2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298

Eklentiler

• Screenshot_20201201-192045_Gn Gn Gebelik.jpg
    Screenshot_20201201-192045_Gn Gn Gebelik.jpg
    106,6 KB · Görüntüleme: 20
kızlar cinsiyet için hareketli olsun tatlı çikolata yiyin gidin derler ne kadar zaman önce yenmeli 😅😅 ikilide bebeğim çok hareketsizdi öksürdüm sürekli oynasın diye 😩
Çok yeme durmuyo bu seferde ben 1 saat önce yedim. Hastanede de bi küçük çikolata yedim.

Aynen öyle canım sadece bu mesele için değil yaşayacağımız her bir problemde gerçekleri görmezden gelmek bunu değiştirmiyor zaten bilimsel bir gerçek var ortada çünkü. benim de tiroid sorunum var mesela neden olumsuzlukları söylüyorlar diye oturup üzülecek halim yok allah sağlık sihhat versin bebeklerimize🥰🙏
Âmin inşallah rabbim herkesin bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah🙏🙏

Cok tesekkur ederim arkadslarkendimi tanitmak istiyorum hikayemi bnde 7 yillik evliyim 2 asilama 1 kezde yumurta toplanti malasef cok buyudukleri icin cope gitti sonraki ay1 taze transfer ohss oldum 3 gun yattim hastahanede sonrasindada 3 donma cozme yani 4 tup bebek yaptirmistim 3cunun sonunda suluk bile taktirdim rahimime son 4.cuyu en son ocakta yaptirmistim transferde 3 gun sonra kanama basladi bnde meger mesanemde 4 adet tumor varmis doktorum oksapar diye igne ve kan sulandirici hap verdigi icin kanama olmus herseyde bir hayir varya onun sayesinde tumorumu ogrendim buda olumsuz tedavi oldu yani tutmadi uroloji ameliyat etti iyi huylu kotu huylumu diye bu seferde ameliyat sonrasi enfeksiyonda 4 gun yattim afedersiniz idrarimi yapamadim ama cok zorluk cektim 4 gun sunta oldu halde idrar kacirmasi oluyordu o sondanin oldugu yer yara olmustu idrar kacinca mahfoldum her seferinde bundada bi hayir var dedim sonucumda temiz cikti 41 yasin salatutefriciye4444 41 adet hurmaya meryem suresi kocakariyailaclari kisaca herseyi denedim sorun esimdeydi varikosel den tektarafli ameliyat olmustu tupbebekle olur sadece dendi bu yazin bi doktor buldum randevu aldim istanbulda esim istemedi cok uzuldum yazlik is zamaniydi bi arkadsim dediki beline kup takayim adetin bitince bide subyan nuskasi yazdirmistim ama esimle doktor yuzunden kavga edince kafamdan sildim cocuk isini ben caba gosterirken onun umurunda bile degildi asuremi yaptik kisliklari yaptim salcamida yaptim tek basima kaldirdim salca kazanlarini birde hali yikadim 3 gun gunum gecti normalde 10 gunde geciyordu ama agrim cok vardi olucak gibiydim test aliyim dedim oyylesine bi baktim silik ikincide silik 7 senedir tek cizgiydi hic silik olmamisti sonra erken gebelik testi aldim bi baktim cift cizgi kantestide hep 1.2 cikardi cok uzulurdum ilkdefa 402 cikti arkadaslarim umudunuzu kaybetmeyin allah ol derse olur

Ben bebeğimi özlemeye başladım🤗 hamile olduğumu anlamıyorum ultrasonda 3 boyutlu kafasını, parmaklarını, bacaklarını görebildim. Yüzünü göstermedi hiç şimdide merak ediyorum 🥺

Bu cuma baya bir kontroller olacak sanırım
sehre yeni tasindigimdan dolayi burda cevrem yok ama eski arkadaslarimla firsat bulunca tlfda konusuyoruz. onlar da esimin huyunu biliyolar zaten. en azindan ev icinde benle konusmasa iletisime gecme calismasi olmasa biraz daha kafami toplayacam. ogluma konsantre olcam. onceki aksam erkenden uykum geldi diye sabah herkes hamile oluyo ama herkes uyumuyo ilkinde de boyleydin. ne bu uyku hali boyle dedi. aksam 9 da uyudum sabah 6 da uyandim. tum sorun erken uyumam.
Mesele eşinin şuan empati yapamaması. İletişim kurulacak bir olgunlugu yok. Keşke anlasa tak tak söylersin ve anlayıp sabreder ama olmayınca olmuyor.
Kendimden örnek vereyim . Sezeryan sonrası benim için toparlanmak zordu . Hele oğlum kolik bir bebek olunca . Eşim de herkes nasıl hem ev işlerine hem çocuğa yetebiliyor diye sacmalamisti. Üst katta komşu ablamiz doğum yaptı benden önce çok sakin bebeği vardı nereye koysa uyuyordu eee buyukte çocukları var evi dagilmiyor bişey olmuyor . Onu örnek veriyordu. Veee bir gün eeee yeter be deyip silkelendim.
Bazen karşınızdaki anlamak istemiyorsa kendinizi parcalasanizda anlamıyor kendimizi yiprattigimizla kalıyoruz.
Sen değerlisin Ceylincigim . Onun senin kiyaslamasiyla değişmez. Sadece seni aşağı çekmesine uzmesine müsade etme . Evliliktir erkektir mantığını hiçbir zaman kabul edemedim. Veren yıpranan tarafın kadın olması zoruma gidiyor . Önümüzdeki günler evliliğiniz için ne getirir bilemem ama senin evladinla hep mutlu olmanı dilerim.💐

Hamilelik+ ve happy mom kullanıyorum. Hamilelik+ tavsiye ederim gün gün hafta hafta herşey var ayrıca bebeğin haftasına göre 3 boyutlu görüntüsüne bakabilirsin çok tatlı 😍😍

Eklentiler

• Screenshot_20201201-193647.jpg
    Screenshot_20201201-193647.jpg
    43,7 KB · Görüntüleme: 37
Bu değerin yüksek olmasının bir anlamı varmı kızlar ? Kontrolüm haftaya

Eklentiler

• C1015D28-3038-45B4-B045-C811A82391E5.jpeg
    C1015D28-3038-45B4-B045-C811A82391E5.jpeg
    26 KB · Görüntüleme: 37
X