşallah bir an önce geçer 😔🤲🏻

Bi bardak ıhlamur iç canım bana dün iyi geldi rahat uyumusum sabah zor kalkmıs olsamda baştan kotu dusunme
Evet haklısın canım psikolojim bozuk iyice karamsar biri oldum çıktım:KK43: bu ıhlamuru mutlaka deneyeceğim bu arada çok teşekkür ederim ❤️

Ben kendime acı çektiriyorum resmen😅saçma sapan arabeske bağlıyorum veya Sezen Aksu falan dinliyorum,depresyona girdim galiba 🤦🏼‍♀️

Evet normalmiş ama iyice sinirlerim bozuk artık bugün oğluma bağırdığımda anladım zaten psikolojimin bozulduğunu:KK43:uyku uyuyamıyorum bir sürü kabus görüyorum, herşeye ağlayıp bağırıyorum, inşallah bir an önce geçer 😔🤲🏻
Ben bu sefer daha rahatım sanki ama uykusuz yorgunluk hep var rahat uyuyamamaktan arkadaslarımla görüşmek ıstemez hale geldim söyledikleri her şeye alınıyorum olumsuzluklardan bahsediyolar her zaman ki gibi he deyip geçmek istemiyorum ağlama hali var bi duygusallık sen zor bi süreç geçirdin öyle düşün canım bugünlerde işten istirahat alıp evde kal öyle olunca inşallah bi an önce sağlıkla ilerler hamileliklerimiz🙏

Ben bu sefer daha rahatım sanki ama uykusuz yorgunluk hep var rahat uyuyamamaktan arkadaslarımla görüşmek ıstemez hale geldim söyledikleri her şeye alınıyorum olumsuzluklardan bahsediyolar her zaman ki gibi he deyip geçmek istemiyorum ağlama hali var bi duygusallık sen zor bi süreç geçirdin öyle düşün canım bugünlerde işten istirahat alıp evde kal öyle olunca inşallah bi an önce sağlıkla ilerler hamileliklerimiz🙏
Ayy inşallah canım:)) benim hamileliklerim hep zor geçiyor galiba 😂 Allah kolaylık versin hepimize 🤲🏻 işten izin alacağım zaten bugün bide yolda kaldım bir yandan işe yetişmem gerekiyordu dizilerdeki gibi direksiyona vurarak aglayacaktım neredeyse, sağlıcakla gelsinler de inşallah bana bin türlü işkence yapabilir 🥰

Ay bu arada bende çok alıngan oldum,eskiden gülüp geçeceğim şeylere şimdi gözlerim doluyor kalbim ortadan ikiye ayrılıyor sanki🤦🏼‍♀️

Ay bu arada bende çok alıngan oldum,eskiden gülüp geçeceğim şeylere şimdi gözlerim doluyor kalbim ortadan ikiye ayrılıyor sanki🤦🏼‍♀️
Aynen ya ☺️ Şimdi bi konu okudum burda yine aklım çıktı geç anlamışlar kromozom sorununu sonra bi kaç gün bunlarla yaşiyorum resmen anlıyorum seni hepimiz böyleyiz galiba inşallah saglıklıca doğsalar ne isterse yapabilirler 😀 En önemli varlık bu hayatta sağlıkmış😊

Kızlar bende tam tersi normalde çok duygusal herşeye ağlarım ama şimdi istesemde ağlayamıyorum Deprem de izmirdeyim o kötü anı birebir yaşadım çok üzüldüm ama ağlayamadım eşim bile çocukları görünce dayanamadı ağladı bende hiçbişey yok haa bide normalde çok sinirliyimdir durduk yere eşimle kavga ederim ufacık bişeye tahammülüm yoktur ama şimdi eşime bağlanmış gibiyim 😊😊ilginç yaa galiba benim hormonlar şimdi tam kıvamında 😁😁😁

Allah şifasını versin ben arkadaşı bırak gördüğüm videolarda çocuklara hayvanlara yapılan eziyetlerde onların acılarına dahi ağlıyorum çok hassas oldum. Etkisinden kurtulamıyorum. İzmir depreminde ağlaya ağlaya şiştim. Bulun çok ağladım üzdüm kendımı . Siz de Uzaklaşın bıraz başka şeylerle meşgul olun ben belgesel açtım kafa dağılsın
Bende kuran dinliyorum 😔 öyle huzur bulur kalbimiz inşaAllah 😭

X