2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bende evde sürekli ayakta olmak istiyorum sanki . Yattığımda gözümün önünde yıldızlar uçuşmaya başlıyor . Sanırım tansiyonum yükseliyor o anlarda . Tabi evde ağır bir işte yapamıyorum öyle ufak tefek şeylerle uğraşarak ayakta vakit geçiriyorum .birkaç gündür böyle
Benim tam tersim elimi bişeye süresim yok ev karman çorman banyo bekliyo temizlenmek için artık kocamın ellerinden öpecek 😬 su işi de biraz geç halloldu kaldı yine öyle

Kızlar kontrolden geldim. Şükür her şey yolunda nst ye yine girmeye gerek yok dedi 😀suyu iyi rahim ağzı kapalı güzel gidiyoruz ne kadar içerde tutarsak o kadar iyi dedi. Ciğer geliştiriciyi dedim şimdilik vurulmanı gerektirecek bir ekstra bir durum yok dedi kız 1730 gram erkek 1920 gram aradaki fark açılmamış bu iyi bir şey daha da açılmaz çok fazla dedi 10 gün sonra kontrole çağırdı benden bu kadar @Atart Masalim01 Masalim01 ikizdaşlarım 😀
Maşallah canımm 🥰 sağlıkla gelsin hepimizin beybileri inşallah 🐣🤲🤲

Benim tam tersim elimi bişeye süresim yok ev karman çorman banyo bekliyo temizlenmek için artık kocamın ellerinden öpecek 😬 su işi de biraz geç halloldu kaldı yine öyle
Ay o banyo konusuna hiç girme valla 😂 evde temizlemeye en çok erindiğim yer . Yarın bütün gücümü toplayıp girişeceğim . Biraz sıkıntılı bizim banyo . Duşakabin yok .eğimsiz yapılmış mutlaka su lekeleri kalıyor

Idolum diyosun yani😂😂
İdolüm tabeee🤣🤣
Kızlar kontrolden geldim. Şükür her şey yolunda nst ye yine girmeye gerek yok dedi 😀suyu iyi rahim ağzı kapalı güzel gidiyoruz ne kadar içerde tutarsak o kadar iyi dedi. Ciğer geliştiriciyi dedim şimdilik vurulmanı gerektirecek bir ekstra bir durum yok dedi kız 1730 gram erkek 1920 gram aradaki fark açılmamış bu iyi bir şey daha da açılmaz çok fazla dedi 10 gün sonra kontrole çağırdı benden bu kadar @Atart Masalim01 Masalim01 ikizdaşlarım 😀
Gözünaydın canım tahminimde cok cok yaklaşmışım🤣1700 1900 arası demiştim 👍🤗saglıcakla gelsinler

Merhaba herkese
Madlen cikolata yaptırıp tavsiyede bulunabilecek var mı? Ziyaretler yasak ama ben hastanede hemşireye doktora da ikram etmek istiyorum. Şu metal kutulardan düşünüyorum ama nerden yaptırsam bilemedim..

Dün hastaneye gttgmde bir agrı saplandinsol tartıma belim ve karnma vuran bir regl sancısı gbi dün gece hep devam etti ama nst te sancı çıkmadı cok sükr gece sanki âdet oluyordum çok korktmm 😔 ilk defa böylesine bir ağrı cektm eger bişey olsaydı dr söylerdi görür dü diye düşünüyorum 🤷🤷

Şu an takibimi yapan doktor türk.Onda sıkıntı yok ama yabancı bir doktora gideceksem tercümanlığımı yapan bir abla var onu götürüyorum.Pıhtılaşma problemim var onun için profa gidiyorum oraya da perinatoloğa da bu ablayla gidiyorum.Mesela bana 21.haftada detaylı ultrason yapıldı ama 31.haftada bir daha yapılacak.
Selam bende 14+5 şim. Umarum sağsalim kucağımıza alırız. Birşey sormak istiyorum benim doktorum alman ve eşimle gidiyorum benim almancam yok. Bize harmoni testi oldu. Detaylı ultrasona da ücret alındı 230 euro. Benim daha önce çok kaybım olduğu için birazsıkıntılı süreç arlattık. Birşey sormak istitorum. Siz perintoloğa gitmek için kendiniz mi randevu aldınız. Yoksa sizi takip eden doktor mu gönderdi. Bende bir perintoloğa görünmek istiyorum. Ne yapmalıyım??

Anladım kuşum yani ben şimdi 15 Şubat'ta 35 olucam ya online a devam etmem beklenir mı acaba 37 olana kadar, yeni öğretmen gelmişse nasıl olacak bunlari sormam lazım 🙄
Calisir aldiysan devam edicen kuzum belki yeni gelirse idare ederler idaren nasil bilmiyorum da
Mebbiste nerede yazıyor ben göremedim bir şey
Gerci sen calisir aldigin icin sende yazmaz ben de izinler bolumunde yaziyor zumrem

Selam bende 14+5 şim. Umarum sağsalim kucağımıza alırız. Birşey sormak istiyorum benim doktorum alman ve eşimle gidiyorum benim almancam yok. Bize harmoni testi oldu. Detaylı ultrasona da ücret alındı 230 euro. Benim daha önce çok kaybım olduğu için birazsıkıntılı süreç arlattık. Birşey sormak istitorum. Siz perintoloğa gitmek için kendiniz mi randevu aldınız. Yoksa sizi takip eden doktor mu gönderdi. Bende bir perintoloğa görünmek istiyorum. Ne yapmalıyım??
Doktor öneride bulundu

Kızlar sırtım ortadan ikiye ayrilircasina ağrıyor bu hafta artık sırtım karnımı taşımıyor mu nedir bu haftanın özelliği mi yoksa bilemiyorum🥴🥺

Şimdi benim anlamadığım su normal gebeler 5 hafta çalısir raporu alabiliyorsa biz neden 30 -37 7 hafta ?

Okul açıldığında ben daha 35 oluyorum ilk yine online ile başlanacak ya , yerime biri gelmiş olursa ne yapılabilir atıyorum o hafta bana yatış verdi hastane ertesi hafta da doğum oldu , aktarmada problem çıkmaz değil mı?

Bizim o zaman doğum sonrasına 5 değil 7 hafta mı eklenecek normal doğum izni dışında
Canım diyelim ki 36 da doğum yaptın o günden itibaren 18 hafta say aktarmada sıkıntı yok

Merhaba herkese
Madlen cikolata yaptırıp tavsiyede bulunabilecek var mı? Ziyaretler yasak ama ben hastanede hemşireye doktora da ikram etmek istiyorum. Şu metal kutulardan düşünüyorum ama nerden yaptırsam bilemedim..
Merhaba ben hacışerif ten yaptridim.sutlu madlen cok guzel ben kalitesine bayildm isim yazili cikolatalarda metal kutulu ilk sipariste yaninda yarim kiloda cifte kavrulmus lokum gonderdiler 🤭

Anladım kuşum yani ben şimdi 15 Şubat'ta 35 olucam ya online a devam etmem beklenir mı acaba 37 olana kadar, yeni öğretmen gelmişse nasıl olacak bunlari sormam lazım 🙄
Müdürün sana bir şey demeli canım hani ücretli gelecek veya gelmeyecek ya da sen sor duruma göre bakarsın ama sen aktarma olayını vs düşünme ne zaman doğum yaparsan veya ne zaman izin başlarsa onun üzerine 18 hafta say 5,7 yi bırak 😂

Müdürün sana bir şey demeli canım hani ücretli gelecek veya gelmeyecek ya da sen sor duruma göre bakarsın ama sen aktarma olayını vs düşünme ne zaman doğum yaparsan veya ne zaman izin başlarsa onun üzerine 18 hafta say 5,7 yi bırak 😂
Sen daha net aciklamissin kuzu 😂

X