2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Canim sagol senin olcumun kactiki benim doktor bi burun icin baya olumsuz konustu genetige gittim oda diyo burun kisaligini sık goruruz ama bi burunla tani koyulmaz amniyosentez dedi bende kabul etmedim tabiki
Minnos bir burnu olacak belliki canim diger herseyi normal anladigim kadariyla o yuzden hic kendini de bebegini de uzme annesi

Canim sagol senin olcumun kactiki benim doktor bi burun icin baya olumsuz konustu genetige gittim oda diyo burun kisaligini sık goruruz ama bi burunla tani koyulmaz amniyosentez dedi bende kabul etmedim tabiki
Bana da dedi canım amniyosentez ben de kabul etmemiştim benim de senin gibi 3 lerde bir sayıydı çocukta başka bir durum yoktu ikili test normal çıkmıştı ama bu bulgu down sendromlu olabilir demiş hamileliğimi katletmişti şükür sıkıntı olmadı senin de olmaz

Aynen valla hayallerimizin katilleri perinatologlar

Herkese merhaba
Bugün aylar sonra tekrar mide bulantım ve baş dönmem başladı.sabahtan beri devam ediyor.var mi bunu yaşayan aranızda? 4. Aydan beri hiç yoktu neden olabilir acaba?

Herkese merhaba
Bugün aylar sonra tekrar mide bulantım ve baş dönmem başladı.sabahtan beri devam ediyor.var mi bunu yaşayan aranızda? 4. Aydan beri hiç yoktu neden olabilir acaba?
Merhaba tansiyonunuzu ölçtünüz mü?
Tansiyon yapabilir

Kızlar bacak arasında ağrı yaşayan var mı neyden olabilir ayakta durmak mı varis mi

Kızlar selam. Kan tahlillerimde ferittin 1,92 çıkto referans aralığı 5-204. Dr um hastanede iğne tdavisi uygulanacağını söyledi. Aranızda ferittin düşüklüğü yaşayan var mı

Fetal Dna yaptırmanızı öneririm

Herkese merhaba
Benimde zaman zaman tekrar başlıyor ama tamamen hiç kesilmedi haftada 2 3 gün aşırı bulmatı kusma yaşıyorum diğer günler rahat geçiyor neden bilmiyorum

Ben de ara ara yaşıyorum sanki baskı ve ağrı gibi değişik bisey ama bana bebek kilo artışında vücutta olabiliyormuş öyle ağrılar dendi
Yaa inşallah kilo artışı kaynaklıdır akşamları özellikle ağrıyla beraber penguen gibi yürümeye başladım . ÇOk erken geldi bana bu durum

Sola yatma durumunu düzene oturtanlar bebek gelişimleriniz nasıl? Sol tarafa yatınca kan akışı oksijen vs bebek için daha iyiymiş ama ben hala düzenli sola yatamıyorum.. Bebekte sağ tarafta daha hareketli sola dönünce daha hareketsiz..

Benim de öyle oluyor. Acaba bebek sağ tarafta rahatsiz mi oluyor diye düşünüyorum ben de

Ben bir de birsey soracagim kızlar.. 10 gun once doktor randevumda bebek 22+6 cikmisti bugun ultrasonda23+3 cikti. Boyle olan var mi acaba

Yaa inşallah kilo artışı kaynaklıdır akşamları özellikle ağrıyla beraber penguen gibi yürümeye başladım . ÇOk erken geldi bana bu durum
Selamlar.. Ben 22-23 haftalar ağır olarak yaşadım bahsettiğiniz ağrıyı. Yürüyemez hale geldim. Gece sağdan sola dönemiyordum her seferinde ağrıyla uyanıyordum. Doktor pelvik ağrısı olduğunu söyledi. Kemikler yumuşayıp doğuma hazırlık için genişliyormuş. Korkulacak bir şey olmadığını söyledi. Hamilelik kemeri kullanmamı ve hareketlerimi yarı yarıya azaltmamı önerdi. Hamilelik kemeri kullanmadım ama bir süre dinlendim. Şimdi çok iyiyim şükür. Süpürge yapmak, alışveriş arabası gibi birşeyi iterek götürmek, ayakla bir şeyleri itmek ve düzeltmek ( kayan halıyı düzeltmek örneğin) gibi hareketler yaptığımda tekrar kendini hatırlatıyor. Çok ayakta kalırsam akşamları hafif ağrı hissediyorum.

Merhaba 20.haftalık hamileyim kuyruk sokumu ağrım var sizler tecrübeli olduğunuz için sormak istedim normal midir acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…