2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar. 6 haftalik hamileyimde rahmim sanki yaniyormus gibi. Sizdede öylemi. Bide bi yorgunum allahim assiri halsizlik var.

Bunda tabiki düşünmüyorum.. Ama ilk bebeğim de yaptırmıştım

Kizlar 2gundur gobek deligim asiri gergin ve acisindan dokunamiyorum sizde de oluyor mu 24 haftaligim vcye zor gidiyorum acisina

Kizlar 2gundur gobek deligim asiri gergin ve acisindan dokunamiyorum sizde de oluyor mu 24 haftaligim vcye zor gidiyorum acisina
Cnm bazen bendede oluyor. Çok sıkıştığımda.
Benimde göbeğim pul pul oldu ya lierac aldım sürüyorum ama cildim çok kuru

Kızlar bende huzursuz bacak sendromu yaşıyorum. Önceleri doktor şase formunda olan magnezyumu verdi ve hiç bir etkisi olmadı. Sonra spora gittiğim fizyoterapist bu magnezyum formunun bu ağrılar için etkili olmadığını söyledi. 3 magnezyum formunun birden olduğu bir ilaca geçtim ay çok şükür geceleri bitti o ağrılar tavsiye ederim herkese. Yaşayan bilir anca o gece uykusuzluklarını

İlk kızımda öyle dediler bana burun kemiği kısa diye ama genetik canım o üzülme o yüzden önemli olan burun kemiğinin olması kısa veya uzun olması genetik doktorlar en kötüyü söylüyor hep kalp delikliği de çoğunda oluyor ilerleyen haftalarda kapanıyor

Makinaya varsa canım makinada kurut

Canim sagol senin olcumun kactiki benim doktor bi burun icin baya olumsuz konustu genetige gittim oda diyo burun kisaligini sık goruruz ama bi burunla tani koyulmaz amniyosentez dedi bende kabul etmedim tabiki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…