2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ya yazmiyim diyorm konusmayim diyorm ama vallahi dayanamiyorm yaa arkadas zorunuz ne bee surda 2 3 hafta kalmis neyin kafasi bu alah askina banlatmaktan ne anliyosunuz kiz bisey sordu ban yemis saka gbisiniz bu kadar rahatsizsankz girmeyin ozmn topige bakmayin zorlami baktiriyolar anlamiyorm ki
Arkdslar konu baska ya devam edın gebelık uzerınden muhabbete

Aralık son hafta tokluk bakılmıştı, normal çıkmıştı, birdaha bakılmadı. Doktoruma uyuşmayı söylediğimde istemedi benden tahlil. Normal demişti. Ama geçmeyince kafama takıldı 🤷‍♀️
Canım bnm 1 aydır parmaklarım acıodu. Dr magnezyumu değiştirdi ama yine aynı. Genelde sol parmaklarım acıo ve sol ayagım da şişme duruo.
Günaydınn Amiin kuzucum inşallah.❤
Sadece sordu diye ban yemez sanırım sonuçta site kurallarına aykırı birşey yok

Şuan o kadar şaşırdım ki tam şimdi annemle konuşuyorduk telefonda ona anlattım ellerim çok uyuşuyor 2 gündür acıyor geçmiyor diyordum.. bugün doktora gidince soracağım ben de.
Canım genelde oluo. Magnezyum kullanıon mu? Dr bnm magnezyumu değiştirdi. Suya atılandan vermişti günde 1 içiodum faydası olmadı hap olandan verdi günde 2 kez içiom.çok Bi faydası yok bide genelde sol sağ yatıoz ondan da olabılır die düşünüom

Canım bnm 1 aydır parmaklarım acıodu. Dr magnezyumu değiştirdi ama yine aynı. Genelde sol parmaklarım acıo ve sol ayagım da şişme duruo.

Canım genelde oluo. Magnezyum kullanıon mu? Dr bnm magnezyumu değiştirdi. Suya atılandan vermişti günde 1 içiodum faydası olmadı hap olandan verdi günde 2 kez içiom.çok Bi faydası yok bide genelde sol sağ yatıoz ondan da olabılır die düşünüom
Anladım canım. Bende şişme yok, sma uyuşma ve ağrı acı karışımı birşey var.Magnezyum içiyorum evet suya atılandan yatmadan önce. Acaba o az mı geliyor? Birde dün farklı birşey oldu, normalde sağ sol karışık yatardım, dün gece hep sağ tarafa yatmışım. Ne zaman uyansam sağ tarafa doğruydum. O mu etkiledi acaba diye düşündüm 🤷‍♀️

Benim minnoşta bu hafta iyice büyüdü sanırım . İlk defa kaburgalara doğru tekmeler yedim bugün.birde sürekli kendini beşik gibi sallıyor . Artık daha sık hıçkırıyor . Birde karnım sertleşince sanki nefesim kesiliyor gibi bu hafta. Sancı böylemi oluyor acaba
Benimde öyle ya nefesim kesiliyor özellikle sol tarafa yatınca

Alişanın eşi doğum yapmış . En yakınlarından birine bebeğin fotoğrafını göndermiş . O da hikayesinde paylaşmış . Şuan fotoğrafı bütün magazin safaları paylaşıyormuş . Instagramda isyan etmiş yazıklar olsun sana diye .günün magazin haberi . Kimseye güvenmiycen işte Alişan 😂 ben olsam napardım acaba diye düşündüm gerçekten sinir bozucu . Sağlıkla büyütsünler inşallah 🤲

Alişanın eşi doğum yapmış . En yakınlarından birine bebeğin fotoğrafını göndermiş . O da hikayesinde paylaşmış . Şuan fotoğrafı bütün magazin safaları paylaşıyormuş . Instagramda isyan etmiş yazıklar olsun sana diye .günün magazin haberi . Kimseye güvenmiycen işte Alişan 😂 ben olsam napardım acaba diye düşündüm gerçekten sinir bozucu . Sağlıkla büyütsünler inşallah 🤲
Ayy ben de onundusundum umarım yakınlarım atmaz gıcık olurum herhalde🤭

Kızlar yüksek tansiyon sorunu yaşayan var mı? Benim normalde şikayetim yok ama her doktora gittiğimde yüksek çıkıyor tansiyonum😥
Canım benimde normal çıkıyor. 2 hafta önce devlette nst yapılmıştı . Yatak o kadar serttiki ,birde sırt üstü yatırdılar . Sonra tansiyon ölçtürmeye gittim .yüksek çıktı . Nst de yükselmiştir birde ,sırt üstü yatınca dedi ordaki hemşire . Evde de gün içerisinden çok uzanmıyorum . Genelde oturur vaziyette ayaklarımı uzatıyorum ya da ayaktayım . Yoksa yükseldiğini hissediyorum

Benimde öyle ya nefesim kesiliyor özellikle sol tarafa yatınca
Canım dün nst ye girdim . Nst anında 1 defa yaşadım o ağrıyı.Ağrıyla birlikte nefesim kesildi sanki .Baktım sadece o anda sancı çıkmış nst de . Yani geliyor yavaş yavaş bizim sancılar . Ben sancımı acaba bu diye düşünüyordum olduğu zaman . Dün emin oldum

Canım benimde normal çıkıyor. 2 hafta önce devlette nst yapılmıştı . Yatak o kadar serttiki ,birde sırt üstü yatırdılar . Sonra tansiyon ölçtürmeye gittim .yüksek çıktı . Nst de yükselmiştir birde ,sırt üstü yatınca dedi ordaki hemşire . Evde de gün içerisinden çok uzanmıyorum . Genelde oturur vaziyette ayaklarımı uzatıyorum ya da ayaktayım . Yoksa yükseldiğini hissediyorum
Canım dün nst ye girdim . Nst anında 1 defa yaşadım o ağrıyı.Ağrıyla birlikte nefesim kesildi sanki .Baktım sadece o anda sancı çıkmış nst de . Yani geliyor yavaş yavaş bizim sancılar . Ben sancımı acaba bu diye düşünüyordum olduğu zaman . Dün emin oldum
Beni nst de soluma yatırıyorlar. İsteseniz yapmazlar mı öyle acaba🤔

Ayy ben de onundusundum umarım yakınlarım atmaz gıcık olurum herhalde🤭
Ben öyle saklamamistim ardayı ilk günden paylaşmıştık ama şimdi herkes öyle bi saklıyo ki sınır oluyorum bu sefer bende paylaşmıcam salak miyim herkesin bebesi kıymetli benimki değil sanki😂😂

Ya benimde tansiyonum 12 8 çıkmıştı nts den önce sırtt üstü yatınca o kadar kötü oldum kii ben düştü zannettim belki de çıktı elim ayağım titredi hep hiç yatamıyorum zaten sırt üstü iyi gelmedi

X