2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Bu mide bulantisi aniden kesilen var mi acaba? 2 gündür aniden kesildi. Doktoruma söyledim bişry oldugunu sanmiyorum ama yarın gel Bi bakalım için rahat etsin dedi..

Kızlar bende tam tersi normalde çok duygusal herşeye ağlarım ama şimdi istesemde ağlayamıyorum Deprem de izmirdeyim o kötü anı birebir yaşadım çok üzüldüm ama ağlayamadım eşim bile çocukları görünce dayanamadı ağladı bende hiçbişey yok haa bide normalde çok sinirliyimdir durduk yere eşimle kavga ederim ufacık bişeye tahammülüm yoktur ama şimdi eşime bağlanmış gibiyim 😊😊ilginç yaa galiba benim hormonlar şimdi tam kıvamında 😁😁😁
Valla ne yalan söyliyim izmir depremine çok bakmamaya çalıştım ama Aydaya denk geldim ve 1 saat kadar ağladım onun dışında arada ağlamalarım oluyor ama öyle saatlerce değil senin dediğin gibi eşime daha çok bağlandım ve daha mutluyum genel olarak :KK70:

Umarim bu sinir durumu 9 ay sürmez 😅 sen izin alabildin mi is yerinden izin almayi düşünüyordun sanırım
Evet düşünüyorum canım işimi seven bir insandım hatta iş yoğun oldukça seviniyordum sosyal bir insanım,ama hamilelikte çok yormaya başladı, bugün anma törenindeydim istiklal marşı biter bitmez kusmaya gittim mesela, ikinci üç aylık dönemde çok daha rahat ediyorsun ya hani o zamana kadar en azından..rahat ederim herhalde yani inşallah ederim😅 ilkinde öyle olmuştu çünkü 🙃

Valla ne yalan söyliyim izmir depremine çok bakmamaya çalıştım ama Aydaya denk geldim ve 1 saat kadar ağladım onun dışında arada ağlamalarım oluyor ama öyle saatlerce değil senin dediğin gibi eşime daha çok bağlandım ve daha mutluyum genel olarak :KK70:
Ben depremden sonra toparlayamadım sanırım 😅

Bu mide bulantisi aniden kesilen var mi acaba? 2 gündür aniden kesildi. Doktoruma söyledim bişry oldugunu sanmiyorum ama yarın gel Bi bakalım için rahat etsin dedi..
Benim artık sadece sabahları oluyor kahvaltı yapamıyorum yine yani, ama aniden kesilmesinde bir sıkıntı yoktur herhalde 🙃

Ya sizide arayıp sürekli n’aptınız doktora gittiniz mi diye soran tanıdıklar var mı 😂 bide çocuğu ne zamandır olmuyor teselli ediyorum ama üç aylık hamile olsam karnımda ölse 5 yaşında çocuğum olsa ölse gibi yorumlar yapıyor benim durumum üstünden yani. kaç gündür düşünüp duruyorum zaten evhamlıyım ya bi de her dra gittiğimde soruyor kötü niyetli demek istemiyorum ama karnımda ölmüştü benimki öyle olunca demişti lekelenmem olduğunda sürekli görmezden geliyorum ama sinir olmaya başladım kırmadan nasıl keserim irtibatı🤔 uzaktayız bide evdeyiz işte karantinada ne degısecek bı haftada cok yakın arkadaşlarım var bu kadar konuşmuyorum onlarla😕

Son düzenleme:
Ya sizide arayıp sürekli n’aptınız doktora gittiniz mi diye soran tanıdıklar var mı 😂 bide çocuğu ne zamandır olmuyor teselli ediyorum ama üç aylık hamile olsam karnımda ölse 5 yaşında çocuğum olsa ölse gibi yorumlar yapıyor benim durumum üstünden yani. kaç gündür düşünüp duruyorum zaten evhamlıyım ya bi de her dra gittiğimde soruyor kötü niyetli demek istemiyorum ama karnımda ölmüştü benimki öyle olunca demişti lekelenmem olduğunda sürekli görmezden geliyorum ama sinir olmaya başladım kırmadan nasıl keserim irtibatı🤔 uzaktayız bide evdeyiz işte karantinada ne degısecek bı haftada cok yakın arkadaşlarım var bu kadar konuşmuyorum onlarla😕
Telefonu açmayıver bir süre sonra vazgeçer diye düşünüyorum. Rahatsız edici bir konuşma bence de.
Bir de en azından bu kadar erken haberi olmasaymış senin için iyi olurmuş. Ben daha eşim dışında kimseye söylemedim.

Arkadaşlar merhaba
Çatlak kremi kullanmaya başladınız mı, ne zaman başlamayı düşünüyorsunuz? Daha önce kullanan varsa hangi markayı öneriyorsunuz acaba?

Niye sürekli ölmek üzerine yorumlar yapiyorki. Ya bazı insanlarda gerçekten hiç düşünce anlayış yok karşındaki nsil düşünür ne der hiç düşünmeden lap diye söylüyor söyleyeceğini.
Bana biri böyle konuşsa, Allah korusun niye öyle söylüyorsun zamanında saglikla doğar insallah derim heralde. Valla net bir şekilde söylemezsen anlamıyorlar.

Sen
Niye sürekli ölmek üzerine yorumlar yapiyorki. Ya bazı insanlarda gerçekten hiç düşünce anlayış yok karşındaki nsil düşünür ne der hiç düşünmeden lap diye söylüyor söyleyeceğini.
Bana biri böyle konuşsa, Allah korusun niye öyle söylüyorsun zamanında saglikla doğar insallah derim heralde. Valla net bir şekilde söylemezsen anlamıyorlar.
Çocuğu olmadığı için kendisini öyle teselli ediyor hayırlısı olsun öyle olabilir diye ben de Allah korusun dedim ama mizacı değişik biraz bizden ama benim üzerimden neden ediyor anlamış değilim direk konuşmamak en iyisi sanırım canım anlamıyorlar evet teşekkür ederim 😊

Telefonu açmayıver bir süre sonra vazgeçer diye düşünüyorum. Rahatsız edici bir konuşma bence de.
Bir de en azından bu kadar erken haberi olmasaymış senin için iyi olurmuş. Ben daha eşim dışında kimseye söylemedim.
Çok iyi etmişin ben de çok pişman oldum test yapınca soruverdim işte o gün bugundur bırakmadı hatta eski çalıştığım yerde herkese yayılmıs birilerine demiş ne lafcılar var bana bı tecrübe oldu kızımda soylememıstım ben de bilsem dermiydim bundan sonra muhattap olmuycam artık çok teşekkür ederim

Arkadaşlar merhaba
Çatlak kremi kullanmaya başladınız mı, ne zaman başlamayı düşünüyorsunuz? Daha önce kullanan varsa hangi markayı öneriyorsunuz acaba?
Lierac iyi geliyor ben kullanmadım bebe yağı krem vs sürmüştüm birisine alerjim olunca bıraktım ama baya memnun olan var ondan

Arkadaşlar merhaba
Frei öl diye bi marka kullaniyorum ben. Alman markasi. Tavsiye üzerine almiştim.

Kızlar kan vermek için devlet hastanesine geldim gelmişken bi kontrol olayım dedim. Keseyi gördü bebeği göremedi. Yarın gel alttan bakalım dedi üstünkörü zaten tipik devlet hastanesi. Ama 2 hasta evvel ben görmüştüm özelde bebeği. Şimdi geri özel hastaneye geldim. Çok üzülüyorum bana dua edin lütfen

X