2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Ay bizde tam buğday unu vardi çuvalla nasil kokuyor anlatamam un kokar mi valla evden atasım var o derece
Evde lavanta yağınız varsa bir damla işaret parmağınızın ucuna damlatıp başparmağınızla parmağınıza dağıtın sonra burun kenarlarınıza sürün lavanta yağı hem sakinleştirir, rahatlatır hem de kötü kokuları bastırır.

Bizim erkek için iki seçeneğimiz vardı
Cihangir ya da Mete Han
Ertuğrul ve Furkan(ölen erkek kardeşimin adıydı.)Alp oğullarımın isimleri biz biraz tarih severiz
Hatta annem Muhammed Tapar koyun bile dedi

Ay bizde tam buğday unu vardi çuvalla nasil kokuyor anlatamam un kokar mi valla evden atasım var o derece
İnsanın kendi evi daha çok kokarmış öyle diyolar kendi evinde yemek bile istemezsin dediler neden öyle acaba gerçektende öyle yesem bile burun kıvıra kıvıra

Kızlar merhaba prilam Dr kullananlar mide bulantınız devam ediyor mu? Diğer gebeliklerimde hiç ilaç kullanmadım ve bu haftalarda çoktan geçmişti. İlaç bağımlılık falan mı yapıyor ya. Bırakınca mide bulantısı yine başlıyor

Çok ilaç serum fasulyede yuttum banamısın demediler acaba benim kusmalar geçmi başladı ki ondan mı geç bitcek bilemedim 8 9 haftalık başladıydı

Günaydın :) Maşallah baya büyümüş :) kabızlığa meyve iyi geliyor çilek muz kayısı kiraz karpuz bunlar baya iyi.birde yemeklerden hemen sonra değilde aralarda hep su için ben faydasını gördüm

Dr dan çıktık çok şükür ölçümler güzel bebek 1 hafta önden devam ediyor 3 lü tarama için ölçüm ve kan verdim sonuçlar öğleden sonra çıkaçak bakalım inş güzel sonuçlar olsun erkek olduğunu bir kere daha gösterdi ve artık değişmez ve bende yavaştan alışverişe başlarım bu aydan sonra ♥kan sonucu yüzde olarak mı nasıl geliyor acaba

İnsanın kendi evi daha çok kokarmış öyle diyolar kendi evinde yemek bile istemezsin dediler neden öyle acaba gerçektende öyle yesem bile burun kıvıra kıvıra
Ben bu yüzden ilk haftalarda anneme kactim 1 bucuk ay falan kaldim orda 10 gün oldu daha evime geleli o zmanlar cok kötüydüm bu günüme şükür ediyorum

Bastan cok yeme yınede bu sefer kılosu fazla olur son aylarda kılo az gidiypr derse doktor yeriz bulguru bilmiyordum bak
Dimi yok dikkat ediyorum porsiyonlarım orta ekmek zaten çeyrek kadar yiyorum bazen hiç yemiyorum.maşallah dengeli alıyorum şimdilik :) meyve çok yiyorum akşamları iyi geliyor tatlı niyetine :) dün tatlı yaptım meyve yemedim tatlı yapınca abartarak yiyorum kızda güya ekşi derler ben hep tatlı yiyorum

Kendi kilomda hiç hedefledigim olmadı benım tartılmayı bile bıraktım morelım bozuluyor. Normalde coook cok az yıyıp diyet yapardım sürekli. Şimdi bana çok yiyormusum gıbı gelıyor ama eşim normal bir insan kadar yiyorsun diyor. Ama hızlıca kılo alıyorum cok hızlı kahvaltıda 1,5 yumurta yedim, domates, salatalık, biber, 3 kıbrıt kutusu peynır yemısımdır o fazla oldu 6 zeytin, 1 dilim ekmek daha ne yıyım dıyet gıbı yememde dogru olmaz. Öglen yemıyorum kahvaltı gec yapıyoruz. Normal zamanda agzıma tatlı falan sürmezdim yalan yok şimdi yiyorum üf ya cok hızlı kilo alıyorum. Normalde hamur işide yemem şimdi yiyorum canım çekiyo eşim yerken ama cidden iki kişilikte yemiyorum yani normal insanlarda bunları yiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…